Finalespill i Vard Vinterserie 2018

Diverse informasjon om vinterserien - nå også med oppsett finalehelgen

Etter mye god fotball og spennende kamper nærmer det seg nå finalehelgen 10. og 11. mars.
Det vil være sekretariat og kiosk på Vardhuset både lørdag og søndag.

Oppsettet finner dere her:

Lykke til alle sammne.

------------------------------

Deltakende lag med kontaktpersoner:

Klasse
Pulje Klubb navn Fornavn Etternavn Epost Telefon
Gutter 13 1 Åkra il LG12- Arve Lønning al@reidarsund.no 90578597
Gutter 13 1 Avaldsnes LG12- Sverre Hebnes sverre.hebnes@haugesund.toyota.no 91190995
Gutter 13 1 Djerv 1919 LG12-1 Elisabeth Welle

elisabeth_welle@hotmail.com

95065525
Gutter 1 1 Halsnøy G 12 LG12-1 Even Even Røen krabbeholmen7@hotmail.com 47177430
Gutter 13 1 Nord LG12 G-2005-1 Roger Østtrått roger.ostratt@getmail.no 47376868
Gutter 13 1 Vard LG12-12 Bengt Førland Bengt250375@gmail.com 97778555
Gutter 13 1 Vardhaugesund LG12-13-1 Øyvind Eriksson o.e.eriksson@hotmail.com 95749497
Gutter 13 2 Åkra il LG12-2 Arve Lønning al@reidarsund.no 90578597
Gutter 13 2 Avaldsnes LG12-2 Sverre Hebnes sverre.hebnes@haugesund.toyota.no 91190995
Gutter 13 2 Djerv 1919 LG12-3 Audun Sætre audun.saetre@gmail.com 95200810
Gutter 13 2 Haugar LG12-2 Nils Halvor Berge nils.halvor.berge@beerenberg.com 95088090
Gutter 13 2 Stegaberg LG12-2 Ane Waage Haakull ane.haakull@aquaknowledge.no 97641210
Gutter 13 2 Vard Haugesund LG12-4 Zulfiquar Faizi anyonefa@yahoo.no 90956186
Gutter 13 2 Vard Haugesund LG12-5 Geir Morten Haraldseid haraldseid@haugnett.no 91737746
Gutter 14 1 Åkra SG13-1 Roy Torgersen roy-torg@online.no 99047000
Gutter 14 1 Djerv 1919 SG13- Sjur-Jarle Hauge sjur_jarle@hotmail.com 93862235
Gutter 14 1 Kopervik SG13- Roger Rørvik rroervik@hotmail.com 90852041
Gutter 14 1 Sk Nord G14-2 SG13-2 Jarle Østenstad jos@knutsenoas.com 91879915
Gutter 14 1 SK Nord SG13- Jarle Østenstad jos@knutsenoas.com 91879915
Gutter 14 1 Stegaberg SG13-1 Odd Gunnar Fjeldheim odd.gunnar.fjeldheim@haugnett.no 45230690
Gutter 14 1 Vard Haugesund SG13-1 Bjørn Birkeland bjbirke@gmail.com 90025943
Gutter 14 1 Vard Haugesund SG13-2 Tor-Kjell Bergjord tob@danskebank.no 90941790
Gutter 14 1 Haugar J15- Birger Skjoldevik birgeras@gmail.com 99373500
Gutter 15 1 Åkra IL SG14- Egil Atle Bremnes egil.atle.bremnes@haugnett.no 47024240
Gutter 15 1 Haugar SG14-1 Gunn Monica Handeland handeland482@gmail.com 90044235
Gutter 15 1 Kopervik IL SG14-1 Lars Sigvart Hop ls@hop.no 41305007
Gutter 15 1 Vard HaugesundSG14-2 Jostein Hustveit josteinhustveit552@hotmail.com 92445064
Gutter 15 1 Falkeid Bjørn Lindanger bjorn.lindanger@tools.no 91127057
Gutter 15
Gutter 15
1
2
SK Vedagvåg Karmøy G15
Djerv 1919 3 SG14-
Harald
Sjur-Jarle
Mannes
Hauge
hmannes@live.no
sjur_jarle@hotmail.com
41275567
93862235
Gutter 15 2 Nord SG14-1 Arnstein Brekke arnstein@h220.no 94184160
Gutter 15 2 Sveio IL SG14-1 Øyvind Kalvenes oyvind-waage.kalvenes@aibel.com 91694765
Gutter 15 2 Vard Haugesund SG14-1 Rune Thuestad runethuestad@gmail.com 99253068
Gutter 15 2 Bjerkreim Utviklingsgruppe SG14- Børge Vassbø borge.vassbo@hotmail.com 40494797
Jenter 13 1 Stord LJ12- Jan Erik Stenberg jestenberg@gmail.com 90566259
Jenter 13 1 Halsnøy LJ12- Therese Størksen njoten@hotmail.com 97002186
Jenter 13 1 Haugar LJ12-1 Nina Hagland nhagland@hotmail.com 40249887
Jenter 13 1 Vard LJ12-1 Else Beth Berge Saltvedt else_beth_berge@hotmail.com 97159561
Jenter 13 1 Haugar LJ12-3 Kristoffer Klette kklette@gmail.com 99030001
Jenter 13 2 Avaldsnes LJ12- Johan Stensen jse@sdir.no 91314005
Jenter 13 2 Haugar LJ12-2 Herman Schultz herbi7@gmail.com 41208088
Jenter 13 2 SK Nord LJ12- Hilde Eie hikeie@online.no 97043610
Jenter 13 2 Skjold J13 LJ12-1 Jorunn Alendal Jalend@online.no 99499175
Jenter 13 2 Torvastad LJ12-1 Irene Gramshaug Dahl irene.gdahl@gmail.com 47277661
Jenter 13 2 Kolnes IL LJ12 Terje Gunnar Steinsvik tgsteinsvik@gmail.com 90895425
Jenter 14/15 1 Haugar SJ13-1 Stig Arild Stava stig.stava@elektroskandia.no 90941919
Jenter 14/15 1 Haugar SJ13-2 Stian Hoem stian99hoem@gmail.com 95753433
Jenter 14/15 1 Kopervik SJ13 Jenter 2004 Hilde Berge Kringstad hbk@gassco.no 48019004
Jenter 14/15 1 Nord SJ14 Ingolf Olsen ingolf.olsen@getmail.no 98638580
Jenter 14/15 1 Djerv SJ13 Lars Inge Vatnem lvatnem@frisurf.no 91771017
Jenter 14/15 1 Stord Fotball SJ14-1 Trude Valø trudeva@online.no 95072091
Jenter 14/15 1 Åkra SJ14-1 Sissel Bårdsen sibaard@online.no 99703384
Jenter 14/15 1 Vindafjord J14 Arve Vestbø arve.vestbo@gmail.com 92416968

Andre samarbeidspartnere

Postnord

Viktig medlemsinfo

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift