Idrettens Skadetelefon

Gjennom fotballforsikringen har alle fotballspillere tilgang til Idrettens Skadetelefon.

Kampoppsett Skude Cup

Vedlagt ligger kampoppsettet for Skude Cup.

Årsmøte 2018

Årsmøtet vil bli avholdt på klubbhuset torsdag 15 mars

Kampoppsett - Me spele samen me Skudenes

Vedlagt ligger kampoppsett og laglederliste for romjulscupen.

Gjenglemte klær/utstyr

Kom innom klubbhuset og Skudehallen for å se om du har glemt noen klær.

Adventskalender

Her er vinnernr på SUIL adventskalender.

En førjulshilsen fra styret i Skudenes uil

Leder har ordet

Fakkeltog til nissen

Mandag 4 desember er det igjen fakkeltog til nissen.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
19.04 SUIL Åkra IL
19.04 Kolnes IL J15 J 2003 SUIL J16 1
24.04 SK Vats J15 Skjoldar/Vats/Vik sam SUIL J16 1
24.04 SUIL J16 2 Kopervik 1
26.04 SUIL SG13 1 Åkra IL SG13 3
17.04 Kopervik J16 Jenter 2002 (1) SUIL J16 2
17.04 Nord SUIL G16 1 8-2
17.04 Nord G16 1 SUIL G16 1 8-2
17.04 kopervik 2 SUIL J16 2
16.04 SUIL JR 1 SK Vedavåg Karmøy JR G19
Dato Hjemmelag Bortelag Res
19.04 SUIL Åkra IL
19.04 Kolnes IL J15 J 2003 SUIL J16 1
24.04 SK Vats J15 Skjoldar/Vats/Vik sam SUIL J16 1
24.04 SUIL J16 2 Kopervik 1
26.04 SUIL SG13 1 Åkra IL SG13 3
17.04 Kopervik J16 Jenter 2002 (1) SUIL J16 2
17.04 Nord SUIL G16 1 8-2
17.04 Nord G16 1 SUIL G16 1 8-2
17.04 kopervik 2 SUIL J16 2
16.04 SUIL JR 1 SK Vedavåg Karmøy JR G19
Dato Hjemmelag Bortelag Res
09.12 Åkra 4 jenter 10 SUIL J10 1
09.12 Kopervik SUIL J10 1
09.12 Rival 3 jenter 10 SUIL J10 1
14.11 SUIL J15 1 Åkra IL J15 1 11-17
11.11 Rival SUIL J10 1

Besøk våre lagsider

19.04 19:00 Skudenes kunstgress H
SUIL - Åkra IL
19.04 19:00 Kolnes (kunstgress) H
Kolnes IL J15 J 2003 - SUIL J16 1
24.04 19:00 Skjold Stadion B
SK Vats J15 Skjoldar/Vats/Vik sam - SUIL J16 1
24.04 20:00 Skudenes kunstgress H
SUIL J16 2 - Kopervik 1
26.04 17:00 Skudenes kunstgress H
SUIL SG13 1 - Åkra IL SG13 3
17.04 20:00 Kunstgress v/Karmøyhallen H  
Kopervik J16 Jenter 2002 (1) - SUIL J16 2  
17.04 20:00 Nord nye kunstgress B  
Nord - SUIL G16 1 8-2  
17.04 20:00 Nord nye kunstgress H  
Nord G16 1 - SUIL G16 1 8-2  
17.04 20:00 Karmøyhallen kunstgress B  
kopervik 2 - SUIL J16 2  
16.04 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR 1 - SK Vedavåg Karmøy JR G19  
Spiller Alder Kamper Mål
Maria S 18 5 16
Lisa S 16 9 10
Birgitte T 16 12 10
Madelen M 13 9 8
Theo O 16 6 6
Emma E 14 7 5
Lotte A G 13 8 5
Kaja O 14 7 5
Ruben H 15 9 4
Amalie T 16 7 4

Hovedsponsor

Kontingentoversikt

 
Medlemskontigent 2017
Ubetalt beløp (ca): 87945
Ubetalt antall: 98
Betalt beløp: 369025
Betalt antall: 337
 

Grasrotandelen

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift