Trott

Kontaktinformasjon instruktørar

Kontaktinformasjon instruktørar

 

Instruktørar E-post Tlf Gruppe
Marit Skeie skeie.marit@gmail.com 95874728 Gr. 1 - 5 år
Arne Knarvik Knarvik88@gmail.com 97795280 Gr. 1 - 5 år
Margareth Urheim Gram margareth.gram@saltship.com 95701067 Gr. 1 - 5 år
Hanne Kaldåstøyl Hanne.Kaldrastoyl@kvaerner.com 97571868 Gr. 1 - 5 år
Tage Båtsvik tage.batsvik@gmail.com 45426924 Gr. 1 - 5 år
Odd-Petter Ørjasæter ops.orjaseter@gmail.com 48135351 Gr. 1 - 6 år
Ingeborg Ørjasæter post@ficus.no 91750774 Gr. 1 - 6 år
Ragnhild Vad r_vad@hotmail.com 48158582 Gr. 1 - 6 år
Sonja Sandtorv Sonja.Sandtorv@stord-hotel.no 45137375 Gr. 1 - 6 år
Jarle Vae Jarle.vae@sunel.no 47468154 Gr. 1 - 6 år
Ida Frugård Johnnen idafrugaardjohnsen@gmail.com 92490402 Gr. 1 - 6 år
Hanne Nesbø Haugland hanne_nesboe@hotmail.com 41174375 Gr. 2 - 5 år
Egil Haugland egil@famhaugland.no   Gr. 2 - 5 år
Kristin Hjortland Nilsen kristinhjortlandnilsen@hotmail.com 47625870 Gr. 2 - 5 år
Kjartan Bay kjabay@hfk.no 48055254 Gr. 2 - 5 år
Maria Olsvik Førland maria_olsvik@hotmail.com 99551106 Gr. 2 - 5 år
Rannveig Litlabø rlitlabo@online.no 91111279 Gr. 2 - 5 år
Leif Tore Trædal leif.traedal@hvl.no 41188175 Gr. 2 - 6 år
Arne Kaldestad arnekaldestad@gmail.com  41208398 Gr. 2 - 6 år
Hildegunn Solheim hildegunn_s@icloud.com 41426703 Gr. 3 - 6 år
Sturla Aakre saakre@hotmail.com 41083552 Gr. 3 - 6 år
Ina Marie Sagen-Roland inamarie.sagen@yahoo.no 98667391.  
Vidar Sagen-Roland vidar.sagen-roland@hkraft.no 97556007  
Helge Førland Helge.Forland@wartsila.com 41794228  
Astrid Aksnes asaksnes@online.no 99438595  
Marianne Størkson mstorkson@hotmail.com 98063843  

 

Trott IL
Postboks 790, 5404 STORD
trott@sklbb.no

Ansvarlig Web redaktør: Geir E Aga

Bankkonto 3520.07.19237

Flest mogeleg lengst mogeleg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift