Falkeid

Fotballdommer

Fotballdommer

Her er informasjon til:

1. trenarar/lagleiarar om kven som dømmer og kontaktinfo til FIL-dommarane ved evt. omberamming av kampar. 

2. FIL-dommarar om kva kampar du skal dømme, dommarsatsane og dommarskjema (som du etter kvar tredje kamp legg i postkassa på Troppene)

 

Generelt:

Falkeid IL treng dommarar til alle heimekampane til Falkeidlag frå G8/J8 til og med J14 7er og G14.

Kontakt fotballstyrets dommarkoordinator Kristin Odland dersom du kan tenke deg å vere dommar i Falkeid IL. Du vil få dommarutstyr og kurs.

Telefon: 92464519

E-post: kristin-o@hotmail.no

Eller ved å skrive melding til ho på Facebook.

 

Til trenar/lagleiar:

 

J 08

15.05 tirs kl.17.00 Falkeid – Stegaberg                    Rannveig

23.05 ons kl.17.00 Falkeid – Åkra                              Sondre Emil

06.06 ons kl.17.00 Falkeid – Vedavågen                  Aron

20.06 ons kl.17.00 Falkeid – Haugar                         Rannveig

 

J 09

09.05 ons kl.18 Falkeid – Kopervik                           Even

23.05 ons kl.18 Falkeid – Vedavåg                           Jørgen

06.06 ons kl. 18 Falkeid – Førland                            Håvard W.

20.06 ons kl.18 Falkeid – Djerv                                 Nathalie

 

J 10

09.05 ons kl.18 Falkeid – Haugar                             Martin B.

23.05 ons kl.18 Falkeid – Vats                                  Øyvind Andreas

06.06 ons kl.18 Falkeid – Etne                                  Tobias

 

J 12

15.05 tirs kl.18  Falkeid – Kopervik                          Martin

29.05 tirs kl.18 Falkeid – Ferkingstad                      Sander

19.06 tirs kl.18 Falkeid – Stegaberg                         Edvin

 

J14-2 7er (IKKJE 11er)

30.04 man kl.17.45 Falkeid – Vedavåg                   Fredrik

18.06 man kl.18.30 Falkeid – Sveio                         Fredrik

 

G08

09.05 ons kl.17.00 Falkeid – Skjold                        Tobias

23.05 ons kl.17.00 Falkeid – Førland                     Aron

06.06 ons kl. 17.00 Falkeid – Vard                         Jørgen

 

G09

03.05 tor  kl.17.00 Falkeid – Ferkingstad             Gbassy

15.05 tor kl. 17.00 Falkeid – Åkra                          Håvard W.

07.06 tor kl.17.00 Falkeid – Stegaberg                 Even

 

G10

25.04 ons kl.18.00 Falkeid -Stegaberg                 Nathalie

16.05 ons kl.18.00 Falkeid -Skjoldar                    Gbassy

30.05 ons kl.18.00 Falkeid -Etne                           Adrian

13.06 ons kl.18.00 Falkeid – Vindafjord              Sondre Emil

 

G11

15.05 tirs kl.17.30 Falkeid – Ferkingstad            Marcus

24.05 tor kl.17.30 Falkeid – Nord                        Martin B.

07.06 tor kl.18.30 Falkeid – Haugar                    Adrian

21.06 tor kl.17.30 Falkeid – Sveio                       Øyvind Andreas

 

G12

24.04 tirs kl.18.00 Falkeid – Skjold                      Håvard K.

08.05 tirs kl. 17.30 Falkeid – Kopervik                Isak

22.05 tirs kl.17.30 Falkeid – Stegaberg              Odin Aleksander

05.06 tirs kl.          Falkeid – Nord                        Håvard K.

12.06 tirs kl.          Falkeid – Torvastad               Marcus

 

 

G13

25.04 ons kl. 18.30 Falkeid – Etne                     Odin Aleksander

02.05 ons kl.17.00 Falkeid – Stegaberg            Edvin

30.05 ons kl.18.30 Falkeid – Sauda                   Sander

20.06 ons kl.18.30 Falkeid – Suldal                   Isak

 

G14

30.04 man kl.19.15 Falkeid – Nord                  Martin G.

14.05 man kl.18.30 Falkeid – Kopervik           Martin G.

06.06 ons kl.18.30 Falkeid- Åkra                      Fredrik

 

Desse er FIL-dommarar i 2018:

Navn:                                                                             tlf:

Fredrik Odland                                                            45472587/92464519

Martin Gismarvik                                                        45902302/90503529

Marcus Lønning                                                          47243031

Odin Aleksander Waage                                            47167090/47442615

Edvin L. Reiersen                                                         91607950/52773300

Håvard Kronmuller                                                     91855431

Isak B. Håland                                                              90542127/95804407

Sander Lindanger                                                        90701193/90059067

Øyvind A. Gjerde                                                         46656344/48051408

Adrian Lønning                                                            91877371/48443768

Martin Baustad                                                            92058772/46688787

Nathalie Haga                                                              98881562/95295725

Rannveig L. Reiersen                                                  98336281/91607950

Sondre Emil Waage                                                    40302456/47442615

Even Gismarvik                                                            90503529

Håvard Waage                                                             48150319

Gbassy Paasawe                                                          95937652

Aron  Toth                                                                    94257920

Tobias L. Dybdahl                                                        91310912

Jørgen Baustad                                                            41767023

 

Reservedommer:

Christoffer Rasmussen, Johan Tysvær, Tom Inge Håland.

 

Infomasjon til Falkeid-dommarar:

 
 

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift