Moliner Cup 2015

Super innsats og gode resultater på Moliner Cup 19.09.15!

Bend It Cup 2015

En kjekk og spennende sommerdag på Bendit Cup. Kjempeflinke og tøffe jenter!

Gla Gris Cup 2015

Gla Gris Cup 30.08.15

Moliner Cup 2014

Moliner Cup 2014

Åkra Cup

Åkra Cup: 11.05.14

Bend It Cup

Bend It Cup 03.05.14

Gla'Gris Cup

Gla'Gris Cup: 23-24.08.14

Sommeravslutning

Kos på hytten til Malin!

Disco kveld!

Bilder fra avslutningsfest desember 2013 :-)

Bilder Cup:

Bilder fra Bend It Cup 27.10.13!

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

MAN
16.07
17:00-18:30
Fotballhallen B
TOR
19.07
17:00-18:30
Skudenes kunstgress B
FRE
20.07
16:00-17:30
Fotballhallen B
27.08 17:00 Skudenes kunstgress A H
SUIL Jenter 12 år - Kopervik Jenter 2006 (1) -
04.09 18:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 12 år - Torvastad #1 -
19.09 18:30 Skudenes kunstgress A H
SUIL Jenter 12 år - Nord J-2006-1 -
03.10 18:30 Skudenes kunstgress A H
SUIL Jenter 12 år - Vard Haugesund #1 -
19.06 19:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #1 - SUIL Jenter 12 år 1 - 1  
13.06 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Stegaberg IL #2 -  
04.06 19:00 Nord Gress C/D B  
Nord J-2006-1 - SUIL Jenter 12 år 0 - 4  
30.05 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Haugar #2 8 - 1  
24.05 18:00 Torvastad 2A (Gras) B  
Torvastad #1 - SUIL Jenter 12 år 1 - 4  
03.10 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Vard Haugesund #1 -  
19.09 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Nord J-2006-1 -  
04.09 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 12 år - Torvastad #1 -  
27.08 17:00 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Kopervik Jenter 2006 (1) -  
19.06 19:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #1 - SUIL Jenter 12 år 1 - 1  
13.06 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Stegaberg IL #2 -  
04.06 19:00 Nord Gress C/D B  
Nord J-2006-1 - SUIL Jenter 12 år 0 - 4  
30.05 18:30 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Haugar #2 8 - 1  
24.05 18:00 Torvastad 2A (Gras) B  
Torvastad #1 - SUIL Jenter 12 år 1 - 4  
16.05 18:30 Kunstgress v/Karmøyhallen 2 B  
Kopervik Jenter 2006 (1) - SUIL Jenter 12 år 1 - 6  
11.05 17:00 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Jenter 12 år - Åkra IL #1 0 - 5  
14.04 12:30 Eat move sleep H  
SUIL Jenter 12 år - Avaldsnes 5 - 1  
14.04 11:30 Eat move sleep H  
SUIL Jenter 12 år - Haugar sk1 2 - 0  
14.04 11:00 Eat move sleep B  
Kopervik j11 1 - SUIL Jenter 12 år 0 - 6  
14.04 10:30 Eat move sleep B  
Åkra j11 - SUIL Jenter 12 år 0 - 5  
14.04 10:00 Eat move sleep B  
Haugar sk6 - SUIL Jenter 12 år 0 - 5  
14.04 09:30 Eat move sleep B  
Kopervik j11 2 - SUIL Jenter 12 år 0 - 10  
11.03 15:00 Storhall Karmøy cup B  
Bremnes IL Svortland 1 - SUIL Jenter 12 år 1 - 3  
11.03 14:00 Storhall Karmøy Cup 1 H  
SUIL Jenter 12 år - Kopervik Jenter 2006 (1) 2 - 2  
11.03 13:00 Storhall Karmøy cup B  
Sveio IL #1 - SUIL Jenter 12 år 1 - 3  
11.03 12:00 Storhall Karmøy Cup 1 H  
SUIL Jenter 12 år - Kopervik Jenter 2006 (2) 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie E 11 12
Amalie S 11 11
Anna Linnea V 11 13 5
Camilla Ramos H 12 8
Emely R 11 7
Ine E 12 12
Louise Tobiassen N 12 11
Malin Jakobsen F 12 12
Martha Karin Gofar F 12 13 6
Marthe Louise Sandhåland G 12 8
Nora G 12 11 3
Norma J 12 11 1
Susannah Marie C. F 11 11 9
Thea Høines D 12 10
Tuva S 12 13 8
Vilde Bugge J 12 11 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift