Oversikt - Seriekamper

Se vedlagt fil som viser en samlet oversikt over seriekamper for A-lag, G16 og G15 frem mot sommerferien.

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

MAN
16.10
17:00-18:30
Fotballhallen
TIR
17.10
17:00-18:30
Fotballhallen
TOR
19.10
18:30-20:00
Skudenes kunstgress A
LØR
21.10
12:00-13:30
Fotballhallen
26.10 19:00 Sauda Stadion B
Sauda - SUIL A-Lag -
02.11 19:00 Skudenes kunstgress H
SUIL A-Lag - Vats 94/Skjoldar -
13.10 14:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - SUIL A-Lag -  
05.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Haugar #1 -  
02.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Etne IL #1 1 - 2  
29.09 19:00 Torvestad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - SUIL A-Lag 0 - 1  
21.09 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Hemmingstad 5 - 0  
02.11 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Vats 94/Skjoldar -  
26.10 19:00 Sauda Stadion B  
Sauda - SUIL A-Lag -  
13.10 14:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - SUIL A-Lag -  
05.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Haugar #1 -  
02.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Etne IL #1 1 - 2  
29.09 19:00 Torvestad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - SUIL A-Lag 0 - 1  
21.09 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Hemmingstad 5 - 0  
15.09 18:00 Frakkagjerd B  
Stegaberg - SUIL A-Lag 3 - 2  
07.09 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Nord #1 4 - 2  
01.09 20:00 SR-Bank Stadion B  
Ølen IL - SUIL A-Lag 1 - 4  
28.08 20:00 Skudenes 2 H  
SUIL A-Lag - Kopervik B-Lag Herrer 1 - 2  
17.08 19:00 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL A-Lag 0 - 3  
10.08 20:00 Prestegårdsskogen kunstgras B  
Leirvik Ballklubb - SUIL A-Lag 4 - 1  
26.06 19:00 Etne Stadion B  
Etne IL #1 - SUIL A-Lag 0 - 4  
22.06 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Åkra #1 1 - 3  
12.06 20:00 Sakkestad B  
Haugar - SUIL A-Lag 1 - 6  
09.06 19:00 Skudenes 2 H  
SUIL A-Lag - Torvastad #1 1 - 4  
02.06 19:30 Gymnasbane 6 B  
Hemningstad - SUIL A-Lag 3 - 1  
25.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Stegaberg 1 - 2  
18.05 19:00 Nord Stadion B  
Nord #1 - SUIL A-Lag 1 - 0  
12.05 19:00 Skudenes 2 H  
SUIL A-Lag - Ølen IL #1 0 - 0  
08.05 19:00 B  
Kopervik - SUIL A-Lag 3 - 2  
24.04 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 2 - 2  
20.04 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Leirvik Ballklubb 4 - 2  
06.04 19:00 Hatteland stadion B  
Vats 94/Skjoldar - SUIL A-Lag 1 - 2  
30.03 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Sauda 1 - 0  
16.03 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Torvastad #1 2 - 1  
09.03 18:30 Ferkingstad kunstgress B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL A-Lag 15 - 0  
23.02 19:30 Grinde Kunstgress B  
Skjold IL #1 - SUIL A-Lag 6 - 3  
18.02 12:00 Fotballhallen H  
SUIL A-Lag - Åkra 2 11 - 3  
15.02 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Trott #1 2 - 8  
08.02 19:00 Skudenes kgr H  
SUIL A-Lag - Djerv 1919 #1 1 - 9  
28.01 13:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - FK Haugesund G-16 3 - 1  
25.01 19:00 Kolnes kunstgress B  
Kolnes IL #1 - SUIL A-Lag 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alf Reidar S 23 15 1
Andreas H 16 21
August E 19 11 2
Benjamin M 17 20 7
Daniel G 21 16 2
Espen Eik J 27 18
Fredrik Haugen 27 19 2
Gunnar S 33 4
Haakon S 18 22 2
Harald Haugeberg S 19 12 3
Henrik Anglevik 23 8
Jan Anders L 21 6 1
Jens Børge H 25 6
karl arne k 17 22
Kasper U 19 5
Kristoffer J 16 13
Marius M 19 18 2
Martin S 21 1
Per Einar T 24 15 2
sander s 17 3
Sander Andrè S 18 18
Simon S 17 12
Sten Ove E 36 12 5
Thomas R 25 22 2
Thomas T 22 9
Thorbjørn D. G 24 20 5
Tommy S 28 3
Ørjan U 17 1
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products