TIR
17.07
17:45-19:00
Byåsen Arena
TOR
19.07
19:30-20:45
Dalgård Kunstgress
SØN
22.07
11:00-12:15
Byåsen Arena
17.06 14:00 Åsheim kunstgress B  
Kattem - Byåsen G14-1 1 - 3  
17.06 13:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-2 - Selbu 0 - 4  
13.06 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-3 - Oppdal 0 - 2  
12.06 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-4 - Malvik 3 4 - 3  
09.06 12:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-1 - Nationalkameratene 3 - 0  
17.06 14:00 Åsheim kunstgress B  
Kattem - Byåsen G14-1 1 - 3  
17.06 13:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-2 - Selbu 0 - 4  
13.06 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-3 - Oppdal 0 - 2  
12.06 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-4 - Malvik 3 4 - 3  
09.06 12:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-1 - Nationalkameratene 3 - 0  
09.06 12:00 Dalgård Kunstgress B  
Flatås 2 - Byåsen G14-2 2 - 7  
08.06 18:30 Åset kunstgress B  
Åfjord - Byåsen G14-4 9 - 0  
06.06 20:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-1 - Charlottenlund 7 - 2  
06.06 18:30 Rosenborgbanen 9er Del A B  
Trond 2 - Byåsen G14-3 7 - 3  
05.06 19:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-2 - Trond 2 - 5  
03.06 18:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-3 - Ranheim 2 2 - 2  
03.06 18:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-4 - Charlottenlund 2 3 - 2  
31.05 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-1 - Malvik 4 - 2  
28.05 20:00 Lade Kunstgress B  
Ranheim - Byåsen G14-1 0 - 5  
27.05 12:00 Astor Kunstgress B  
Astor 2 - Byåsen G14-4 -  
25.05 19:00 Oksvoll gras B  
Fosen - Byåsen G14-1 1 - 3  
25.05 18:30 TOBB Arena Sør Del A B  
Tiller 3 - Byåsen G14-3 9 - 0  
25.05 18:00 Orkla Kunstgressbane B  
Orkla 2 - Byåsen G14-2 7 - 0  
12.05 12:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-2 - Strindheim 2 10 - 3  
10.05 11:00 Ruta Arena B  
Strindheim - Byåsen G14-1 0 - 6  
09.05 18:30 Freidigbanen k.gress Del A B  
Freidig 2 - Byåsen G14-4 3 - 3  
09.05 18:30 Brekkåsen 9er B  
Gimse - Byåsen G14-3 0 - 0  
06.05 16:30 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-3 - Byneset 2 - 6  
06.05 12:00 TOBB Arena Sør B  
Tiller 2 - Byåsen G14-2 3 - 2  
05.05 12:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-1 - Orkla 1 - 3  
02.05 18:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-4 - Rissa -  
25.04 18:30 Hallset kunstgress B  
Nationalkameratene 3 - Byåsen G14-4 3 - 2  
24.04 18:30 Hallset kunstgress B  
Nationalkameratene 2 - Byåsen G14-3 3 - 6  
22.04 18:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-4 - Strindheim 4 3 - 4  
22.04 16:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-2 - Nidelv 10 - 0  
18.04 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G14-3 - Melhus 2 2 - 2  
14.04 12:00 Moan kunstgras B  
Skaun - Byåsen G14-2 3 - 2  
14.04 12:00 Utleira Kunstgress B  
Utleira - Byåsen G14-1 1 - 5  
11.04 18:30 Havstein kunstgress Del A B  
Sverresborg 2 - Byåsen G14-4 5 - 4  
11.04 18:30 Utleira Kunstgress Del A B  
Utleira 2 - Byåsen G14-3 4 - 2  
07.04 12:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-1 - Melhus 2 - 3  
19.03 18:00 Ruta Arena B  
Strindheim - Byåsen G14-1 1 - 2  
16.03 18:30 Da-Tel Arena B  
Melhus - Byåsen G14-1 3 - 0  
11.03 17:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G14-1 - Stadsbygd /Vanvik 8 - 1  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift