Besøk våre lagsider

23.09 13:30 Ferkingstad Kunstgress B-2 B
SUIL #1 - Åkra Jenter 11 år -
23.09 15:30 Ferkingstad Kunstgress A-1 H
Åkra Jenter 11 år - Kopervik Jenter 2006 (2) -
23.09 17:00 Ferkingstad Kunstgress A-1 B
Bokn IL #8 - Åkra Jenter 11 år -
28.09 18:00 Åkra Løkke Nord H
Åkra Jenter 11 år - Torvastad #1 -
05.10 18:00 Åkra Løkke Nord H
Åkra Jenter 11 år - Haugar J11-4 -
19.09 17:00 Frakkagjerde Kunstgressbane B  
Stegaberg IL #1 - Åkra Jenter 11 år -  
13.09 17:00 Grasbane 1 H  
Åkra Jenter 11 år - SUIL #1 3 - 5  
04.09 17:15 Åsebøen Minigress B  
Kopervik Jenter 2006 (2) - Åkra Jenter 11 år 6 - 1  
31.08 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Haugar #1 -  
27.08 12:30 Gladgriscup H  
Åkra Jenter 11 år - SUIL #1 1 - 10  
26.10 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Falkeid #1 -  
05.10 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Haugar J11-4 -  
28.09 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Torvastad #1 -  
23.09 17:00 Ferkingstad Kunstgress A-1 B  
Bokn IL #8 - Åkra Jenter 11 år -  
23.09 15:30 Ferkingstad Kunstgress A-1 H  
Åkra Jenter 11 år - Kopervik Jenter 2006 (2) -  
23.09 13:30 Ferkingstad Kunstgress B-2 B  
SUIL #1 - Åkra Jenter 11 år -  
19.09 17:00 Frakkagjerde Kunstgressbane B  
Stegaberg IL #1 - Åkra Jenter 11 år -  
13.09 17:00 Grasbane 1 H  
Åkra Jenter 11 år - SUIL #1 3 - 5  
04.09 17:15 Åsebøen Minigress B  
Kopervik Jenter 2006 (2) - Åkra Jenter 11 år 6 - 1  
31.08 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Haugar #1 -  
27.08 12:30 Gladgriscup H  
Åkra Jenter 11 år - SUIL #1 1 - 10  
27.08 12:00 Åsebøen A-1 H  
Åkra Jenter 11 år - Kopervik Jenter 2006 (1) 3 - 8  
22.08 17:15 Ferkingstad Kunstgress A B  
Ferkingstad IL #1 - Åkra Jenter 11 år 2 - 8  
01.07 18:00 Veslefrikkveien B  
Haugar #2 - Åkra Jenter 11 år 4 - 4  
13.06 18:00 Falkeid Kunstgras A H  
Åkra Jenter 11 år - Falkeid #1 -  
06.06 17:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Avaldsnes #1 -  
01.06 18:00 Gressbane Veslefrikkvegen B  
Haugar 4 - Åkra Jenter 11 år -  
23.05 18:00 Torvastad 4 (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Åkra Jenter 11 år -  
21.05 15:20 Løkke Sør H  
Åkra Jenter 11 år - Avaldsnes #2 -  
21.05 14:00 Stadion 2 B  
Haugar #3 - Åkra Jenter 11 år 7 - 1  
21.05 12:40 Løkke Sør B  
Åkra LJ11-2 LJ11-2 - Åkra Jenter 11 år -  
18.05 17:30 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Stegaberg IL #1 -  
09.05 17:00 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #1 - Åkra Jenter 11 år 9 - 5  
03.05 18:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Kopervik Jenter 2006 (2) 3 - 5  
25.04 18:00 B  
Haugar #1 - Åkra Jenter 11 år 6 - 2  
23.04 16:15 Avaldsnes H  
Åkra Jenter 11 år - Djerv 1919 #1 -  
23.04 13:15 eat move sleep B  
SUIL #1 - Åkra Jenter 11 år 7 - 2  
18.04 16:45 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Jenter 11 år - Ferkingstad IL #1 21 - 0  
29.03 18:00 Åsebøen Kunstgress A-1 B  
Kopervik Jenter 2006 (1) - Åkra Jenter 11 år 2 - 3  
11.03 12:40 Karmøy Storhall 3 H  
Åkra Jenter 11 år - Haugar #2 3 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products