Trott

Kontaktliste Organisasjon

Kontaktliste Organisasjon

 

Rolle Førenamn Etternamn Mobil Epost
Leiar Geir E Aga 94171093 geaga@broadpark.no
Anleggsansvarleg Rune Eide 97152799 rune.eide@stord.kommune.no
Overgangsansvarleg Birger Grov 48160302 birgergrov@hotmail.com
Dommar koordinator Eva Siren Hanssen Grov 97171217 evagrov@online.no
Ansvarleg banedisponering Terje Moe 90755335 terje.moe@kvaerner.com
Utdanningsansvarleg Gro Skare Lien 47701765 gro.s.lien@gmail.com
Økonimiansvarleg Trond Søyland 99008742 trond@eltarvaag.no
Sportsleg Leiar under 13 år Egil Grov 97151407 egilgrov@hotmail.com
Sportsleg Leiar frå 13 år Ole Yttredal 91634954 ole.yttredal@frontica.com
Kvalitetsklubb ansvarleg Geir Alvsvåg 92601736 geir@arcus-vita.no
Trenarveiledar Kjetil Lothe 95161451 kjetillothe6@gmail.com
Oppstartsansvarleg Irene Strømø Kvalvik 41638329 stromo@hotmail.com
Fairplay ansvarleg Erik Bulie 91153456 erik.bulie@hsh.no
Politiattest ansvarleg Anne-Cecilie Bergesen Vatle 99324843 anne-cecilie@hotmail.com
Fiks ansvarleg Per Audun Halleraker 90743635 per.audun.halleraker@sklbb.no
Material forvalter Edmund Lande 97552205 edmund.lande@stord.kommune.no
Web ansvarleg Marius Hope 92210930 marius.hope@stord.kommune.no

 

Trott IL
Postboks 790, 5404 STORD
trott@sklbb.no

Ansvarlig Web redaktør: Geir E Aga

Bankkonto 3520.07.19237

Flest mogeleg lengst mogeleg

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift