Plan for uke 38

Plan for Uke 37

Plan for uke 36

Plan for Uke 35

Plan for Uke 34

Plan for Uke 25

Plan for Uke 24

Plan for Uke 23

Plan for uke 22

Plan for uke 20

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
16:30-18:00
Rubbestadneset Stadion A
TIR
18.09
17:00-18:30
Rubbestadneset Stadion A
TOR
20.09
17:00-18:30
Rubbestadneset Stadion A
22.09 11:00 Olvondo Stadion 9er B B
Bremnes Svortland - Rubbestadnes G12 -
27.09 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H
Rubbestadnes G12 - Bremnes Meling -
04.10 17:15 Prestegardsskogen kunstgras 9er B B
Trott 1 - Rubbestadnes G12 -
11.10 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H
Rubbestadnes G12 - Trott 2 -
18.10 17:15 Nysæter kunstgress 9er A B
Solid - Rubbestadnes G12 -
06.09 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Fitjar -  
01.09 11:00 Moster Grendapark 9er A B  
Moster - Rubbestadnes G12 -  
23.08 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Stord 1 -  
14.06 17:15 Vikahaugane Kunstgress 9er A B  
Stord 1 - Rubbestadnes G12 -  
07.06 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Moster -  
01.11 17:15 Langeland Kunstgrasbane 9er B B  
Stord 3 - Rubbestadnes G12 -  
25.10 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Stord 2 -  
18.10 17:15 Nysæter kunstgress 9er A B  
Solid - Rubbestadnes G12 -  
11.10 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Trott 2 -  
04.10 17:15 Prestegardsskogen kunstgras 9er B B  
Trott 1 - Rubbestadnes G12 -  
27.09 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Bremnes Meling -  
22.09 11:00 Olvondo Stadion 9er B B  
Bremnes Svortland - Rubbestadnes G12 -  
06.09 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Fitjar -  
01.09 11:00 Moster Grendapark 9er A B  
Moster - Rubbestadnes G12 -  
23.08 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Stord 1 -  
14.06 17:15 Vikahaugane Kunstgress 9er A B  
Stord 1 - Rubbestadnes G12 -  
07.06 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Moster -  
31.05 17:15 Fitjar kunstgras 9er A B  
Fitjar - Rubbestadnes G12 -  
24.05 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Bremnes Svortland -  
20.05 14:00 Olvondo Stadion 9er B B  
Bremnes Meling - Rubbestadnes G12 -  
10.05 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Stord 3 -  
03.05 17:15 Prestegardsskogen kunstgras 9er A B  
Trott 2 - Rubbestadnes G12 -  
26.04 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Solid -  
19.04 17:15 Langeland Kunstgrasbane 9er A B  
Stord 2 - Rubbestadnes G12 -  
12.04 17:15 Rubbestadneset Stadion 1 H  
Rubbestadnes G12 - Trott #1 -  
07.04 15:30 7'ar bane 1 B  
Moster IL #1 - Rubbestadnes Gutter 12 år -  
07.04 14:30 7'ar bane 4 H  
Rubbestadnes Gutter 12 år - MIL LG11-Kvit -  
07.04 13:00 7'ar bane 2 B  
MIL LG11-Grøn - Rubbestadnes Gutter 12 år -  
20.03 17:00 Rubb Stadion H  
Rubbestadnes Gutter 12 år - Bremnes IL Svortland 1 3 - 5  
21.01 14:15 Bømlohallen B  
Bremnes IL Svortland 3 - Rubbestadnes Gutter 12 år 0 - 1  
21.01 13:15 Bømlohallen H  
Rubbestadnes Gutter 12 år - Bremnes IL Svortland 1 0 - 3  
21.01 12:30 Bømlohallen B  
Bremnes IL Svortland 2 - Rubbestadnes Gutter 12 år 2 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift