Sør Cup 2017

Supre gutter, mye moro, mye lyd og vel gjennomført cup

Sommarland cup

Her er cupen i bilder

Kiwi cup i Sveio 24.04.2016

Kjekk cup, spennende kamper, jevnt spill og engasjert heiagjeng :)

Møller cup, 3. april 2016

Første søndagen i april inviterte Djerv til Møller cup. Det var en fin dag og været holdt til siste kamp var spilt... Godt spill av gutta på banen og sterkt engasjement på sidelinjen :)

Sesongavslutning 2015

I år, som i fjor, hadde vi invitert Vindafjord og det er noe som frister til gjentakelse.

Masiv Cup 2015

Nok en kjekk helg på Ålgård inklusive en spennende cup hvor laget vårt fikk brynt seg...

Sveio Cup

Det ble en spennende cup med masse spenning.

Møller Bil Cup 2015

Spennende cup for både spillere og suportere...

Årets første cup

Noen bilder...

Julebukker i byen..

Fire glade julebukker på tur

Besøk våre lagsider

25.09 17:00 Gymnasbane 6 H
Vard Haugesund Gutter 13 år - Nord G-2004-1 -
04.10 18:30 Saudia stadion B
Saudia. 13:2 - Vard Haugesund Gutter 13 år -
16.10 17:00 Gymnasbane 6 H
Torvastad G13 - Torvastad #1 -
24.10 18:30 Åkra kunstgress B
Åkra #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år -
20.09 18:30 Gymnasbane 6 B  
SK Vats Samarbeidslag Skjoldar - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 2  
19.09 18:30 Ølen kunstgress B  
Ølen IL #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
19.09 18:30 SR Bank Stadion Ølen B  
Ølen IL #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 2 - 2  
06.09 18:30 Falkeid Kunstgras B B  
Falkeid #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 8  
28.08 18:30 Nord kunstgress B  
Nord G-2004-2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 7 - 2  
24.10 18:30 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
16.10 17:00 Gymnasbane 6 H  
Torvastad G13 - Torvastad #1 -  
04.10 18:30 Saudia stadion B  
Saudia. 13:2 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
25.09 17:00 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Nord G-2004-1 -  
20.09 18:30 Gymnasbane 6 B  
SK Vats Samarbeidslag Skjoldar - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 2  
19.09 18:30 Ølen kunstgress B  
Ølen IL #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
19.09 18:30 SR Bank Stadion Ølen B  
Ølen IL #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 2 - 2  
06.09 18:30 Falkeid Kunstgras B B  
Falkeid #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 8  
28.08 18:30 Nord kunstgress B  
Nord G-2004-2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 7 - 2  
23.08 18:30 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Kopervik Gutter 2004 (1) 0 - 4  
27.06 10:20 Sør cup B  
Søgne 4 - Vard Haugesund Gutter 13 år 4 - 8  
27.06 08:35 Sør cup B  
Forus gausel 3 - Vard Haugesund Gutter 13 år 3 - 4  
27.06 08:00 Sør cup B  
Start 2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 3  
26.06 17:55 Sør -cup B  
Hana 1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 4  
26.06 14:25 Sør cup B  
Bjerkreim 1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 4  
26.06 09:45 Sør cup B  
Nest - sotra - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 0  
25.06 12:40 Sør cup B  
Start 1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 2  
25.06 09:45 Sør cup B  
Viking 2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 3  
24.06 15:00 Sør cup B  
Fløy 2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 8  
24.06 14:25 Sør cup B  
Ålgård 1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 3 - 7  
21.06 18:30 Gymnasbane 6 B  
Torvastad #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 0  
13.06 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 2 - 3  
07.06 18:00 Gressbane1 B  
Bokn IL #10 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 14  
31.05 18:15 Nord Kunstgress A/B B  
Nord G-2004-4 - Vard Haugesund Gutter 13 år 2 - 3  
15.05 17:00 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Haugar #2 2 - 1  
08.05 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #3 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 2  
02.05 18:30 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Stegaberg IL #1 3 - 4  
30.04 15:00 Eddie cup Bronsjefinale B  
Vard Haugesund #2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 3 - 1  
30.04 11:00 Eddie cup semifinale B  
Vard Haugesund #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 2 - 1  
29.04 13:10 Eddie cup B  
Vard Haugesund #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 1  
29.04 12:20 Eddie cup B  
Åkra #2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 4  
29.04 09:50 Eddie cup B  
Nord G-2004-3 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 7  
18.04 18:30 Skjold stadion B  
Skjoldar/Vats - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 0  
30.03 17:00 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Djerv 1919 #2 5 - 4  
23.03 17:00 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Stegaberg IL #1 0 - 2  
16.03 18:00 Vats kunstgressbane B  
Vindafjord 13-1 - - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 5  
19.02 15:30 Haugarhallen B  
Nord G-2004-1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 0  
19.02 14:15 haugarhallen B  
stord 1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 1  
19.02 11:40 Haugarhallen H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Bremnes IL #1 1 - 1  
19.02 10:25 Haugarhallen B  
Stegaberg IL #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 3  
19.01 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard 13 - Vard Haugesund Gutter 13 år 0 - 3  
27.11 17:00 Vardhallen B B  
Nord G-2004-3 - Vard Haugesund Gutter 13 år 3 - 1  
27.11 15:00 Vardhallen B B  
Nord G-2004-2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 2  
27.11 14:00 Vardhallen A B  
Haugar #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 3 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders Bondhus 12 28 7
Casian Claudiu Mindru 12 3
Elias Kulleseid 11 22 5
Elliot Willumsen Haugan 12 27 7
Haris A 12 24
Henry Vargervik Eriksson 12 27
Marcus S. Sandberg 12 27
MARTIN ELLINGSEN ALVSEIKE 12 24 1
Mathias Risanger Dahl 12 22 1
Preben V 12 28 24
Sindre Ø 12 27 16
Thomas S 12 24 6
TOBIAS EKRENE INNBJO 12 25 2
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products