Storhall Cup

FKH Maskoter

FKH-Bodø Glimt 24.08.14

Bendit Cup

Bendit 2014

Ivrige Foreldre

Vrimlecup 16.03.14

Moro på Vrimlecup

Gassco Vrimlecup Vår 16.mars 2014

Gassco Vrimledag

Haugar-hallen

Vår første kamp!

Haugar-Torvastad 11-1

Besøk våre lagsider

MAN
20.11
17:00-18:00
Haugarhallen B
TOR
23.11
17:00-18:00
Sakkestad (kunst)
25.11 10:30 Haugarhallen B B
Haugar #4 - Haugar Gutter 10 år -
25.10 16:30 Åsebøen Minigress 3 B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - Haugar Gutter 10 år 1 - 2  
18.10 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Hemmingstad 1 8 - 14  
04.10 18:00 Falkeid Kunstgras B2 B  
Falkeid #1 - Haugar Gutter 10 år 9 - 7  
27.09 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Nord G-2007-2 4 - 11  
19.09 17:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (3) 1 - 1  
25.11 10:30 Haugarhallen B B  
Haugar #4 - Haugar Gutter 10 år -  
25.10 16:30 Åsebøen Minigress 3 B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - Haugar Gutter 10 år 1 - 2  
18.10 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Hemmingstad 1 8 - 14  
04.10 18:00 Falkeid Kunstgras B2 B  
Falkeid #1 - Haugar Gutter 10 år 9 - 7  
27.09 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Nord G-2007-2 4 - 11  
19.09 17:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (3) 1 - 1  
08.09 17:00 Gymnasbane 2 B  
Hemmingstad 1 - Haugar Gutter 10 år 11 - 6  
06.09 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Falkeid #1 6 - 13  
02.09 13:00 1 B  
Solid - Haugar Gutter 10 år 2 - 1  
02.09 12:00 1 B  
Rubbestadnes IL 2 MG10 - Haugar Gutter 10 år 0 - 0  
02.09 10:40 1 B  
Rubbestadneset IL LG11 - Haugar Gutter 10 år 1 - 0  
30.08 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Vard Haugesund #4 9 - 13  
23.08 18:00 Nord Gress D B  
Nord G-2007-2 - Haugar Gutter 10 år 9 - 7  
18.06 11:20 Etne Cup bane 5 H  
Haugar Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 3 - 1  
17.06 12:40 Etne Cup bane 3 H  
Haugar Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 1 - 1  
17.06 10:40 Etne Cup bane 1 B  
Djerv 1919 #2 - Haugar Gutter 10 år 6 - 0  
17.06 08:40 Etne Cup bane 2 H  
Haugar Gutter 10 år - Selbjørn 5 - 5  
16.06 19:40 Etne Cup bane 11 B  
Nord G-2007-4 - Haugar Gutter 10 år 3 - 0  
07.06 17:00 Nord Gress C B  
Nord G-2007-5 - Haugar Gutter 10 år 5 - 7  
31.05 18:00 Haugarhallen B B  
Haugar #5 - Haugar Gutter 10 år 4 - 3  
24.05 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - SUIL #1 4 - 8  
16.05 18:00 B  
Ferkingstad IL #1 - Haugar Gutter 10 år 2 - 3  
10.05 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (2) 6 - 7  
03.05 19:00 B  
Åkra Grindhaug - Haugar Gutter 10 år 5 - 8  
26.04 18:00 Haugarhallen B H  
Haugar Gutter 10 år - Falkeid #1 16 - 11  
20.04 17:00 B  
Vard Haugesund #8 - Haugar Gutter 10 år 10 - 5  
25.03 15:30 Haugarhallen B  
Haugar #2 - Haugar Gutter 10 år 6 - 2  
25.03 14:30 Haugarhallen B  
Haugar #1 - Haugar Gutter 10 år 2 - 1  
12.03 17:20 Karmøy Storhall B  
Nord G-2007-5 - Haugar Gutter 10 år 3 - 2  
12.03 16:20 Karmøy Storhall B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Haugar Gutter 10 år 3 - 3  
12.03 15:20 Karmøy Storhall B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - Haugar Gutter 10 år 0 - 3  
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift