Besøk våre lagsider

04.03 00:00 Sotrahallen B
Sotra - Sund SK A-Lag -
10.03 00:00 Sotrahallen B
Sotra 2 - Sund SK A-Lag -
14.03 18:00 Lysekloster B
Lysekloster - Sund SK A-Lag -
21.03 B
Austevoll - Sund Menn Senior A -
07.04 Frøya idrettspark B
Frøya - Sund Menn Senior A -
24.02 13:00 Krohnsminde B  
Ny-Krohnborg - Sund SK A-Lag 1 - 3  
17.02 14:00 Hald Kunstgras H  
Sund SK A-Lag - Gneist 4 - 3  
10.02 14:00 Stemmemyren B  
Varegg - Sund SK A-Lag 4 - 0  
03.02 16:00 Varden B  
Fyllingen - Sund SK A-Lag 1 - 1  
20.10 Telavåg gress B  
Telavåg - Sund Menn Senior A -  
13.10 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Sandviken -  
06.10 Austevoll nye Kunstgress B  
Austevoll - Sund Menn Senior A -  
29.09 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - NHH -  
22.09 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Vestsiden-Askøy -  
15.09 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Sund Menn Senior A -  
09.09 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Os -  
01.09 Lyngbø Idrettspark B  
Lyngbø - Sund Menn Senior A -  
26.08 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Fyllingsdalen 2 -  
18.08 Furubakken Kunstgress B  
Valestrand Hjellvik - Sund Menn Senior A -  
11.08 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Frøya -  
20.06 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Telavåg -  
17.06 Stemmemyren kunstgress B  
Sandviken - Sund Menn Senior A -  
08.06 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Austevoll -  
02.06 Åstveit Idrettspark 1 B  
NHH - Sund Menn Senior A -  
26.05 Ravnanger gras B  
Vestsiden-Askøy - Sund Menn Senior A -  
10.05 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Loddefjord -  
05.05 Kuventræ Stadion B  
Os - Sund Menn Senior A -  
28.04 Hald stadion gress H  
Sund Menn Senior A - Lyngbø -  
21.04 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 2 - Sund Menn Senior A -  
15.04 Straume Sotrabanen H  
Sund Menn Senior A - Valestrand Hjellvik -  
07.04 Frøya idrettspark B  
Frøya - Sund Menn Senior A -  
21.03 B  
Austevoll - Sund Menn Senior A -  
14.03 18:00 Lysekloster B  
Lysekloster - Sund SK A-Lag -  
10.03 00:00 Sotrahallen B  
Sotra 2 - Sund SK A-Lag -  
04.03 00:00 Sotrahallen B  
Sotra - Sund SK A-Lag -  
24.02 13:00 Krohnsminde B  
Ny-Krohnborg - Sund SK A-Lag 1 - 3  
17.02 14:00 Hald Kunstgras H  
Sund SK A-Lag - Gneist 4 - 3  
10.02 14:00 Stemmemyren B  
Varegg - Sund SK A-Lag 4 - 0  
03.02 16:00 Varden B  
Fyllingen - Sund SK A-Lag 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift