Besøk våre lagsider

29.10 14:00 Vardhall B B  
Vard Haugesund #2 - Falkeid Gutter 11 år 3 - 7  
29.10 13:00 Vardhall B B  
Djerv 1919 #5 - Falkeid Gutter 11 år 3 - 2  
29.10 12:00 Vardhall A B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 11 år 2 - 1  
29.10 12:00 Vardhallen H  
Falkeid Gutter 11 år - Stegaberg IL 1 - 2  
02.10 17:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Åkra 3 4 - 10  
29.10 14:00 Vardhall B B  
Vard Haugesund #2 - Falkeid Gutter 11 år 3 - 7  
29.10 13:00 Vardhall B B  
Djerv 1919 #5 - Falkeid Gutter 11 år 3 - 2  
29.10 12:00 Vardhall A B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 11 år 2 - 1  
29.10 12:00 Vardhallen H  
Falkeid Gutter 11 år - Stegaberg IL 1 - 2  
02.10 17:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Åkra 3 4 - 10  
27.09 18:00 Etne B  
Etne IL - Falkeid Gutter 11 år 9 - 8  
19.09 17:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Haugar #1 5 - 5  
13.09 18:30 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Åkra Åkra 2 Grindhaug 4 - 9  
04.09 19:00 Vardhallen Sal B B  
Vard Haugesund #3 - Falkeid Gutter 11 år 15 - 4  
02.09 15:30 KNERTEN - Grasbane - 7'er B  
Haugar #2 - Falkeid Gutter 11 år 1 - 3  
02.09 14:30 KNERTEN - Grasbane - 7'er H  
Falkeid Gutter 11 år - Varhaug IL LG11-1 5 - 3  
02.09 13:00 SVABERG - Grasbane - 7'er B  
Stegaberg LG11-3 - Falkeid Gutter 11 år 2 - 6  
28.08 18:00 Åkra Løkke Nord B  
Åkra 3 - Falkeid Gutter 11 år 22 - 1  
22.08 18:30 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Etne IL #2 4 - 8  
18.06 12:00 Etne cup bane 7 B  
Solid 1 - Falkeid Gutter 11 år 1 - 7  
17.06 12:40 Etne cup bane 9 B  
Vigrestad 1 - Falkeid Gutter 11 år 0 - 6  
17.06 10:40 Ente cup bane 9 B  
OFK - Falkeid Gutter 11 år 2 - 5  
17.06 08:40 Etne cup-Steinsvoll 20 B  
Etne IL #2 - Falkeid Gutter 11 år 2 - 3  
16.06 19:00 Etne Cup-bane 8 B  
Smørås Lions - Falkeid Gutter 11 år 2 - 3  
12.06 19:00 Alfabanen B  
Haugar #1 - Falkeid Gutter 11 år 4 - 4  
08.06 18:00 Åkra Løkke Nord B  
Åkra Åkra 2 Grindhaug - Falkeid Gutter 11 år 6 - 6  
30.05 18:30 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Vard Haugesund #3 2 - 9  
23.05 17:45 Falkeid Gras B H  
Falkeid Gutter 11 år - Åkra 3 4 - 11  
16.05 18:00 Etne kunstgress B  
Etne IL - Falkeid Gutter 11 år 7 - 8  
09.05 18:30 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Haugar #1 2 - 8  
02.05 18:30 Falkeid Gras A H  
Falkeid Gutter 11 år - Åkra Åkra 2 Grindhaug 6 - 5  
24.04 18:00 Vardhall sal 2 B  
Vard Haugesund #3 - Falkeid Gutter 11 år 9 - 6  
05.04 17:00 H  
Falkeid Gutter 11 år - Stegaberg IL 5 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Cato Hetland 10 1 1
Hermann F 11 2 2
Isak b 11 1 1
Johan Frøyland 11 12 19
John Thomas I 11 24 52
Jørgen Å 11 16 23
Karsten L 11 4 5
Kjerand H 11 4 7
Kristian K 11 2 2
Simen E 11 1 1
Sondre K 11 1 1
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift