Besøk våre lagsider

MAN
09.07
17:00-18:00
Gymnasbane 2A
23.08 17:30 Falkeid Kunstgras A B
Falkeid #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -
28.08 18:00 Gymnasbane 2B B
Nord G-2007-1 - Nord G11-1 -
04.09 18:00 B
Vard Haugesund #4 - Djerv 1919 MG 11 lag 1 -
12.09 18:00 Gymnasbane 2B H
Djerv 1919 Gutter 11 år - Haugar #3 -
18.09 18:00 Åsebøen Minigress B
Kopervik Gutter 2007 (1) - Djerv 1919 Gutter 11 år -
20.06 19:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #4 -  
12.06 17:00 kunstgressbanen, Sveio B  
Sveio IL #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
06.06 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 9 - 2  
30.05 19:00 Skåredalen (kunstgress) B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 18  
15.05 17:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Nord G-2007-1 9 - 8  
30.10 18:00 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Ferkingstad IL -  
10.10 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Ferkingstad IL #1 -  
02.10 18:00 B  
Ferkingstad IL - Djerv 1919 MG 11 lag 1 -  
02.10 18:00 Ferkingstad Kunstgress A B  
Ferkingstad IL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
26.09 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Sveio IL #2 -  
18.09 18:00 Åsebøen Minigress B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
12.09 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Haugar #3 -  
04.09 18:00 B  
Vard Haugesund #4 - Djerv 1919 MG 11 lag 1 -  
28.08 18:00 Gymnasbane 2B B  
Nord G-2007-1 - Nord G11-1 -  
23.08 17:30 Falkeid Kunstgras A B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
20.06 19:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #4 -  
12.06 17:00 kunstgressbanen, Sveio B  
Sveio IL #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
06.06 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kopervik Gutter 2007 (1) 9 - 2  
30.05 19:00 Skåredalen (kunstgress) B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 18  
15.05 17:00 Nord Nye Kunstgress A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Nord G-2007-1 9 - 8  
09.05 18:00 Gymnasbane 2B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Falkeid #1 5 - 5  
07.04 14:15 Bane A (7er) H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Djerv 1919 #2 5 - 10  
07.04 12:05 Bane C (7er) B  
Haugar #6 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
07.04 10:50 Bane B (7er) H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Sauda Idrettslag LG11-1 -  
26.02 17:00 Gymnasbane 2 B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 9 - 4  
27.01 13:55 Eiendomsmegler A CUP , Haugarhallen H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kolnes IL G 2007 2 - 5  
27.01 12:15 Eiendomsmegler A CUP , Haugarhallen H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Haugar #6 5 - 1  
27.01 11:25 Eiendomsmegler A CUP , Haugarhallen B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 3  
B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alfred B 11 5
Andreas Edvinson Netland 11 4
Anthony A. S 11 5 1 5
Filip Oppedal G 11 1
Hassan M 11 1
Henry Brox B 11 4
Håvard Lofthus 11 2 1
Jonas V 11 3 1
Lukas Alstadsæter F 11 5
Marcus Gjerde B 11 3 1
Marius Raknes M 11 4 1 3
Martin Hult P 11 1
Neo D 11 1 1
Noah Severin Eike A 11 1
Sondre Dybvik E 11 4 1 8
Svein Tore Græsdal V 11 5 2
Teodor M 11 5 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift