Besøk våre lagsider

29.05 19:00 B
Haugar - Åkra Gutter 12 år -
30.05 17:00 Åkra Løkke Nord H
Åkra Gutter 12 år - Djerv 1919 #3 -
14.06 18:00 Åkra Løkke Nord H
Åkra Gutter 12 år - Nord G-2005-1 -
22.08 17:30 Sveio Kunstgress B
Sveio IL #1 - Åkra Gutter 12 år -
05.09 19:00 Skåredalen (kunstgress) B
Djerv 1919 #3 - Åkra Gutter 12 år -
23.05 18:30 Vardhallen A B  
Vard Haugesund #4 - Åkra Gutter 12 år -  
21.05 14:00 Stadion 1 H  
Åkra Gutter 12 år - Avaldsnes LG12 LG12- -  
21.05 12:00 Åkra Cup Stadion 3 H  
Åkra Gutter 12 år - Kolnes IL -  
21.05 12:00 Stadion 3 H  
Åkra Gutter 12 år - Kolnes IL G 2005 -  
21.05 12:00 Stadion 3 (ÅkraCup) H  
Åkra Gutter 12 år - Kolnes IL -  
26.09 18:00 H  
Åkra Gutter 12 år - Sveio IL #1 -  
21.09 17:00 Nord Gress A B  
Nord G-2005-1 - Åkra Gutter 12 år -  
12.09 18:00 H  
Åkra Gutter 12 år - Haugar #2 -  
05.09 19:00 Skåredalen (kunstgress) B  
Djerv 1919 #3 - Åkra Gutter 12 år -  
22.08 17:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Åkra Gutter 12 år -  
14.06 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Gutter 12 år - Nord G-2005-1 -  
30.05 17:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Gutter 12 år - Djerv 1919 #3 -  
29.05 19:00 B  
Haugar - Åkra Gutter 12 år -  
23.05 18:30 Vardhallen A B  
Vard Haugesund #4 - Åkra Gutter 12 år -  
21.05 14:00 Stadion 1 H  
Åkra Gutter 12 år - Avaldsnes LG12 LG12- -  
21.05 12:00 Stadion 3 H  
Åkra Gutter 12 år - Kolnes IL G 2005 -  
21.05 12:00 Stadion 3 (ÅkraCup) H  
Åkra Gutter 12 år - Kolnes IL -  
21.05 12:00 Åkra Cup Stadion 3 H  
Åkra Gutter 12 år - Kolnes IL -  
21.05 10:40 Stadion 1 B  
SUIL #1 - Åkra Gutter 12 år 5 - 0  
18.05 19:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Gutter 12 år - Sveio IL #1 -  
11.05 18:15 Nord Gress A B  
Nord G-2005-1 - Åkra Gutter 12 år 10 - 3  
02.05 17:30 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Gutter 12 år - Haugar #2 0 - 6  
27.04 19:00 Alfabanen B  
Haugar #2 - Åkra Gutter 12 år 7 - 7  
25.04 18:00 Gymnasbane 2B B  
Djerv 1919 #3 - Åkra Gutter 12 år 8 - 1  
23.04 13:45 Eat move sleep cup Avaldsnes bane Haugaland Kraft H  
Åkra Gutter 12 år - Torvastad #1 4 - 6  
02.04 13:00 skudehall H  
Åkra Gutter 12 år - SK Vedavåg Karmøy #2 8 - 3  
02.04 11:30 Fotballhallen i Skudenes H  
Åkra Gutter 12 år - SUIL #1 2 - 4  
11.03 11:20 Karmøy storhall bane 4 H  
Åkra Gutter 12 år - Falkeid #2 3 - 2  
11.03 09:20 Storhall Karmøy - Bane 3 B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Åkra Gutter 12 år 1 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products