MX Sport skifter navn til Sport Norge Sotra

Vår gode samarbeidspartner MX Sport skifter navn til Sport Norge.

Spennande åpningskamp i serien for Jenter 15 i dag

7.div Apollo/Nordsiden - Sund 2 6-1 (2-1)

Sjekk kamptroppen her..

4.Div Øystese - Sund 6-0 (4-0)

Sjekk kampreferat her

Månedens Fair Play kamp tirsdag 12/9 kl.20

Møt opp og vis god sportsånd når Sund J19 møter Nordre Fjell til kamp på hald stadion.

Oppstart håndball 10.09

Søndag 10.09 så starter J11 og J13 årets håndballsesong i Sundhallen.

7.div: Sund - Lyngbø 3 6-3 (4-0)

Mange bytter på Hald Stadion lørdag ettermiddag

Hordalandsfotball om Sund - Voss

Bilder og referat frå kampen

Dato Hjemmelag Bortelag Res
19.10 Sund/Telavåg G12 Skjergard Storm
19.10 Sund G10 Nordre Fjell Kvit
19.10 Radøy/Manger /Hordabø Sund/Skogsvåg J17
21.10 Sund SK Vadmyra
22.10 Sund/Skogsvåg G13-1 Sotra 1
18.10 Sund/Skogsvåg G14-1 Nordhordland 2 1-2
17.10 Follese 1 Sund/Skogsvåg G15 7-3
17.10 Smørås Sund/Skogsvåg J19 1-1
17.10 Baune 1 Sund/Skogsvåg G13-1 5-8
17.10 Sund/Skogsvåg G13-2 Nymark 1 5-12

Besøk våre lagsider

4 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Øystese 20 33 49
2 Arna-Bjørnar 20 32 47
3 Loddefjord 20 26 39
4 Sund 20 7 28
5 Odda 20 2 26
6 Ny-Krohnborg 20 -2 26
7 Åsane 2 19 2 25
8 Sandviken 20 1 25
9 Nordhordland 20 -6 22
10 Vadmyra 20 -19 19
11 Voss 20 -23 19
12 Nest-Sotra 2 19 -53 6
Siste synk: 02:49
7 div. Menn avd. 03
# Lag K D P
1 Telavåg 2 16 19 38
2 Sund 2 16 29 29
3 Bjarg 3 16 14 27
4 Søreide 1 16 10 27
5 Apollo /Nordsiden-Askøy 16 6 25
6 Bergkrystall 16 2 22
7 Nordre Fjell 2 15 1 16
8 Bergen Allfot 15 -12 16
9 Vestsiden-Askøy 2 16 -8 13
10 Lyngbø 3 16 -61 9
Siste synk: 02:49
J19 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Bønes /Løv-Ham 4 22 12
2 Sund 4 5 8
3 Nordhordland /Kvernbit/Eikanger 5 1 6
4 Lindås 5 -11 6
5 Smørås 5 -4 5
6 Nordre Fjell 5 -13 2
7 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik 0 0 0
8 Øystese 0 0 0
Siste synk: 22:51
J17 Høst 7er
# Lag K D P
1 Løv-Ham 9 80 24
2 Sund 8 22 16
3 Bønes 7 -24 10
4 Radøy/Manger /Hordabø 7 -14 7
5 Bergen Nord 6 -12 6
6 Frøya 7 -52 1
Siste synk: 22:29
G15 Høst 1 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Brann 6 16 18
2 Bergen Nord 1 6 13 15
3 Arna-Bjørnar 1 7 11 13
4 Askøy FK 1 7 -1 11
5 Nordhordland 1 6 -1 8
6 Harding 7 -3 8
7 Follese 1 7 -7 8
8 Nest-Sotra /Nordre Fjell 1 5 -2 7
9 Hordabø /Radøy/Manger 7 -13 3
10 Sund 6 -13 0
Siste synk: 03:34
G14 Høst 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Follese 5 46 15
2 Bønes 1 5 14 13
3 Osterøy /Fotlandsvåg/Hausvik/Valestrand 5 12 13
4 Nordhordland 2 6 15 12
5 Eikelandsfjorden 5 11 9
6 Sund 1 7 -3 6
7 Moster 6 -30 4
8 Smørås 2 6 -27 1
9 Strandebarm 5 -38 0
Siste synk: 22:51
G13 Høst 1 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Sotra 1 6 39 18
2 Follese 1 5 15 12
3 Bjarg 2 6 13 12
4 Sund 1 6 9 12
5 Baune 1 5 0 7
6 Askøy FK 2 6 -17 7
7 Bønes 2 6 -11 3
8 Nest-Sotra 2 5 -15 3
9 Vestsiden-Askøy 2 5 -33 0
Siste synk: 02:49
G13 Høst 2 div. avd. 09
# Lag K D P
1 Nymark 1 5 39 15
2 Bjarg 3 5 -3 7
3 Vestsiden-Askøy 1 5 -11 7
4 Kjøkkelvik Olsvik 2 4 3 6
5 Sund 2 6 -1 6
6 Vadmyra 2 5 -7 6
7 Sotra 4 5 -9 6
8 Ask 5 -11 6
Siste synk: 02:49
19.10 17:15 Hald Kunstgras 7'er A H
Sund/Telavåg G12 - Skjergard Storm
19.10 17:15 Hald kunstgress 7er C H
Sund G10 - Nordre Fjell Kvit
19.10 18:30 Austmarka Kunstgras 9er A B
Radøy/Manger /Hordabø - Sund/Skogsvåg J17
21.10 15:00 Hald Stadion Gras H
Sund SK - Vadmyra
22.10 17:00 Hald Kunstgras H
Sund/Skogsvåg G13-1 - Sotra 1
18.10 18:30 Hald Kunstgras H  
Sund/Skogsvåg G14-1 - Nordhordland 2 1-2  
17.10 20:00 Follese kunstgress 1 B  
Follese 1 - Sund/Skogsvåg G15 7-3  
17.10 20:00 Slåtthaug Kunstgress B  
Smørås - Sund/Skogsvåg J19 1-1  
17.10 18:30 Landåsbanen B  
Baune 1 - Sund/Skogsvåg G13-1 5-8  
17.10 18:30 Hald Kunstgras H  
Sund/Skogsvåg G13-2 - Nymark 1 5-12  

Kontingent status

 
Kontingent håndball 2017-18
Har du glemt å betale??
Ubetalt beløp: 123800
Ubetalt antall: 91
Betalt beløp: 36521
Betalt antall: 29