Oppsummering etter dag 3 i Norwaycup

Øystein Strand / 29.07 / 25 visninger
Nyhet

Junior-1 og 16-2 til A-sluttspillet,16-3 til B-sluttspillet etter at puljespillet er ferdigspilt.Junior gutta vant gruppa med 9 poeng og 17-5 i målforskjell etter bla slått Amerca Elite fra Mexico.De møter Alvdal i 32 delsfinalen i morgen.Dersom Jr gutta vinner den kampen så venter Os i neste runde 16-2 vant puljen sin med 7 poeng og 5-1 i målforskjell.De møter Hødd 2 i morgen tidlig 64 delsfinalen Dersom den kampen vinnes så møter de Mjøndalen i neste kamp og den vises på TV2.sportskanalen/sump kl 1645 16-3 ble nr 3 i gruppen sin med 2 poeng,hadde de vunnet sin kamp mot Tornado Måløy så hadde de vært i A-sluttspillet.Hvem de møter i B-sluttspillet er ennå ikke klart.

Gullmerkemann Olav Jentoft er gått bort.

Jon Håkon Melkevik / 29.07 / 839 visninger
Nyhet

Det er med stor sorg Sportsklubben Djerv 1919 har mottatt budskapet om at gullmerkemann Olav Jentoft er gått bort 81 år gammel. Utenfor Djervhuset flagges det i dag på halv stang og alle fotballvenner klubben føler med den nærmeste familie.

Dana cup er i gang for Jenter 17 og smågutt 14-1

Øystein Strand / 22.07 / 75 visninger
Nyhet

Da er cup er i gang med kamper for Djerv 1919 lagene.1 seier,1 uavgjort og 1 tap

Seier over Avaldsnes i toppkampen!

ALAG 1 / Karl Erik Johansen / 21.06 / 658 visninger
Nyhet

A-laget leverte en solid kamp mot tabell-toer Avaldsnes og passerte dermed Karmøy-laget på tabellen.

Sliteseier for A-laget borte mot Buøy.

ALAG 1 / Karl Erik Johansen / 13.06 / 549 visninger
Nyhet

Det endte til slutt med seier 3-2 for A-laget mot Buøy etter variabelt spill.

Får Djerv 1919 i 2014 sin første norgesmester i motbakkeløp?

Jon Håkon Melkevik / 12.06 / 581 visninger
Nyhet

Lørdag 15. juni vil ca 40 medlemmer av Djerv 1919 stille opp på Idrettslaget Ny Von`s arrangement Hovlandsnuten Opp 2014 i Sauda.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Res Bane
12.08 19:00 Djerv 1919 SK Vedavåg Karmøy Djervbanen
14.08 17:00 Djerv 1919 SG13 1 Haugar J16 ELITE Djervbanen
15.08 19:00 Djerv 1919 Nord Djervbanen
17.08 15:00 Fyllingsdalen AdidasCup 1/16 Djerv 1919 SG13 1 Valle - Bergen
18.08 17:00 SUIL SG13 1 Djerv 1919 SG13 2 Skudenes 2 7er B
29.07 19:30 Frigg Djerv 1919 JR 1 Ekeberg 12
29.07 12:00 America Elite Djerv 1919 JR 1 Ekeberg 19
29.07 10:00 Rollon Djerv 1919 G16 2 Bane 5 (Ekeberg)
28.07 18:30 Djerv 1919 G16 2 International FC Bane 14 (Ekeberg)
28.07 13:15 Bremnes IL JR 2 Djerv 1919 JR 1 3-6 Rustad 4

Vår TV-kanal