Spoortz AS

Velkommen til Stavanger Juniorcup!

Stavanger Juniorcup er en cup for alle i aldersgruppen 16-19 år i sør-rogaland. 

Cupen avholdes kun i Junior klassen.

Denne turneringen er ment for å samkjøre de som blir neste års juniorer med årets juniorer.

Cupen avholdes etter endt serie i November og Desember.

Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
208  (FIN) 13.12  16:00  Ålgård FK-1 Randaberg IL-1 Buøy kunstgrasbane  2-3
209  (BFIN) 13.12  13:00  Madla IL-5 Hundvåg-1 Buøy kunstgrasbane  2-1
207  (SEMI-FIN) 09.12  20:00  Ålgård FK-1 Madla IL-5 Buøy kunstgrasbane  2-1
206  (SEMI-FIN) 09.12  17:30  Hundvåg-1 Randaberg IL-1 Buøy kunstgrasbane  4-5
204  (KVART-FIN) 03.12  20:00  Ålgård FK-1 Klepp-1 Buøy kunstgrasbane  8-0
205  (KVART-FIN) 03.12  17:30  Madla IL-5 Brodd IL-1 Buøy kunstgrasbane  7-1
203  (KVART-FIN) 01.12  20:00  Randaberg IL-1 Vardeneset BK-1 Buøy kunstgrasbane  1-0
202  (KVART-FIN) 01.12  17:30  Madla IL-3 Hundvåg-1 Buøy kunstgrasbane  2-3
198  26.11  20:00  Vardeneset BK-3 Ålgård FK-2 Vardeneset Idrettspark  1-8
181  24.11  20:00  Randaberg IL-1 Vidar FK-1 Randaberg Kunstgress  4-1
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
208  (FIN) 13.12  16:00  Ålgård FK-1 Randaberg IL-1 Buøy kunstgrasbane  2-3
209  (BFIN) 13.12  13:00  Madla IL-5 Hundvåg-1 Buøy kunstgrasbane  2-1
207  (SEMI-FIN) 09.12  20:00  Ålgård FK-1 Madla IL-5 Buøy kunstgrasbane  2-1
206  (SEMI-FIN) 09.12  17:30  Hundvåg-1 Randaberg IL-1 Buøy kunstgrasbane  4-5
204  (KVART-FIN) 03.12  20:00  Ålgård FK-1 Klepp-1 Buøy kunstgrasbane  8-0
205  (KVART-FIN) 03.12  17:30  Madla IL-5 Brodd IL-1 Buøy kunstgrasbane  7-1
203  (KVART-FIN) 01.12  20:00  Randaberg IL-1 Vardeneset BK-1 Buøy kunstgrasbane  1-0
202  (KVART-FIN) 01.12  17:30  Madla IL-3 Hundvåg-1 Buøy kunstgrasbane  2-3
198  26.11  20:00  Vardeneset BK-3 Ålgård FK-2 Vardeneset Idrettspark  1-8
181  24.11  20:00  Randaberg IL-1 Vidar FK-1 Randaberg Kunstgress  4-1
Pos Name Team Games Goals
1 Anel Sadikovic Madla IL-5 4 8
2 espen hegdal Madla IL-3 4 4
3 jone meling sunde Madla IL-3 4 4
4 Simen Våge Randaberg IL-1 4 4
5 Thomas Bergsaker Madla IL-5 4 4
6 Jon Sivert Åsebø Ålgård FK-2 3 4
7 Mats Aukland Hundvåg-1 4 4
8 Alexander Viland Ålgård FK-1 3 3
9 Arne Ravndal Ålgård FK-1 4 3
10 Sindre V. Tjøtta Klepp-1 3 3
Jr
A B C Finaler

                                                                                        

Sidene er utviklet med det fleksible og kraftfulle 100%web-verkøyet 123cup.no (©) Spoortz as