Besøk våre lagsider

28.08 18:00 Falkeid Gras A H
Falkeid Gutter 12 år - Sveio IL #1 -
11.09 18:00 Falkeid Gras A H
Falkeid Gutter 12 år - Stegaberg IL #1 -
25.09 18:00 Falkeid Kunstgras A B
Nord G-2006-1 - Nord G12-1 -
23.10 18:00 Falkeid Gras A H
Falkeid Gutter 12 år - Djerv 1919 #5 -
19.06 18:00 Gymnasbane 2B B  
Djerv 1919 #5 - Falkeid Gutter 12 år 5 - 0  
17.06 09:20 Etne bane 08 B  
Vigrestad G12-1 - Falkeid Gutter 12 år 6 - 3  
16.06 18:00 Etne bane 04 B  
Nordre Holsnøy G12-1 - Falkeid Gutter 12 år 3 - 4  
16.06 12:40 Etne bane 15 B  
Austevold/SelbjørnG12-1 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 10  
16.06 10:00 Etne bane 15 B  
Etne IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 4 - 3  
23.10 18:00 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Djerv 1919 #5 -  
25.09 18:00 Falkeid Kunstgras A B  
Nord G-2006-1 - Nord G12-1 -  
11.09 18:00 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Stegaberg IL #1 -  
28.08 18:00 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Sveio IL #1 -  
19.06 18:00 Gymnasbane 2B B  
Djerv 1919 #5 - Falkeid Gutter 12 år 5 - 0  
17.06 09:20 Etne bane 08 B  
Vigrestad G12-1 - Falkeid Gutter 12 år 6 - 3  
16.06 18:00 Etne bane 04 B  
Nordre Holsnøy G12-1 - Falkeid Gutter 12 år 3 - 4  
16.06 12:40 Etne bane 15 B  
Austevold/SelbjørnG12-1 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 10  
16.06 10:00 Etne bane 15 B  
Etne IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 4 - 3  
15.06 19:00 Etne bane 4 B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 2 - 1  
12.06 18:00 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Torvastad #1 8 - 4  
05.06 17:30 Falkeid Gras A B  
Nord G-2006-2 - Falkeid Gutter 12 år 5 - 4  
29.05 18:00 Nord Nye Kunstgress B  
Nord G-2006-1 - Falkeid Gutter 12 år 3 - 2  
14.05 17:00 Kunstgras Stegaberg B  
Stegaberg IL #1 - Falkeid Gutter 12 år 2 - 2  
08.05 17:30 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Kopervik Gutter 2006 (1) 5 - 6  
02.05 18:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Falkeid Gutter 12 år 2 - 12  
24.04 18:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Skjold IL 6 - 1  
22.04 14:00 Kunstgr Etne B  
Etne IL #1 - Falkeid Gutter 12 år 7 - 3  
22.04 12:15 Kunstgr Etne B  
Ølen - Falkeid Gutter 12 år 1 - 7  
22.04 11:00 Kunstgr Etne B  
Odda - Falkeid Gutter 12 år 7 - 9  
18.03 17:00 Vardhallen B  
Djerv 1919 #5 - Falkeid Gutter 12 år 2 - 2  
18.03 15:30 Vardhallen B  
Vard Haugesund #2 - Falkeid Gutter 12 år 0 - 2  
18.03 13:30 Vardhallen B  
Skjold IL f.06 Straumen - Falkeid Gutter 12 år 2 - 0  
05.03 17:00 Kunstgress Stegaberg B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 5 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aksel O 12 5 1
Cato Hetland 11 7 2 7
Filip T 12 3
Hermann F 12 6
Isak b 12 10 3 13
Johan Frøyland 12 6 4 3
John Thomas I 12 10 11 13
Jonas B 11 4 2
Jonas Luis I 9 3
Jørgen Å 12 9 1 14
Kjerand H 12 1 4
Kristian K 12 6 1
Sondre K 12 6 3
THOMAS SURKA 12 4
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift