Innetrening vinter 2015

Da starter vi opp med innetrening på Dalgård skole hver onsdag kl 16.45 - 18.00. Ønsker gamle og nye spillere velkommen.

Trening fredag 2.mai

For de som ønsker det blir det trening fredag 2. mai kl 16.15-17.30 på Dalgård mini.

Treninger våren 2014

Påmelding til Flå cup

Påmeldingsfristen til Flå cup er 25. juni. Den spilles helgen 7-8 september. Send mail til lagleder.

Ingen trening onsdag 5. juni

Ingen trening onsdag 5. juni

Påmelding til miniseriekamper

Påmelding til de resterende miniserierundene (12 mai, 26 mai, 2 juni og 9 juni) gjøres på mail til lagleder. Frist 10. mai!

Oppstart treninger på Myra onsdag 8. mai

Vi starter opp med treninger på onsdager på Myra kl. 1700-1800. Første trening blir 8. mai.

Miniserien 28. april er utsatt!

Miniserien 28. april er utsatt.

Kampoppsett og informasjon om miniserien

http://miniseriebyasen.blogspot.no/ Følg med på nettsiden!

20.10 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen J12-2 - Klæbu  
18.10 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Malvik 2  
05.10 17:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller - Byåsen J12-1  
03.10 17:15 Utleira Kunstgress Del A1 B  
Utleira - Byåsen J12-2  
27.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Utleira 2  
20.10 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen J12-2 - Klæbu  
18.10 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Malvik 2  
05.10 17:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller - Byåsen J12-1  
03.10 17:15 Utleira Kunstgress Del A1 B  
Utleira - Byåsen J12-2  
27.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Utleira 2  
27.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-2 - Kattem 2  
24.09 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen J12-1 - Kattem  
21.09 17:15 Heimdal Kunstgress Del A1 B  
Heimdal - Byåsen J12-1  
13.09 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B2 B  
Charlottenlund 2 - Byåsen J12-2  
08.09 19:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen J12-2 - Trond 2  
07.09 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A1 B  
Charlottenlund - Byåsen J12-1  
31.08 17:15 Havstein kunstgress Del A1 B  
Sverresborg - Byåsen J12-2  
30.08 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Fram 2  
30.08 16:45 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen J12-2 - Strindheim  
17.08 17:15 Ringvebanen kunstgress Del A B  
Trygg/Lade - Byåsen J12-1  
16.08 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad - Byåsen J12-2  
14.06 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-2 - Klæbu 2  
14.06 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Sjetne  
11.06 18:00 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg - Byåsen J12-2  
08.06 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del A B  
Kattem 2 - Byåsen J12-2  
06.06 17:15 Havstein kunstgress Del B1 B  
Sverresborg - Byåsen J12-1  
31.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-2 - Romolslia  
31.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-1 - Trond  
22.05 16:45 Havstein kunstgress Del A1 B  
Sverresborg 2 - Byåsen J12-2  
19.05 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen J12-2 - Ranheim 2  
19.05 17:15 Astor kunstgress Del B2 B  
Astor - Byåsen J12-1  
15.05 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen J12-1 - Charlottenlund 2  
10.05 19:30 Flatåsen kunstgress Del B1 B  
Flatås - Byåsen J12-1  
08.05 18:30 Lade 4 Kunstgress Del B2 B  
Ranheim 3 - Byåsen J12-1  
03.05 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen J12-1 - Strindheim  
26.04 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen J12-2 - Freidig  
20.04 17:15 Heimdal Kunstgress Del A2 B  
Heimdal - Byåsen J12-2  
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift