Crossfit

Juniorgutta tøyer ut etter nok en tøff runde med Crossfit.

TOMINE BEKKE BERGER TATT UT TIL LANDSDELSSAMLING

Kråkerøy ILs Tomine Bekke Berger er en av 53 jenter i Norge født 2003, som skal delta på landsdelssamling i Østfoldhallen 23.-26. mars.

Ny sponor Ryds Bilglass

støtter Barneidretten med: Speinsprutskade kr. 100, - Frontruteskifte kr. 300,-

KIL Kick off 29. april på Båthusteateret

Seniorgruppa gjentar suksessen fra ifjor med "stinn brakke" og full jubel.

ÅRSMØTE KRÅKERØY IL

Vi minner om årsmøtet torsdag 9. mars kl. 18:00 på klubbhuset. Dagsorden i henhold til vedtektene. Årsmøtedokumenter kan lastes ned her.

Rutiner kamprapport Håndball

Vervekampanje for Grasrotandelen

Det har kommet mange nye medlemmer i Kråkerøy siden siste gang vi har hatt vervekampanje for GRASROTANDELEN. Spre dette budskapet til alle som kan tenke seg å støtte Kråkerøy IL, uten at det koster dem noe.

Ny utstyrsleverandør Torshov Sport

Dato Hjemmelag Bortelag Res
25.03 Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) Tistedalen
25.03 Kråkerøy G19-2 HSV
26.03 Nordstrand Kråkerøy IL JR G-19 (Junior)
26.03 Kråkerøy IL G15 G-15 (2002) Torp 2
29.03 Kråkerøy IL Nordstrand
20.03 Tistedalen Kråkerøy IL G16 G-16 (2001)
18.03 Kvik Halden Kråkerøy IL JR G-19 (Junior) 0-2
17.03 Kråkerøy IL LG11 G-11 (2006) Trosvik og SFK
16.03 Sparta Sarpsborg Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) 3-6
16.03 Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) Lisleby 2-1
Dato Hjemmelag Bortelag Res
25.03 Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) Tistedalen
25.03 Kråkerøy G19-2 HSV
26.03 Nordstrand Kråkerøy IL JR G-19 (Junior)
26.03 Kråkerøy IL G15 G-15 (2002) Torp 2
29.03 Kråkerøy IL Nordstrand
20.03 Tistedalen Kråkerøy IL G16 G-16 (2001)
18.03 Kvik Halden Kråkerøy IL JR G-19 (Junior) 0-2
17.03 Kråkerøy IL LG11 G-11 (2006) Trosvik og SFK
16.03 Sparta Sarpsborg Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) 3-6
16.03 Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) Lisleby 2-1
Dato Hjemmelag Bortelag Res
07.03 Kråkerøy IL J15 J-15 (2001) Gresvik IF J15 HJ01
10.11 Kråkerøy IL J15 J-15 (2001) Gresvik IF J15 HJ01

Besøk våre lagsider

4. divisjon Menn
# Lag K D P
1 Borgar 0 0 0
2 Borgen 0 0 0
3 Fredrikstad 2 0 0 0
4 Kråkerøy 2 0 0 0
5 Kvik Halden 2 0 0 0
6 Moss 2 0 0 0
7 Rakkestad 0 0 0
8 Råde 0 0 0
9 Sarpsborg FK 0 0 0
10 Selbak 0 0 0
11 Sparta Sarpsborg 0 0 0
12 Tistedalen 0 0 0
13 Trosvik 0 0 0
14 Ås 0 0 0
Siste synk: 22:11
7. divisjon Menn avdeling 01
# Lag K D P
1 Begby 2 0 0 0
2 Berg 2 0 0 0
3 Hvaler 0 0 0
4 Idd 2 0 0 0
5 Kråkerøy 3 0 0 0
6 Nylende 0 0 0
7 Skogstrand 0 0 0
8 Torp 2 0 0 0
9 Fredrikshald 2 0 0 0
10 Kvik Halden 3 0 0 0
Siste synk: 16:51
Regionsligaen avd 1
# Lag K D P
1 Drøbak-Frogn 0 0 0
2 Holmen 0 0 0
3 Kråkerøy 0 0 0
4 Kvik Halden 0 0 0
5 Moss 0 0 0
6 Odd 3 0 0 0
7 Oppsal 0 0 0
8 Sarpsborg 08 2 0 0 0
9 Sprint-Jeløy 0 0 0
10 Strømsgodset TF 2 0 0 0
11 Ullern 0 0 0
12 Vestfossen 0 0 0
13 Ørn Horten 0 0 0
14 Østsiden 0 0 0
Siste synk: 21:49
G19 1. divisjon
# Lag K D P
1 Borgen 0 0 0
2 Ekholt 0 0 0
3 Greåker 0 0 0
4 HSV 0 0 0
5 Kråkerøy 0 0 0
6 Kvik Halden 0 0 0
7 Lervik 0 0 0
8 Råde 0 0 0
9 Sarpsborg FK 0 0 0
10 Selbak 0 0 0
11 Spydeberg 0 0 0
12 Trosvik 0 0 0
Siste synk: 22:11
G19 2. divisjon vår
# Lag K D P
1 Sprint-Jeløy 2 0 0 0
2 Askim FK 0 0 0
3 Gresvik 0 0 0
4 Kråkerøy 2 0 0 0
5 Kvik Halden 2 0 0 0
5 Lisleby 0 0 0
6 Moss 0 0 0
7 Rolvsøy IF 0 0 0
8 Rygge 0 0 0
9 Råde 2 0 0 0
10 Sarpsborg FK 2 0 0 0
11 Torp 0 0 0
12 Ås 0 0 0
Siste synk: 22:11
G19 Vårcup avd 03
# Lag K D P
1 Kråkerøy 2 15 6
2 HSV 2 8 4
3 Lervik 2 -7 1
4 Kvik Halden 2 -16 0
Siste synk: 22:11
G15/16 bredde avd 02
# Lag K D P
1 Trosvik 2 0 0 0
2 Begby 0 0 0
3 Berg 0 0 0
4 Ekholt 2 0 0 0
5 Gresvik 0 0 0
6 Kråkerøy 2* 0 0 0
7 Kvik Halden 2 0 0 0
8 Lervik 0 0 0
9 Sarpsborg FK 2 0 0 0
10 Selbak 0 0 0
Siste synk: 16:51
G16 KM avd 02
# Lag K D P
1 Borgen 0 0 0
2 Ekholt 0 0 0
3 Greåker 0 0 0
4 Kråkerøy 0 0 0
5 Rygge 0 0 0
6 Tistedalen 0 0 0
7 Torp 0 0 0
Siste synk: 22:11
G16 NM kvalifisering avd 01(Vårcup)
# Lag K D P
1 Borgen 3 7 7
2 Moss 3 7 5
3 Tistedalen 3 0 4
4 Kråkerøy 3 -14 0
Siste synk: 22:11
G15 KM avd 01
# Lag K D P
1 Borgen 0 0 0
2 Greåker 0 0 0
3 Kråkerøy 0 0 0
4 Kvik Halden 0 0 0
5 Lisleby 2 0 0 0
6 Rakkestad 0 0 0
7 Sarpsborg FK 0 0 0
8 Trosvik 0 0 0
Siste synk: 22:11
G15/16 bredde avd 03
# Lag K D P
1 Drøbak-Frogn 2 0 0 0
2 Ekholt 3 0 0 0
3 Gresvik 2 0 0 0
4 HSV 0 0 0
5 Kråkerøy 3 0 0 0
6 Tistedalen 2 0 0 0
7 Torp 2 0 0 0
8 Tune 0 0 0
Siste synk: 22:11
G13/14 bredde 9-er avd 05
# Lag K D P
1 Torp 0 0 0
2 Gresvik 3 0 0 0
3 Kråkerøy 3 0 0 0
4 Kvik Halden 4 0 0 0
5 Lervik 2 0 0 0
6 Skogstrand 3 0 0 0
7 Tistedalen 2 0 0 0
8 Trosvik 3 0 0 0
9 Østsiden 2 0 0 0
Siste synk: 22:11
G14 KM avd 03
# Lag K D P
1 HSV 0 0 0
2 Kråkerøy 0 0 0
3 Råde 0 0 0
4 Sarpsborg FK 0 0 0
5 Skogstrand 0 0 0
6 Sprint-Jeløy 0 0 0
7 Tistedalen 0 0 0
8 Yven /GIF 0 0 0
9 Østsiden 0 0 0
Siste synk: 22:11
Kvartfinaler OBOS cup G14
# Lag K D P
1 Begby 0 0 0
2 Ekholt 0 0 0
3 Gresvik 0 0 0
4 Kråkerøy 0 0 0
5 Kvik Halden 0 0 0
6 Tistedalen 0 0 0
7 Trøgstad/Båstad 0 0 0
8 Yven /GIF 0 0 0
Siste synk: 22:11
G13 KM 9-er avd 01
# Lag K D P
1 Begby 0 0 0
2 HSV 2 0 0 0
3 Kråkerøy 0 0 0
4 Kvik Halden 0 0 0
5 Lisleby 0 0 0
6 Sprint-Jeløy 0 0 0
7 Trosvik 0 0 0
8 Ekholt 0 0 0
9 Kambo 0 0 0
10 Rakkestad 0 0 0
11 Råde 0 0 0
Siste synk: 16:51
G13/14 bredde 7-er
# Lag K D P
1 Hobøl 0 0 0
2 Kråkerøy 0 0 0
3 Spydeberg 0 0 0
4 Trosvik 0 0 0
5 Trømborg 0 0 0
Siste synk: 22:11
G13/14 bredde 9-er avd 02
# Lag K D P
1 Kongsten 0 0 0
2 Kråkerøy 2 0 0 0
3 Kvik Halden 2 0 0 0
4 Larkollen 0 0 0
5 Lervik 0 0 0
6 Lisleby 3 0 0 0
7 Rolvsøy 2 0 0 0
8 Råde 3 0 0 0
9 Skogstrand 2 0 0 0
Siste synk: 22:11
G13/14 bredde 9-er avd 06
# Lag K D P
1 Aremark 0 0 0
2 Begby 2 0 0 0
3 Hafslund 3 0 0 0
4 Kråkerøy 4 0 0 0
5 Rakkestad 3 0 0 0
6 Sarpsborg FK 3 0 0 0
7 Skjeberg SK 0 0 0
8 Tistedalen 3 0 0 0
9 Trosvik 2 0 0 0
10 Varteig 0 0 0
Siste synk: 16:51
25.03 13:00 Kråkerøy kunstgress H
Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) - Tistedalen
25.03 15:00 Kråkerøy kunstgress H
Kråkerøy G19-2 - HSV
26.03 16:00 Nordstrand B
Nordstrand - Kråkerøy IL JR G-19 (Junior)
26.03 17:30 Kråkerøy kunstgress H
Kråkerøy IL G15 G-15 (2002) - Torp 2
29.03 18:00 Fredrikstad Stadion H
Kråkerøy IL - Nordstrand
20.03 19:30 Kråkerøy kunstgress B  
Tistedalen - Kråkerøy IL G16 G-16 (2001)  
18.03 11:30 Strupe B  
Kvik Halden - Kråkerøy IL JR G-19 (Junior) 0-2  
17.03 18:00 Kråkerøy kunstgress H  
Kråkerøy IL LG11 G-11 (2006) - Trosvik og SFK  
16.03 18:00 Sparta B  
Sparta Sarpsborg - Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) 3-6  
16.03 16:45 Kråkerøy kunstgress 7 A H  
Kråkerøy IL SG14 G-14 (2003) - Lisleby 2-1  
Spiller Alder Kamper Mål
Christoffer A 17 4 8
Haakon Aleksander B 19 3 2
Simon Severin F 19 2 2
Patric J 17 4 2
Sindre B 17 3 1
Andreas Bertelsen 18 2 1
Marcus Mauricio J 17 2 1
Magnus K 18 4 1
Sondre Odden 18 3 1
Sebastian Silde 18 3 1

Kråkerøy-cup 2015

 

 

Utstyrsleverandør

Sponsor/samarbeidspartner

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products