83 |
26.12.2014 |
14:00 |
Herre |
H-1 |
Samboca |
Hardanger Futsal |
Odda Hallen |
3-0 |
|
|
|
|
|
84 |
26.12.2014 |
14:14 |
Herre |
H-1 |
Flying Cunts of Chaos |
2easy |
Odda Hallen |
2-0 |
|
|
|
|
|
85 |
26.12.2014 |
14:28 |
Herre |
H-1 |
Gutteklubben Taræv |
Samboca |
Odda Hallen |
3-1 |
|
|
|
|
|
86 |
26.12.2014 |
14:42 |
Herre |
H-1 |
2easy |
Hardanger Futsal |
Odda Hallen |
0-2 |
|
|
|
|
|
74 |
26.12.2014 |
14:56 |
Herre |
H-6 |
GK Odda |
Seis amigos uno cup |
Odda Hallen |
1-1 |
|
|
|
|
|
73 |
26.12.2014 |
15:10 |
Herre |
H-6 |
Råmund IL |
Odda Mekaniske Verksted |
Odda Hallen |
2-1 |
|
|
|
|
|
87 |
26.12.2014 |
15:24 |
Herre |
H-1 |
Flying Cunts of Chaos |
Gutteklubben Taræv |
Odda Hallen |
2-7 |
|
|
|
|
|
88 |
26.12.2014 |
15:38 |
Herre |
H-1 |
Samboca |
2easy |
Odda Hallen |
2-0 |
|
|
|
|
|
90 |
26.12.2014 |
15:52 |
Herre |
H-1 |
Hardanger Futsal |
Flying Cunts of Chaos |
Odda Hallen |
2-2 |
|
|
|
|
|
89 |
26.12.2014 |
16:06 |
Herre |
H-1 |
2easy |
Gutteklubben Taræv |
Odda Hallen |
0-2 |
|
|
|
|
|
75 |
26.12.2014 |
16:20 |
Herre |
H-6 |
F-Ekspressen |
Råmund IL |
Odda Hallen |
3-2 |
|
|
|
|
|
76 |
26.12.2014 |
16:34 |
Herre |
H-6 |
Seis amigos uno cup |
Odda Mekaniske Verksted |
Odda Hallen |
7-1 |
|
|
|
|
|
77 |
26.12.2014 |
16:48 |
Herre |
H-6 |
GK Odda |
F-Ekspressen |
Odda Hallen |
1-4 |
|
|
|
|
|
78 |
26.12.2014 |
17:02 |
Herre |
H-6 |
Råmund IL |
Seis amigos uno cup |
Odda Hallen |
2-3 |
|
|
|
|
|
92 |
26.12.2014 |
17:16 |
Herre |
H-1 |
Samboca |
Flying Cunts of Chaos |
Odda Hallen |
0-3 |
|
|
|
|
|
91 |
26.12.2014 |
17:30 |
Herre |
H-1 |
Gutteklubben Taræv |
Hardanger Futsal |
Odda Hallen |
5-3 |
|
|
|
|
|
80 |
26.12.2014 |
17:44 |
Herre |
H-6 |
Odda Mekaniske Verksted |
GK Odda |
Odda Hallen |
1-0 |
|
|
|
|
|
79 |
26.12.2014 |
17:58 |
Herre |
H-6 |
Seis amigos uno cup |
F-Ekspressen |
Odda Hallen |
0-2 |
|
|
|
|
|
93 |
26.12.2014 |
18:12 |
Herre |
H-2 |
Ståvo |
NoBodysAkaDeIngenVilHa |
Odda Hallen |
4-2 |
|
|
|
|
|
94 |
26.12.2014 |
18:26 |
Herre |
H-2 |
Fonna |
Team Knopfler |
Odda Hallen |
1-12 |
|
|
|
|
|
82 |
26.12.2014 |
18:40 |
Herre |
H-6 |
Råmund IL |
GK Odda |
Odda Hallen |
4-0 |
|
|
|
|
|
81 |
26.12.2014 |
18:54 |
Herre |
H-6 |
F-Ekspressen |
Odda Mekaniske Verksted |
Odda Hallen |
3-0 |
|
|
|
|
|
95 |
26.12.2014 |
19:08 |
Herre |
H-2 |
Slack United |
Ståvo |
Odda Hallen |
1-3 |
|
|
|
|
|
96 |
26.12.2014 |
19:22 |
Herre |
H-2 |
Team Knopfler |
NoBodysAkaDeIngenVilHa |
Odda Hallen |
12-3 |
|
|
|
|
|
97 |
26.12.2014 |
19:36 |
Herre |
H-2 |
Fonna |
Slack United |
Odda Hallen |
1-3 |
|
|
|
|
|
98 |
26.12.2014 |
19:50 |
Herre |
H-2 |
Ståvo |
Team Knopfler |
Odda Hallen |
2-2 |
|
|
|
|
|
100 |
26.12.2014 |
20:04 |
Herre |
H-2 |
NoBodysAkaDeIngenVilHa |
Fonna |
Odda Hallen |
2-0 |
|
|
|
|
|
99 |
26.12.2014 |
20:18 |
Herre |
H-2 |
Team Knopfler |
Slack United |
Odda Hallen |
9-1 |
|
|
|
|
|
102 |
26.12.2014 |
20:32 |
Herre |
H-2 |
Ståvo |
Fonna |
Odda Hallen |
10-2 |
|
|
|
|
|
101 |
26.12.2014 |
20:46 |
Herre |
H-2 |
Slack United |
NoBodysAkaDeIngenVilHa |
Odda Hallen |
4-2 |
|
|
|
|
|
37 |
27.12.2014 |
12:00 |
Herre |
H-3 |
AC Milan III |
AC Milan I |
Odda Hallen |
0-7 |
|
|
|
|
|
38 |
27.12.2014 |
12:14 |
Herre |
H-3 |
Bukseløse X-it boys |
Skare Egg & Sag |
Odda Hallen |
1-4 |
|
|
|
|
|
39 |
27.12.2014 |
12:28 |
Herre |
H-3 |
Raske Menn |
AC Milan III |
Odda Hallen |
6-2 |
|
|
|
|
|
40 |
27.12.2014 |
12:42 |
Herre |
H-3 |
Skare Egg & Sag |
AC Milan I |
Odda Hallen |
2-2 |
|
|
|
|
|
4 |
27.12.2014 |
12:56 |
Damer |
D-1 |
Ville Vesten FK |
Underlaget |
Odda Hallen |
1-5 |
|
|
|
|
|
5 |
27.12.2014 |
13:10 |
Damer |
D-1 |
Tøffingane |
Team T-town |
Odda Hallen |
1-0 |
|
|
|
|
|
41 |
27.12.2014 |
13:24 |
Herre |
H-3 |
Bukseløse X-it boys |
Raske Menn |
Odda Hallen |
2-8 |
|
|
|
|
|
42 |
27.12.2014 |
13:38 |
Herre |
H-3 |
AC Milan III |
Skare Egg & Sag |
Odda Hallen |
0-6 |
|
|
|
|
|
2 |
27.12.2014 |
13:52 |
Damer |
D-1 |
Tøffingane |
Ville Vesten FK |
Odda Hallen |
3-2 |
|
|
|
|
|
9 |
27.12.2014 |
14:06 |
Damer |
D-1 |
Team T-town |
Underlaget |
Odda Hallen |
1-4 |
|
|
|
|
|
44 |
27.12.2014 |
14:20 |
Herre |
H-3 |
AC Milan I |
Bukseløse X-it boys |
Odda Hallen |
6-1 |
|
|
|
|
|
43 |
27.12.2014 |
14:34 |
Herre |
H-3 |
Skare Egg & Sag |
Raske Menn |
Odda Hallen |
4-5 |
|
|
|
|
|
46 |
27.12.2014 |
14:48 |
Herre |
H-3 |
AC Milan III |
Bukseløse X-it boys |
Odda Hallen |
2-2 |
|
|
|
|
|
45 |
27.12.2014 |
15:02 |
Herre |
H-3 |
Raske Menn |
AC Milan I |
Odda Hallen |
1-2 |
|
|
|
|
|
8 |
27.12.2014 |
15:16 |
Damer |
D-1 |
Underlaget |
Tøffingane |
Odda Hallen |
5-1 |
|
|
|
|
|
7 |
27.12.2014 |
15:30 |
Damer |
D-1 |
Ville Vesten FK |
Team T-town |
Odda Hallen |
1-0 |
|
|
|
|
|
47 |
27.12.2014 |
15:44 |
Herre |
H-4 |
Sum Ting Wong |
OI A-lag |
Odda Hallen |
2-1 |
|
|
|
|
|
48 |
27.12.2014 |
15:58 |
Herre |
H-4 |
Pretty Massive Liars |
TjoadalenLFCakaRonaldoane |
Odda Hallen |
2-1 |
|
|
|
|
|
49 |
27.12.2014 |
16:12 |
Herre |
H-4 |
FC Solsidan |
Sum Ting Wong |
Odda Hallen |
3-1 |
|
|
|
|
|
50 |
27.12.2014 |
16:26 |
Herre |
H-4 |
TjoadalenLFCakaRonaldoane |
OI A-lag |
Odda Hallen |
1-1 |
|
|
|
|
|
11 |
27.12.2014 |
16:40 |
Damer |
D-2 |
Farlig tversover |
NonStop |
Odda Hallen |
0-0 |
|
|
|
|
|
12 |
27.12.2014 |
16:54 |
Damer |
D-2 |
Julestjernene |
X-it jentene |
Odda Hallen |
6-1 |
|
|
|
|
|
51 |
27.12.2014 |
17:08 |
Herre |
H-4 |
Pretty Massive Liars |
FC Solsidan |
Odda Hallen |
2-1 |
|
|
|
|
|
52 |
27.12.2014 |
17:22 |
Herre |
H-4 |
Sum Ting Wong |
TjoadalenLFCakaRonaldoane |
Odda Hallen |
0-6 |
|
|
|
|
|
54 |
27.12.2014 |
17:36 |
Herre |
H-4 |
OI A-lag |
Pretty Massive Liars |
Odda Hallen |
1-6 |
|
|
|
|
|
53 |
27.12.2014 |
17:50 |
Herre |
H-4 |
TjoadalenLFCakaRonaldoane |
FC Solsidan |
Odda Hallen |
4-1 |
|
|
|
|
|
13 |
27.12.2014 |
18:04 |
Damer |
D-2 |
NonStop |
Julestjernene |
Odda Hallen |
2-0 |
|
|
|
|
|
14 |
27.12.2014 |
18:18 |
Damer |
D-2 |
X-it jentene |
Farlig tversover |
Odda Hallen |
0-7 |
|
|
|
|
|
56 |
27.12.2014 |
18:32 |
Herre |
H-4 |
Sum Ting Wong |
Pretty Massive Liars |
Odda Hallen |
1-2 |
|
|
|
|
|
55 |
27.12.2014 |
18:46 |
Herre |
H-4 |
FC Solsidan |
OI A-lag |
Odda Hallen |
7-0 |
|
|
|
|
|
57 |
27.12.2014 |
19:00 |
Herre |
H-5 |
AC Milan II |
SK Odda |
Odda Hallen |
4-3 |
|
|
|
|
|
58 |
27.12.2014 |
19:14 |
Herre |
H-5 |
Rehab is for quitters |
Bunnslev |
Odda Hallen |
0-4 |
|
|
|
|
|
15 |
27.12.2014 |
19:28 |
Damer |
D-2 |
X-it jentene |
NonStop |
Odda Hallen |
1-1 |
|
|
|
|
|
16 |
27.12.2014 |
19:42 |
Damer |
D-2 |
Farlig tversover |
Julestjernene |
Odda Hallen |
3-2 |
|
|
|
|
|
59 |
27.12.2014 |
19:56 |
Herre |
H-5 |
Nøtteknekkerne |
AC Milan II |
Odda Hallen |
3-2 |
|
|
|
|
|
60 |
27.12.2014 |
20:10 |
Herre |
H-5 |
Bunnslev |
SK Odda |
Odda Hallen |
4-4 |
|
|
|
|
|
61 |
27.12.2014 |
20:24 |
Herre |
H-5 |
Rehab is for quitters |
Nøtteknekkerne |
Odda Hallen |
1-2 |
|
|
|
|
|
62 |
27.12.2014 |
20:38 |
Herre |
H-5 |
AC Milan II |
Bunnslev |
Odda Hallen |
4-0 |
|
|
|
|
|
64 |
27.12.2014 |
20:52 |
Herre |
H-5 |
SK Odda |
Rehab is for quitters |
Odda Hallen |
2-2 |
|
|
|
|
|
63 |
27.12.2014 |
21:06 |
Herre |
H-5 |
Bunnslev |
Nøtteknekkerne |
Odda Hallen |
1-7 |
|
|
|
|
|
66 |
27.12.2014 |
21:20 |
Herre |
H-5 |
AC Milan II |
Rehab is for quitters |
Odda Hallen |
7-0 |
|
|
|
|
|
65 |
27.12.2014 |
21:34 |
Herre |
H-5 |
Nøtteknekkerne |
SK Odda |
Odda Hallen |
4-0 |
|
|
|
|
|
103 |
28.12.2014 |
10:00 |
Herre |
H |
Gutteklubben Taræv |
Skare Egg & Sag |
Odda Hallen |
4-0 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
104 |
28.12.2014 |
10:15 |
Herre |
H |
AC Milan I |
FC Solsidan |
Odda Hallen |
2-3 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
105 |
28.12.2014 |
10:30 |
Herre |
H |
Nøtteknekkerne |
Seis amigos uno cup |
Odda Hallen |
6-1 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
106 |
28.12.2014 |
10:45 |
Herre |
H |
TjoadalenLFCakaRonaldoane |
Ståvo |
Odda Hallen |
1-4 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
107 |
28.12.2014 |
11:00 |
Herre |
H |
Raske Menn |
AC Milan II |
Odda Hallen |
3-4 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
108 |
28.12.2014 |
11:15 |
Herre |
H |
Team Knopfler |
Råmund IL |
Odda Hallen |
8-1 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
109 |
28.12.2014 |
11:30 |
Herre |
H |
Pretty Massive Liars |
Samboca |
Odda Hallen |
3-2 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
110 |
28.12.2014 |
11:45 |
Herre |
H |
F-Ekspressen |
Flying Cunts of Chaos |
Odda Hallen |
4-2 |
|
|
|
|
1/8-FIN |
118 |
28.12.2014 |
12:00 |
Damer |
D |
Underlaget |
X-it jentene |
Odda Hallen |
5-1 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
119 |
28.12.2014 |
12:15 |
Damer |
D |
NonStop |
Ville Vesten FK * |
Odda Hallen |
0-0 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
120 |
28.12.2014 |
12:30 |
Damer |
D |
Farlig tversover |
Team T-town |
Odda Hallen |
2-0 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
121 |
28.12.2014 |
12:45 |
Damer |
D |
Tøffingane |
Julestjernene |
Odda Hallen |
1-2 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
111 |
28.12.2014 |
13:00 |
Herre |
H |
Gutteklubben Taræv |
FC Solsidan |
Odda Hallen |
5-1 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
112 |
28.12.2014 |
13:15 |
Herre |
H |
Nøtteknekkerne* |
Ståvo |
Odda Hallen |
4-4 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
113 |
28.12.2014 |
13:30 |
Herre |
H |
AC Milan II * |
Team Knopfler |
Odda Hallen |
4-4 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
114 |
28.12.2014 |
13:45 |
Herre |
H |
Pretty Massive Liars |
F-Ekspressen |
Odda Hallen |
5-1 |
|
|
|
|
KVART-FIN |
122 |
28.12.2014 |
14:30 |
Damer |
D |
Underlaget |
Ville Vesten FK |
Odda Hallen |
6-1 |
|
|
|
|
SEMI-FIN |
123 |
28.12.2014 |
14:45 |
Damer |
D |
Farlig tversover |
Julestjernene* |
Odda Hallen |
0-0 |
|
|
|
|
SEMI-FIN |
115 |
28.12.2014 |
15:00 |
Herre |
H |
Nøtteknekkerne |
Gutteklubben Taræv |
Odda Hallen |
4-1 |
|
|
|
|
SEMI-FIN |
116 |
28.12.2014 |
15:15 |
Herre |
H |
Pretty Massive Liars* |
AC Milan II |
Odda Hallen |
2-2 |
|
|
|
|
SEMI-FIN |
124 |
28.12.2014 |
15:45 |
Damer |
D |
Julestjernene |
Underlaget |
Odda Hallen |
2-5 |
|
|
|
|
FIN |
117 |
28.12.2014 |
16:00 |
Herre |
H |
Pretty Massive Liars |
Nøtteknekkerne |
Odda Hallen |
4-6 |
|
|
|
|
FIN |