Treningstider høst 2017

Treningstider fom 21/8-17: Mandager: 16:30-1800 Dalgård Kunstgress Tirsdager: 16:30-1800 Byåsen Mini Kunstgress

Laginndeling Serie - vår 2017

Informasjon fra foreldremøtet 29/3-2017

Se vedlegg for informasjon om seriespill og treninger 2017, Holdningsregler og link for annen informasjon.

Miniserie høst 2016 - LAGINNDELING og kampoppsett

Se under/vedlegg for laginndeling gjeldende for høst 2016. Husk oppmøte 30 min før første kamp. Fravær varsles trener/Frode H så tidlig som mulig.

Gutter 2006 er på utkikk etter flere sponsorer for sesongen 2016

Er i dialog med forrige års sponsorer HTH, Norske Hus og Nordea vedr videreføring også for 2016 sesongen. (HTH har bekreftet med 8000,-) Kanskje jobber du eller andre du kjenner i et firma som sponser og vil identifisere seg med barneidrett?

Velkommen til foreldremøte for G2006.

Tidspunkt: onsdag 30/3 kl 2000-2100 Sted: Myra Klubbhus

Laginndeling Miniserie Høst 2015

Se her for laginndeling Miniserie Høst 2015.

Kampoppsett 2006 HØST 2015 er klart

Kampoppsettet er klart, miniserien går følgende datoer: 30/8: Sverresborg, 6/9: National, 13/9: Byåsen, 20/9: Vestbyen, 27/9: Astor

Sponsorer til Gutter 2006

Vi har fått med oss 3 sponsorer til Gutter 2006: HTH (9000), Norske Hus (7000) og Nordea (7000). Vi ønsker med dette å rette en stor takk til sponsorene og de pengene de har gitt til laget. Dette er penger som kommer godt med til blant annet cup'er og sosiale tilstelninger.

Ny hovedlagleder G2006

Frode Hindbjørgmo er ny hovedlagleder for G2006 fra sesongen 2015. Det er svært gledelig at flere melder seg til å ta verv for laget.

TIR
21.11
18:00-19:30
Byåsen Arena
19.10 17:15 Heimdal Kunstgress Del A1 B  
Heimdal - Byåsen G11-3 4 - 3  
19.10 17:15 Heimdal Kunstgress Del B1 B  
Heimdal 2 - Byåsen G11-2 -  
19.10 17:15 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen 2 - Byåsen G11-1 1 - 11  
18.10 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Sverresborg 7 - 8  
03.10 17:15 Sjetne Kunstgress Del A B  
Sjetne 2 - Byåsen G11-4 13 - 3  
19.10 17:15 Heimdal Kunstgress Del A1 B  
Heimdal - Byåsen G11-3 4 - 3  
19.10 17:15 Heimdal Kunstgress Del B1 B  
Heimdal 2 - Byåsen G11-2 -  
19.10 17:15 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen 2 - Byåsen G11-1 1 - 11  
18.10 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Sverresborg 7 - 8  
03.10 17:15 Sjetne Kunstgress Del A B  
Sjetne 2 - Byåsen G11-4 13 - 3  
27.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Strindheim 2 - 3  
27.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-1 - Kattem 2 8 - 11  
27.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-2 - Strindheim 3 4 - 12  
22.09 17:15 Hallset kunstgress Del A1 B  
Nationalkameratene 2 - Byåsen G11-2 7 - 3  
22.09 17:15 Utleira Kunstgress Del A2 B  
Klæbu - Byåsen G11-3 8 - 11  
22.09 17:15 Tempe kunstgress Del A1 B  
Nidelv - Byåsen G11-1 12 - 6  
20.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Jonsvatnet 8 - 6  
13.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Kattem 11 - 5  
13.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-2 - Sjetne 7 - 10  
13.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-1 - Charlottenlund 5 4 - 7  
12.09 17:15 Flatåsen kunstgress Del A1 B  
Flatås 2 - Byåsen G11-4 10 - 1  
07.09 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B2 B  
Charlottenlund 4 - Byåsen G11-3 7 - 6  
07.09 17:15 Ringvebanen kunstgress Del A B  
Trygg/Lade 2 - Byåsen G11-2 4 - 7  
06.09 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim - Byåsen G11-1 -  
06.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Freidig 7 - 2  
01.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Strindheim 6 6 - 5  
01.09 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 2 - Byåsen G11-4 9 - 8  
30.08 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Ranheim 6 5 - 7  
30.08 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-2 - Malvik 11 - 4  
24.08 18:30 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg - Byåsen G11-2 8 - 3  
24.08 17:15 TOBB Arena Sør Del A2 B  
Tiller 2 - Byåsen G11-3 2 - 5  
23.08 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Klæbu 3 8 - 9  
20.08 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Astor 5 7 - 3  
16.08 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Astor 4 4 - 1  
16.08 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-1 - Malvik 5 6 - 3  
15.08 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del B B  
Kattem 3 - Byåsen G11-4 5 - 13  
16.06 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-3 - Heimdal 5 - 5  
15.06 17:15 Havstein kunstgress Del A1 B  
Sverresborg - Byåsen G11-4 4 - 5  
14.06 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-2 - Heimdal 2 5 - 3  
14.06 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-1 - Vestbyen 2 8 - 6  
07.06 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-4 - Sjetne 2 1 - 8  
01.06 18:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 3 - Byåsen G11-2 9 - 10  
01.06 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim - Byåsen G11-3 4 - 4  
01.06 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del A B  
Kattem 2 - Byåsen G11-1 15 - 9  
25.05 17:15 Solbakken Kunstgress Del A B  
Jonsvatnet - Byåsen G11-4 4 - 7  
24.05 19:15 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G11-2 - Nationalkameratene 2 3 - 11  
24.05 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-3 - Klæbu 6 - 4  
24.05 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G11-1 - Nidelv 6 - 7  
19.05 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Flatås 2 18 - 0  
18.05 17:15 Sjetne Kunstgress Del B B  
Sjetne - Byåsen G11-2 6 - 12  
18.05 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del A B  
Kattem - Byåsen G11-3 10 - 7  
18.05 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A2 B  
Charlottenlund 5 - Byåsen G11-1 2 - 3  
10.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-3 - Charlottenlund 4 5 - 4  
10.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-2 - Trygg/Lade 2 11 - 13  
10.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-1 - Ranheim 14 - 4  
09.05 17:15 Freidigbanen k.gress Del A2 B  
Freidig - Byåsen G11-4 14 - 6  
04.05 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim 6 - Byåsen G11-3 6 - 6  
04.05 17:15 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik - Byåsen G11-2 9 - 10  
04.05 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 6 - Byåsen G11-1 3 - 3  
03.05 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G11-4 - Astor 2 4 - 7  
27.04 17:15 Sørborgen kunstgress Del A1 B  
Klæbu 3 - Byåsen G11-4 5 - 3  
26.04 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-3 - Tiller 2 4 - 2  
26.04 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-2 - Othilienborg 3 - 6  
21.04 17:15 Astor kunstgress Del A2 B  
Astor 4 - Byåsen G11-3 3 - 5  
20.04 17:15 Astor kunstgress Del A2 B  
Astor 5 - Byåsen G11-2 16 - 4  
20.04 17:15 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik 5 - Byåsen G11-1 4 - 17  
19.04 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G11-4 - Kattem 3 13 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift