Falkeid

Fotballdommer

Fotballdommer

Her er informasjon til:

1. trenarar/lagleiarar om kven som dømmer og kontaktinfo til FIL-dommarane ved evt. omberamming av kampar. 

2. FIL-dommarar om kva kampar du skal dømme, dommarsatsane og dommarskjema (som du etter kvar tredje kamp legg i postkassa på Troppene)

 

Generelt:

Falkeid IL treng dommarar til alle heimekampane til Falkeidlag frå G6/J6 til G13/J13.

Kontakt fotballstyrets dommarkoordinator Kristin Odland dersom du kan tenke deg å vere dommar i Falkeid IL. Du vil få dommarutstyr og kurs.

Telefon: 92464519

E-post: kristin-o@hotmail.no

Eller ved å skrive melding til ho på Facebook.

 

Til trenar/lagleiar:

Dommeroppsett hausten 2017

30.08 ONS KL. 17:00           FALKEID 1  -  HAUGAR 2   J14 CHRISTOFFER RASMUSSEN
13.09 ONS KL. 17:00           FALKEID 1 -   KOPERVIK 1   J14  JOHAN TYSVÆR
27.09 ONS KL. 17:00           FALKEID 1 -   SVEIO 1   J14 CHRISTOFFER RASMUSSEN
18.10 ONS KL.17:00            FALKEID 1 -   TORVASTAD 1   J14 CHRISTOFFER RASMUSSEN
01.11 ONS KL.17:00            FALKEID 1 -   DJERV 1919   J14 CHRISTOFFER RASMUSSEN
               
               
29.08 TIRS KL.17                 FALKEID 1 -    VEDAVÅG 1 .17.00 FALKEID 1-    VEDAVÅG 1   J13 MARTIN GISMARVIK
05.09 TIRS KL. 18.30 .18.30 FALKEID 1-    SAUDA 1   J13 SANDER LINDANGER
19.09 TIRS KL.17:00 FALKEID 1 -   ÅKRA 1   J13 EDVIN L. REIERSEN
26.09 TIRS KL.18:30 FALKEID 1 -   NORD 1   J13 ODIN ALEKSANDER WAAGE
24.10 TIRS KL.17:00 .17:00            FALKEID 1 -   MOSTER FALKEID 1 - MOSTER   J13 FREDRIK ODLAND
               
               
22.08 TIRS KL.18.00            FALKEID 1 -   AVALDNES 1 .18:00            FALKEID 1 -   AVALDSNES 1   J11 ISAK B. HÅLAND
12.09 TIRS.KL.18:00            FALKEID 1 -    .18:00            FALKEID 1 -   HAUGAR 1   J11 ODIN ALEKSANDER WAAGE
26.09 TIRS.KL.18:00            FALKEID 1 -   SUIL   J11 ISAK B. HÅLAND
17.10 TIRS.KL.18:00            FALKEID 1 -   TORVASTAD   J11 HÅVARD KRONMULLER
               
               
23.08 ONS.KL.18:00            FALKEID 1 -   DJERV 1919 3   J09 RANVEIG L. REIERSEN
06.09 ONS.KL.18.00            FALKEID 1 -   HAUGAR 4   J09 FREDRIK ODLAND
20.09 ONS.KL.18.00            FALKEID 1 -   FERKINGSTAD 1   J09  NATHALIE HAGA
04.10 ONS.KL.18:00            FALKEID 1 -   TORVASTAD 2   J09 ODIN ALEKSANDER WAAGE
               
               
29.08 TIRS.KL.17:00           FALKEID 1 -    FERKINGSTAD 1   J08 NATHALIE HAGA
06.09 ONS.KL.18:00           FALKEID 1 -    TORVASTAD 1   J08 NIKOLAI MARX WAAGE
12.09 TIRS.KL.17:00           FALKEID 1 -    SKUDENES 1   J08 AMELIA RECKAUSKE
26.09 TIRS.KL.17:00           FALKEID 1 -    VEDAVÅGEN 2   J08 HILDA ASKELAND
               
               
               
06.09 ONS.KL.17.00           FALKEID 1 -    NORD 2 .17.00           FALKEID 1 -    NORD 2 VARD   J07 HILDA ASKELAND
20.09 ONS.KL.18:00           FALKEID 1 -    TORVASTAD .17:00           FALKEID 1 -    TORVASTAD      J07 AMELIA RECKAUSKE
04.10.ONS.KL.18:00           FALKEID 1 -    AVALDSNES .17:00           FALKEID 1 -    AVALDSNES   J07 RANVEIG L. REIERSEN
               
               
22.08 TIRS. KL.17:00          FALKEID 1 -    NORD 3   G13-1 FREDRIK ODLAND
12.09 TIRS. KL.17:00          FALKEID 1 -    STEGABERG 2   G13-1 MARTIN GISMARVIK
03.10 TIRS. KL.17:00          FALKEID 1 -    ÅKRA 2   G13-1 JOHAN TYSVÆR
17.10 TIRS. KL.18:30          FALKEID 1 -    BOKN 10   G13-1 MARTIN GISMARVIK
31.10 TIRS. KL.17:00          FALKEID 1 -    HAUGAR 2    G13-1 HÅVARD KRONMULLER
               
               
23.08 ONS. KL.18:30          FALKEID 2 -    NORD 2   G13-2 JOHAN TYSVÆR
06.09 ONS. KL.18:30          FALKEID 2 -    VARD HAUGESUND 4 G13-2 ISAK B. HÅLAND
18.09 MAN. KL.18:30         FALKEID 2 -    SKJOLDAR/VATS 1  G13-2 SANDER LINDANGER
02.10 MAN. KL.18:30         FALKEID 2 -    ØLEN 1   G13-2 MARTIN GISMARVIK
17.10 TIRS. KL.17:00          FALKEID 2 -    KOPERVIK 1   G13-2 FREDRIK ODLAND
               
               
22.08 TIRS.KL.18.30           FALKEID 1 -    ETNE 2   G11 ODIN ALEKSANDER WAAGE
12.09 TIRS.KL.18:30           FALKEID 1 -    ÅKRA 2   G11 EDVIN L. REIERSEN
19.09 TIRS.KL.18:30           FALKEID 1 -    HAUGAR 1   G11 FREDRIK ODLAND
03.10 TIRS.KL.18:30           FALKEID 1 -    ÅKRA 3   G11 SANDER LINDANGER
               
         

 

   
 
 
               
               
23.08 ONS.KL.18:00           FALKEID 1 -    BOKN 1   G09 NIKOLAI MARX WAAGE
06.09 ONS.KL.18:00           FALKEID 1 -    TORVASTAD      G09 GAUTE TORGERSEN
27.09 ONS.KL.18:00           FALKEID 1 - ÅKRA 1   G09 ØYVIND A. GJERDE
               
               
23.08 ONS.KL.17:00           FALKEID 1 -    FERKINGSTAD 1 17:00            FALKEID 1 -     FERKINGSTAD 1 G08 ADRIAN LØNNING
06.09 ONS.KL. .17:00           FALKEID 1 -    SKUDENES 2   G08 MARTIN BAUSTAD
27.09 ONS.KL.17:00           FALKEID 1 -    AVALDSNES 1   G08 NIKOLAI MARX WAAGE
               
               
30.08 ONS.KL.17:00           FALKEID 1 -    TORVASTAD 2   G07 ØYVIND A. GJERDE
13.09 ONS.KL.17:00           FALKEID 1 -    FØRLAND 1   G07 ADRIAN LØNNING
27.09 ONS.KL.18:00           FALKEID 1 -    DJERV 1919    G07 GAUTE TORGERSEN
               

Gutter 10 sine kamper:

30 aug ons kl.18.00 falkeid- hemmingstad Nikolai Marx Waage

20 sept ons kl.18.00 falkeid- nord Odin Aleksander Waage

27 sept ons kl.17.00 falkeid- vard4 Håvard Kronmuller

05 okt tors kl. 17.00 falkeid- haugar3 Isak B Håland     ( DENNE KAPMEN ER IKKJE BLITT BEKREFTA AV BORTELAGET ENDA)

17 okt tirs kl. 17.00 falkeid – kopervik3 Edvin L Reriersen

 

 

Desse er FIL-dommarar i 2017:

NANM                                                               TLF.

CHRISTOFFER RASMUSSEN                       98615968
JOHAN TYSVÆR                                           94146685
FREDRIK ODLAND                                       45472587
MARTIN GISMARVIK                                   45902302
SANDER LINDANGER                                  90701193
ODIN ALEKSANDER WAAGE                      97179304
EDVIN L. REIERSEN                                     91607950
ISAK B. HÅLAND                                          95804407
HÅVARD KRONMULLER                             48127945
NIKOLAI MARX WAAGE                             90764479
GAUTE TORGERSEN                                    97600561
ØYVIND A. GJERDE                                     91360195
ADRIAN LØNNING                                       91877371
MARTIN BAUSTAD                                      91684584
NATHALIE HAGA                                         95295725
 AMELIA RECKAUSKE                                  96829524
HILDA ASKELAND                                        91521112
RANVEIG L. REIERSEN                                48218751
       
       

 

Infomasjon til Falkeid-dommarar:

 
 

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift