Besøk våre lagsider

TIR
21.11
17:30-19:00
Skudenes kunstgress B-1
FRE
24.11
17:00-18:30
Fotballhallen B
18.10 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #8 2 - 2  
03.10 18:00 Gymnasbane 2A-Vest B  
Djerv 1919 #3 - SUIL Gutter 10 år 11 - 10  
27.09 18:30 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Nord G-2007-1 3 - 11  
23.09 11:00 Ferkingstad Gress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 4 - 3  
23.09 09:30 Ferkingstad Gress A-1 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - SUIL Gutter 10 år 1 - 3  
18.10 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #8 2 - 2  
03.10 18:00 Gymnasbane 2A-Vest B  
Djerv 1919 #3 - SUIL Gutter 10 år 11 - 10  
27.09 18:30 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Nord G-2007-1 3 - 11  
23.09 11:00 Ferkingstad Gress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 4 - 3  
23.09 09:30 Ferkingstad Gress A-1 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - SUIL Gutter 10 år 1 - 3  
23.09 08:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Åkra 4 - 2  
21.09 17:30 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Haugar #5 3 - 9  
12.09 18:15 Nord Gress C B  
Nord G-2007-5 - SUIL Gutter 10 år 7 - 10  
06.09 17:00 Skudenes kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 10 år - Ferkingstad IL #1 5 - 8  
29.08 17:00 Åsebøen Minigress 1 B  
Kopervik Gutter 2007 (2) - SUIL Gutter 10 år 0 - 9  
27.08 12:30 Glagriscup B  
Kopervik Gutter 2007 (4) - SUIL Gutter 10 år 1 - 0  
27.08 12:00 Glagriscup B  
Åkra Åkra - SUIL Gutter 10 år 5 - 2  
27.08 11:00 Glagriscup B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - SUIL Gutter 10 år 4 - 1  
27.08 10:00 Glagriscup B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 10 år 0 - 1  
23.08 17:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Åkra 3 - 3  
14.06 18:30 Skudenes kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 10 år - Falkeid #1 12 - 8  
06.06 18:00 Vardhallen 3 B  
Vard Haugesund #8 - SUIL Gutter 10 år 5 - 16  
01.06 17:30 H  
SUIL Gutter 10 år - Haugar #5 4 - 4  
24.05 18:00 Haugarhallen B B  
Haugar #3 - SUIL Gutter 10 år 4 - 8  
20.05 16:00 Stadion 4 B  
Kolnes IL G 2007 - SUIL Gutter 10 år 2 - 2  
20.05 15:00 Løkke øst 1 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Åkra 2 - 0  
20.05 14:00 Stadion 4 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #6 4 - 0  
20.05 13:00 Løkke øst 1 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 3 - 3  
11.05 18:45 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Nord G-2007-5 5 - 7  
04.05 18:00 Ferkingstad kunstgress B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 10 år 4 - 3  
26.04 17:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (2) 4 - 5  
19.04 18:00 Åkra gress langs kunstbanen B  
Åkra Åkra - SUIL Gutter 10 år 2 - 12  
01.04 15:30 Skude Cup B  
Nord G-2007-4 - SUIL Gutter 10 år 2 - 2  
01.04 14:30 Skude Cup H  
SUIL Gutter 10 år - Nord G-2007-2 3 - 6  
01.04 12:30 Skude Cup H  
SUIL Gutter 10 år - Ferkingstad IL #1 9 - 3  
12.03 17:40 Karmøy Storhall 4 B  
Haugar #4 - SUIL Gutter 10 år 1 - 5  
12.03 16:40 Storhallcup B  
Kolnes IL G 2007 -2 - SUIL Gutter 10 år 4 - 1  
12.03 15:40 Storhallcup B  
Haugar #2 - SUIL Gutter 10 år 2 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders Layam S 10 4
Dani S 10 26
Ferdinand S 10 26
Johannes H 10 32
Jonas N 10 32
Kasper I 10 28
Knut Terje R 10 1
Mikael Dalva N 10 32
Sean Christopher H 10 31
Svein Harald Vikra H 10 32
Theodor S 10 28
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift