4.Div Sund - Vadmyra

Siste hjemmekamp for A-laget går lørdag 21/10 kl.15

MX Sport skifter navn til Sport Norge Sotra

Vår gode samarbeidspartner MX Sport skifter navn til Sport Norge.

Spennande åpningskamp i serien for Jenter 15 i dag

7.div Apollo/Nordsiden - Sund 2 6-1 (2-1)

Sjekk kamptroppen her..

Månedens Fair Play kamp tirsdag 12/9 kl.20

Møt opp og vis god sportsånd når Sund J19 møter Nordre Fjell til kamp på hald stadion.

4.Div Øystese - Sund 6-0 (4-0)

Sjekk kampreferat her

Oppstart håndball 10.09

Søndag 10.09 så starter J11 og J13 årets håndballsesong i Sundhallen.

Hordalandsfotball om Sund - Voss

Bilder og referat frå kampen

Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.10 Sund/Skogsvåg J19 Bønes /Løv-Ham
26.10 Nest-Sotra G12 Vest Sund/Telavåg G12
28.10 Moster Sund/Skogsvåg G14-1
28.10 Bjarg 3 Sund/Skogsvåg G13-2
28.10 Sund/Skogsvåg G15 Hordabø /Radøy/Manger
22.10 Søreide 1 Sund Menn senior B 0-4
22.10 Sund/Skogsvåg G13-1 Sotra 1 0-5
21.10 Sund SK Vadmyra 3-0
19.10 Radøy/Manger /Hordabø Sund/Skogsvåg J17 2-2
19.10 Sund/Telavåg G12 Skjergard Storm

Besøk våre lagsider

4 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Øystese 21 35 52
2 Arna-Bjørnar 21 34 50
3 Loddefjord 21 24 39
4 Sund 21 10 31
5 Ny-Krohnborg 21 2 29
6 Sandviken 21 3 28
7 Åsane 2 20 2 26
8 Odda 21 0 26
9 Nordhordland 21 -6 23
10 Vadmyra 21 -22 19
11 Voss 21 -25 19
12 Nest-Sotra 2 20 -57 6
Siste synk: 09:24
7 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Telavåg 2 17 25 41
2 Sund 2 17 33 32
3 Bjarg 3 17 14 28
4 Apollo /Nordsiden-Askøy 17 9 28
5 Søreide 1 17 6 27
6 Bergkrystall 17 2 23
7 Nordre Fjell 2 15 1 16
8 Bergen Allfot 16 -18 16
9 Vestsiden-Askøy 2 16 -8 13
10 Lyngbø 3 17 -64 9
Siste synk: 09:24
J19 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes /Løv-Ham 4 22 12
2 Sund 4 5 8
3 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 5 1 6
4 Lindås 5 -11 6
5 Smørås 5 -4 5
6 Nordre Fjell 5 -13 2
7 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 0 0 0
8 Øystese 0 0 0
Siste synk: 09:03
J17 Høst 7er
# Lag K D P
1 Løv-Ham 9 80 24
2 Sund 9 22 17
3 Bønes 7 -24 10
4 Radøy/Manger /Hordabø 8 -14 8
5 Bergen Nord 6 -12 6
6 Frøya 7 -52 1
Siste synk: 11:49
G15 Høst 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Brann 6 16 18
2 Bergen Nord 1 6 13 15
3 Arna-Bjørnar 1 7 11 13
4 Nordhordland 1 7 0 11
5 Askøy FK 1 7 -1 11
6 Harding 8 -4 8
7 Follese 1 7 -7 8
8 Nest-Sotra /Nordre Fjell 1 5 -2 7
9 Hordabø /Radøy/Manger 7 -13 3
10 Sund 6 -13 0
Siste synk: 08:03
G14 Høst 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 7 25 19
2 Follese 7 45 16
3 Bønes 1 6 17 16
4 Nordhordland 2 6 15 12
5 Eikelandsfjorden 6 11 10
6 Sund 1 7 -3 6
7 Moster 6 -30 4
8 Smørås 2 7 -30 1
9 Strandebarm 6 -50 0
Siste synk: 09:03
G13 Høst 1 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Sotra 1 7 44 21
2 Follese 1 7 22 18
3 Bjarg 2 7 13 13
4 Sund 1 7 4 12
5 Baune 1 7 -2 8
6 Askøy FK 2 6 -17 7
7 Bønes 2 7 -10 6
8 Nest-Sotra 2 6 -16 3
9 Vestsiden-Askøy 2 6 -38 0
Siste synk: 09:24
G13 Høst 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Nymark 1 5 39 15
2 Kjøkkelvik Olsvik 2 5 6 9
3 Vadmyra 2 6 -1 9
4 Ask 6 -7 9
5 Bjarg 3 6 -6 7
6 Vestsiden-Askøy 1 6 -17 7
7 Sund 2 6 -1 6
8 Sotra 4 6 -13 6
Siste synk: 09:24
24.10 20:00 Hald Kunstgras H
Sund/Skogsvåg J19 - Bønes /Løv-Ham
26.10 17:15 Skålevik kunstgras 9er A B
Nest-Sotra G12 Vest - Sund/Telavåg G12
28.10 13:00 Moster Grendapark B
Moster - Sund/Skogsvåg G14-1
28.10 13:00 Stavollen idrettsplass 02 B
Bjarg 3 - Sund/Skogsvåg G13-2
28.10 13:00 Hald Kunstgras H
Sund/Skogsvåg G15 - Hordabø /Radøy/Manger
22.10 18:00 Sandslibanen B  
Søreide 1 - Sund Menn senior B 0-4  
22.10 17:00 Hald Kunstgras H  
Sund/Skogsvåg G13-1 - Sotra 1 0-5  
21.10 15:00 Hald Stadion Gras H  
Sund SK - Vadmyra 3-0  
19.10 18:30 B  
Radøy/Manger /Hordabø - Sund/Skogsvåg J17 2-2  
19.10 17:15 Hald Kunstgras 7'er A H  
Sund/Telavåg G12 - Skjergard Storm  

Kontingent status

 
Kontingent håndball 2017-18
Har du glemt å betale??
Ubetalt beløp (ca): 117756
Ubetalt antall: 86
Betalt beløp: 40221
Betalt antall: 32