Bremnes IL

Domaroppsett 7 - 12 år - 2018

Domaroppsett 7 - 12 år - 2018

Trenarar tar  kontakt 2/3 dager før kamp og hvis dei ikkje får tak i domar kan dei kontakta Svein Egil Nesse:Mobil 90869436 - Mail eller bruka domarlista som ligg på heimasio.

Fullt lagnavn Hovedtrener Trener Fornavn Etternavn Mobil E-post Dommer Telefon E-post
MG8 Svortland 1 X   Leif Kåre Natterøy 47238780 leif.natteroy@frende.no Stian Å. Hollund 41517044  
MG8 Svortland 2   X Olav Natterøy 90099964 olav81@yahoo.no Benjamin G. Larsen 40462036  
MG8 Svortland 3   X Olav Natterøy 90099964 olav81@yahoo.no Ole Eidet 95052132  
MG8 Meling X   Jesper Sæverud Økland 48158918 jeok@leroy.no Ingeborg Vik 40173389  
MG8 Gilje   X Åsmund Selle 90153531 aaselle@online.no Arve Ådnanes 96018962  
MJ8 Svortland 1 X   Martin Dan Krogsgaard Frederiksen 90976182 mdkf78@yahoo.dk Mille Andrea J Sæverud 95790016  
MJ8 Svortland 2   X Martin Dan Krogsgaard Frederiksen 90976182 mdkf78@yahoo.dk Thea Malene Haldorsen 94223573  
MJ8 Gilje/Meling X   Martin Frimannslund 41694106 frimannslund4@hotmail.com Christina Urang FH 90179693  
MG9 Svortland 1 X   Morten Meling 41511321 mortenmeling@mac.com Benjamin Eidet 95769109 Knut Erik Engenes
MG9 Svortland 2 X   Morten Meling 41511321 mortenmeling@mac.com Suzana Amanuel 97387415  
MG9 Meling X   Roger Amund Anglevik 90779427 roger.anglevik@gmail.com Erik Nesse 48259049  
MJ9 Svortland 1 X   Gunn Westre 92023271 gunnwestre@gmail.com Pål Hollund Esperø 97108805  
MJ9 Meling X   Arne Åsnes 99500351 arneasnes@gmail.com Hannah Markhus 98103922  
MJ9 Gilje X   Dagfinn Teigland 90562672 daffa43@hotmail.com Jenny Gilje 40516428  
MG10 Svortland 1 X   Anders Husevik Stavland 97570137 anders.stavland@haugnett.no Jonas Gjerde Habbestad 46652759  
MG10 Svortland 2 X   Ståle Ytrøy 99648758 staaleytroey@yahoo.no Justas Kysikas 45847911  
MJ10 Svortland 1 X   Anne Kallevåg 91691475 anne.kallevaag@yahoo.com Hannah Habbestad Ytrøy 41586490  
MJ10 Svortland 2 X   Anne Kallevåg 91691475 anne.kallevaag@yahoo.com Delina Teklu 97388484  
LG11 Svortland 1 X   Lars-Petter Steinsbø Lie 45859753 lars.petter.steinsbo.lie@bomlo.kommune.no Synne Hansen 40088437  
LG11 Svortland 2 X   Lars-Petter Steinsbø Lie 45859753 lars.petter.steinsbo.lie@bomlo.kommune.no Benjamin Eidesvik 93493584  
LG11 Meling X   Sigurd Hus Bråthen 41922503 sigurd.brathen@gmail.com Håvard Meling Nesse 95919715  
LG11 Gilje X   Stian Jonassen 95109766 stianjonassen@hotmail.com Martin Selle 95747319  
LJ11 Svortland 1 X   Lene Hope Ånderå 47455123   Saddam DS 99683915  
LJ11 Svortland 2 X   Lene Hope Ånderå 47455123   Ole Halvorsen Haukedal 95463974  
LJ11 Gilje X   Frode Fylkesnes 99022882 frode.fylkesnes@haugnett.no Magnus Eidesvik 47940904  
LG12 Svortland 1 X   Roar Nesse 92440641 roarnesse@hotmail.com Jonas Sønstabø Helland 90640865 Odd-Inge NN
LG12 Meling X   Vidar Frank Økland 94139607 vidar.okland@gmail.com Lars Aasheim 93834609  
LJ12 Svortland 1 X   Johanne Grindheim 97119632 johannegrindheim@hotmail.com Stian Ytrøy 97413236 Lennart Andal
LJ12 Svortland 2 X   Rune Vespestad 97148679 rstad@statoil.com Mathias Gåsland 98111688 Magnus S Sortland

Bremnes Idrettslag
Idrettsveien 87, 5430 Bremnes

bil@bremnesil.no - Telefon 53421666

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift