Seriekamp 4. Divisjon

Kiwi Cup 2015

Skuleplassering er no lagt ut

Vaktlister Kiwi Cup 2015

Billetter Brannkampar

Sparebanken Vest har ein del kampbillettar som me deler ut til dei som har lyst til å gå på Brannkamp i Bergen. Gjeld heimekampane som går 16. mai, 21. juni og 12. august.

Nye elektroniske medlemskort Aerobic & Spinning

Alle kunder på Aerobic & Spinning vil frå neste månad få nye medlemskort. Desse ligg i konvolutter i resepsjonen og må hentast der.

Politiattest

Nye regler for politiattest

Rydding på anlegget

Utmerkelser A-lag 2014

Dato Hjemmelag Bortelag Res
29.05 Bremnes IL G16 2 Fitjar 2
29.05 Moster IL SG13 G13 Bremnes IL SG13 4
30.05 Bremnes IL G16 3 Stord G16-2
30.05 Bremnes IL Nordre Fjell
30.05 Trott SJ13 2 Bremnes IL SJ13 1
28.05 Djerv 1919 J16 1 Bremnes IL J16 1
28.05 Stord 1 Bremnes IL SJ13 2
28.05 Fana 1 Bremnes IL G16 1
28.05 Bremnes IL SJ13 3 Solid
28.05 Bremnes IL MJ9 Svortland 2 Bømlo Idrettslag MJ9 1

Besøk våre lagsider

29.05 18:00 Sentralidrettsanlegget Gras H
Bremnes IL G16 2 - Fitjar 2
29.05 18:00 Moster Kunstgras H
Moster IL SG13 G13 - Bremnes IL SG13 4
30.05 13:00 Olvondo Stadion H
Bremnes IL G16 3 - Stord G16-2
30.05 15:00 Olvondo Stadion H
Bremnes IL - Nordre Fjell
30.05 15:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott SJ13 2 - Bremnes IL SJ13 1
28.05 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 J16 1 - Bremnes IL J16 1  
28.05 18:30 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 1 - Bremnes IL SJ13 2  
28.05 18:30 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Bremnes IL G16 1  
28.05 18:30 Olvondo Stadion D H  
Bremnes IL SJ13 3 - Solid  
28.05 18:00 Svortland Skule H  
Bremnes IL MJ9 Svortland 2 - Bømlo Idrettslag MJ9 1  
Spiller Alder Kamper Mål
Tadas Lapenas 13 19 39
Lisbeth Ekse 14 15 31
Jonas H 14 12 27
Mari Gåsland 13 17 25
Jakob Berntsen 13 16 19
Marius Tvenning Mæland 14 19 14
Lennart Andal 13 24 13
Runar S. Fylkesnes 13 23 12
Ole Kallevåg 14 17 12
Sigrid Kallevåg 16 8 12

Info - Profileringspartner

©2015 Markedets beste IT-plattform for idretten 123klubb leveres av KX Products as