Trening fredag 27/3 blir avlyst

Kom mail fra Ugla i dag om at skolen er stengt pga sykdom

Ingen trening i vinterferien (fredag 20 februar) på Ugla

Siste trening før vinterferien blir fredag 13 februar

Gymsal trening på Ugla Skole

Ingen trening i dag 17/9

Treningen 3/9 blir avlyst pga trenersamling

Trening på Dalgård gress 28 april kl 17-18

Siste trening før påske blir fredag 11 april kl 1630 på Stavset Skole

Ingen trening i vinterferien (fredag 21 februar)

Første trening etter vinterferien blir fredag 28 februar kl 1630-1730

Trening fredag 17/1

Trening fredag 10 januar

Fotballtreninger som gjenstår i år, er fredag 22. og 29. desember kl. 16.30-17.30.

TIR
18.09
18:45-20:00
Byåsen Mini Kunstgress
TOR
20.09
16:30-17:45
Dalgård Kunstgress
SØN
23.09
16:00-17:15
Byåsen Mini Kunstgress
21.09 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del A B
Kattem 2 - Byåsen G11-3 -
21.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H
Byåsen G11-1 - Ranheim 3 -
27.09 17:15 Kolstad idrettspark liten B
Kolstad - Byåsen G11-2 -
30.09 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H
Byåsen G11-3 - Stjørdals-Blink 2 -
03.10 18:00 Dalgård Kunstgress H
Byåsen G11-2 - Orkdal 2 -
19.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Sjetne 4 - 8  
19.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Strindheim 4 6 - 5  
18.09 17:15 TOBB Arena Sør Del A2 B  
Tiller - Byåsen G11-1 6 - 2  
14.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Astor 5 4 - 7  
13.09 18:30 Brekkåsen Stadion KG Del A B  
Gimse - Byåsen G11-2 11 - 4  
19.10 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Kattem 3 -  
18.10 18:30 Orkla Maskin Arena Del A1 B  
Orkanger 3 - Byåsen G11-2 -  
17.10 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Utleira 2 -  
05.10 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 5 - Byåsen G11-1 -  
04.10 18:30 Da-Tel Arena 2 Del A2 B  
Buvik 2 - Byåsen G11-3 -  
03.10 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Orkdal 2 -  
30.09 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Stjørdals-Blink 2 -  
27.09 17:15 Kolstad idrettspark liten B  
Kolstad - Byåsen G11-2 -  
21.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Ranheim 3 -  
21.09 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del A B  
Kattem 2 - Byåsen G11-3 -  
19.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Sjetne 4 - 8  
19.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Strindheim 4 6 - 5  
18.09 17:15 TOBB Arena Sør Del A2 B  
Tiller - Byåsen G11-1 6 - 2  
14.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Astor 5 4 - 7  
13.09 18:30 Brekkåsen Stadion KG Del A B  
Gimse - Byåsen G11-2 11 - 4  
13.09 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 4 - Byåsen G11-3 -  
09.09 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Sjetne 2 4 - 10  
07.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Melhus 3 - 1  
06.09 17:15 Heimdal Kunstgress Del B1 B  
Heimdal - Byåsen G11-1 3 - 4  
02.09 13:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Ranheim 8 - 7  
01.09 17:00 Åsheim kunstgress Del A1 B  
Kattem - Byåsen G11-2 14 - 9  
31.08 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Nationalkameratene 5 - 3  
30.08 17:15 Hammersborg kunstgress Del A2 B  
Vestbyen - Byåsen G11-3 12 - 0  
28.08 17:15 Utleira Kunstgress Del A1 B  
Utleira - Byåsen G11-1 8 - 3  
27.08 18:30 SMN 1 Del A2 B  
Oppdal 2 - Byåsen G11-2 5 - 3  
24.08 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-1 - Sverresborg 2 - 2  
17.08 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Heimdal 2 6 - 10  
16.08 17:15 Kolstad idrettspark liten B  
Kolstad 2 - Byåsen G11-1 2 - 6  
16.08 17:15 Freidigbanen k.gress Del A1 B  
Freidig 2 - Byåsen G11-3 8 - 1  
17.06 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Strindheim 5 2 - 8  
15.06 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Trond -  
13.06 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Charlottenlund 6 - 11  
13.06 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-3 - Byneset 6 - 4  
08.06 18:30 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 4 - Byåsen G11-2 11 - 5  
08.06 18:30 Nye Blinkbanen Del A2 B  
Stjørdals-Blink 2 - Byåsen G11-4 -  
07.06 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor - Byåsen G11-1 4 - 4  
05.06 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B1 B  
Charlottenlund 2 - Byåsen G11-3 9 - 5  
30.05 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Strindheim 3 10 - 2  
30.05 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Malvik 2 -  
25.05 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Ranheim 2 3 - 4  
24.05 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B1 B  
Charlottenlund 6 - Byåsen G11-4 -  
24.05 17:15 Astor kunstgress Del A2 B  
Astor 4 - Byåsen G11-3 8 - 4  
23.05 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Romolslia 16 - 2  
11.05 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim 3 - Byåsen G11-2 4 - 5  
10.05 17:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller - Byåsen G11-1 4 - 12  
09.05 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Astor 2 -  
06.05 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Kolstad 2 5 - 3  
04.05 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Ranheim 3 - 5  
03.05 17:15 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg - Byåsen G11-4 -  
02.05 18:20 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Nidelv 2 5 - 6  
27.04 17:15 Sjetne Kunstgress Del B B  
Sjetne 2 - Byåsen G11-3 7 - 4  
27.04 17:15 Ringve kunstgress liten B  
Trygg/Lade 2 - Byåsen G11-1 7 - 4  
26.04 17:15 Heimdal Kunstgress Del A1 B  
Heimdal - Byåsen G11-2 3 - 3  
22.04 19:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Freidig 3 3 - 13  
22.04 16:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Hommelvik 2 -  
20.04 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Freidig 3 - 6  
18.04 18:20 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Kattem 3 5 - 6  
17.04 17:15 Abrahallen del A2 B  
Klæbu - Byåsen G11-3 5 - 15  
13.04 17:15 Utleira Kunstgress Del B1 B  
Utleira 2 - Byåsen G11-4 -  
13.04 17:15 Åsheim kunstgress Del A1 B  
Kattem 2 - Byåsen G11-2 8 - 4  
12.04 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A1 B  
Charlottenlund 5 - Byåsen G11-1 10 - 5  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift