Besøk våre lagsider

25.09 19:00 Alfabanen H
Skjold IL Gutter 11 år - Haugar #4 -
05.10 18:00 Straumen (gress) B
Djerv 1919 #1 - Skjold IL Gutter 11 år -
19.10 18:30 Kolnes (kunstgress) H
Skjold IL Gutter 11 år - Kolnes IL G 2006 -
25.10 17:00 Straumen (gress) B
Stegaberg IL #2 - Skjold IL Gutter 11 år -
21.09 17:00 Førre Skole H  
Skjold IL Gutter 11 år - Stegaberg IL #1 -  
17.09 13:30 Nord Nye Kunstgress A/B B  
Åkra 4 - Skjold IL Gutter 11 år -  
17.09 12:30 Nord Nye Kunstgress A/B H  
Skjold IL Gutter 11 år - NORD LG11-4 -  
17.09 11:30 Nord Gress D B  
Haugar #2 - Skjold IL Gutter 11 år 1 - 2  
17.09 10:30 Nord Nye Kunstgress C/D H  
Skjold IL Gutter 11 år - Nord G-2006-3 -  
25.10 17:00 Straumen (gress) B  
Stegaberg IL #2 - Skjold IL Gutter 11 år -  
19.10 18:30 Kolnes (kunstgress) H  
Skjold IL Gutter 11 år - Kolnes IL G 2006 -  
05.10 18:00 Straumen (gress) B  
Djerv 1919 #1 - Skjold IL Gutter 11 år -  
25.09 19:00 Alfabanen H  
Skjold IL Gutter 11 år - Haugar #4 -  
21.09 17:00 Førre Skole H  
Skjold IL Gutter 11 år - Stegaberg IL #1 -  
17.09 13:30 Nord Nye Kunstgress A/B B  
Åkra 4 - Skjold IL Gutter 11 år -  
17.09 12:30 Nord Nye Kunstgress A/B H  
Skjold IL Gutter 11 år - NORD LG11-4 -  
17.09 11:30 Nord Gress D B  
Haugar #2 - Skjold IL Gutter 11 år 1 - 2  
17.09 10:30 Nord Nye Kunstgress C/D H  
Skjold IL Gutter 11 år - Nord G-2006-3 -  
13.09 18:00 Straumen (gress) B  
Sveio IL #2 - Skjold IL Gutter 11 år -  
30.08 18:00 Straumen (gress) B  
Nord G-2006-1 - Skjold IL Gutter 11 år -  
24.08 19:00 Vardhallen A B  
Vard Haugesund #2 - Skjold IL Gutter 11 år -  
14.06 17:00 Frakkagjerd Kunstgras B-2 B  
Stegaberg IL #2 - Skjold IL Gutter 11 år -  
07.06 18:00 Straumen (gress) H  
Skjold IL Gutter 11 år - Kolnes IL G 2006 5 - 1  
30.05 18:00 B  
Djerv 1919 #1 - Skjold IL Gutter 11 år 5 - 3  
23.05 17:30 Straumen (gress) H  
Skjold IL Gutter 11 år - Haugar #4 4 - 5  
18.05 18:00 B  
Nord G-2006-3 - Skjold IL Gutter 11 år 12 - 3  
10.05 17:20 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #2 - Skjold IL Gutter 11 år 2 - 5  
03.05 18:00 Straumen (gress) H  
Skjold IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #7 8 - 12  
26.04 18:15 Nord Kunst B  
Nord G-2006-1 - Skjold IL Gutter 11 år 7 - 2  
19.04 18:00 Straumen (gress) H  
Skjold IL Gutter 11 år - Vard Haugesund #2 10 - 3  
22.03 18:30 Kolnes (kunstgress) H  
Skjold IL Gutter 11 år - Kolnes IL G 2006 -  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products