Besøk våre lagsider

27.09 17:00 Åkra Løkke Øst 2 H
Åkra Gutter 10 år - Vard Haugesund #9 -
04.10 17:00 Skudenes kunstgress A-1 B
SUIL #2 - Åkra Gutter 10 år -
18.10 17:00 Åkra Løkke Nord H
Åkra Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 -
26.10 17:15 Sveio Kunstgress B
Sveio IL #3 - Åkra Gutter 10 år -
23.09 11:00 Ferkingstad Kunstgress A-2 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - Åkra Gutter 10 år 0 - 1  
23.09 09:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 H  
Åkra Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
23.09 08:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 B  
SUIL #1 - Åkra Gutter 10 år -  
20.09 18:00 BORTEKAMP H  
Åkra Gutter 10 år - Nord G-2007-2 -  
19.09 17:00 Åsebøen Minigress 3 B  
Kopervik Gutter 2007 (4) - Åkra Gutter 10 år -  
26.10 17:15 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #3 - Åkra Gutter 10 år -  
18.10 17:00 Åkra Løkke Nord H  
Åkra Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 -  
04.10 17:00 Skudenes kunstgress A-1 B  
SUIL #2 - Åkra Gutter 10 år -  
27.09 17:00 Åkra Løkke Øst 2 H  
Åkra Gutter 10 år - Vard Haugesund #9 -  
23.09 11:00 Ferkingstad Kunstgress A-2 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - Åkra Gutter 10 år 0 - 1  
23.09 09:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 H  
Åkra Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
23.09 08:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 B  
SUIL #1 - Åkra Gutter 10 år -  
20.09 18:00 BORTEKAMP H  
Åkra Gutter 10 år - Nord G-2007-2 -  
19.09 17:00 Åsebøen Minigress 3 B  
Kopervik Gutter 2007 (4) - Åkra Gutter 10 år -  
13.09 19:00 Åkra Løkke Øst 3 H  
Åkra Gutter 10 år - Nord G-2007-3 -  
04.09 17:00 Gymnasbane 2 B  
Djerv 1919 #2 - Åkra Gutter 10 år 6 - 3  
30.08 17:00 Åkra Løkke Øst 3 H  
Åkra Gutter 10 år - Haugar #1 7 - 5  
27.08 12:00 Glagriscup H  
Åkra Gutter 10 år - SUIL #1 5 - 2  
27.08 10:00 Gla Gris H  
Åkra Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 0 - 6  
24.08 17:00 Vardhall sal 2 H  
Åkra Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 -  
23.08 17:00 Skudenes kunstgress A-1 B  
SUIL #1 - Åkra Gutter 10 år 3 - 3  
15.06 17:00 H  
Åkra Gutter 10 år - Stegaberg IL -  
30.05 16:45 Nord Gress A B  
Nord G-2007-5 - Åkra Gutter 10 år -  
24.05 18:00 Falkeid Kunstgras B2 H  
Åkra Gutter 10 år - Falkeid #1 -  
20.05 16:00 Løkke øst 1 B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Åkra Gutter 10 år -  
20.05 15:00 Løkke øst 1 B  
SUIL #1 - Åkra Gutter 10 år 2 - 0  
20.05 14:00 Løkke øst 1 H  
Åkra Gutter 10 år - Sveio IL #2 -  
20.05 13:00 Grasbane 1 B  
Vard Haugesund #6 - Åkra Gutter 10 år -  
27.04 17:00 B  
Stegaberg IL - Åkra Gutter 10 år -  
19.04 18:00 Åkra gress langs kunstbanen H  
Åkra Gutter 10 år - SUIL #1 2 - 12  
12.03 16:40 Karmøy Storhall 5 H  
Åkra Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (4) 7 - 1  
12.03 16:40 Karmøy Storhall 4 H  
Åkra Gutter 10 år - Haugar #4 1 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products