Madla IL

Styret og organisasjon

Styret og organisasjon

Styret i Madla IL 2017:

Styreleder: Lars Helge Flølo, mobil: 908 39 628, e-post: lars.helge.flolo@lyse.net

Nestleder: Elin Steinsland (Bane/anlegg), mobil: 977 73 624, e-post: Elin@innovar.no

Styremedlem: Steinar Madsen, mobil: 977 34 720, steinar.madsen@lyse.net

Styremedlem: Kaja M.G. Jordanger, mobil: 475 09 082, kaja23@hotmail.com

Styremedlem: Øyvind Knudsen (Økonomi/regnskap), mobil: 91892662, e-post: Oyvind.knudsen@bakerhughes.com

Styremedlem: Terje Hauge, mobil 951 85 836 e-post: th@2020park.no

Styremedlem: Ellen Johansen (Jentesatsning), mobil: 95727666, e-post: styrer@egenesidrettsbarnehage.no

Vara medlem: Gunn Vagle, mobil: 990 39 978, gv@dimensjon.no

Vara medlem: Stein Torjusen (Leder Sportslig utvalg), mobil: 97195956, e-post: stein.torjusen@lyse.net

 

Administrasjonen:

Daglig leder: Morten Tønnessen, kontor: 51554110, mobil: 909 25 367, e-post: dagligleder@madlail.no

Barne- og ungdomsleder: Eirik Hauge, kontor: 51554110, mobil: 986 87 733, e-post: eirik@madlail.no 

Trenerkoordinator: Trond Andersen, mobil: 974 94 917, e-post: trond.andersen@ikm.no

Oppstartsansvarlig: Eirik Hauge

Dommerkoordinator: Morten Tønnessen

FIKS-ansvarlig: Morten Tønnessen og Eirik Hauge.

Kontaktinformasjon til Madla IL
Adresse:Regimentveien 101
Telefon:51554110
Mail:post@madlail.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift