Fana IL Fotball

Sports- og trenerkoordinatorer

Sports- og trenerkoordinatorer

Mads Vik Tvedte - Sportslig leder
E-post: mads@fanafotball.no
Mobiltelefon: 482 62 977

Arne Colliander - Sportskoordinator
E-post: arne.colliander@gmail.com
Mobiltelefon: 995 23 157

Halfdan Brügger Bjånesøy - Trenerkoordinator barnefotball gutter
E-post: halfdan.bjanesoy@sweco.no
Mobiltelefon: 934 48 636

Trond Brattelid - Trenerkoordinator barnefotball jenter
E-post: trond.brattelid@nifes.no
Mobiltelefon: 976 02 607

Eivind Iversen - Trinnkoordinator for G2003
E-post: eivind.iversen@moller.no
Mobiltelefon: 911 87 149

Elling Sundberg - Trinnkoordinator for G2004
E-post: elling@fanafotball.no
Mobiltelefon: 930 73 540

Kenneth Lilleskare - Trinnkoordinator for G2005
E-post: kenneth@lakkspesialisten.no
Mobiltelefon: 924 07 139

Henning Iversen - Trinnkoordinator for G2006
E-post: heniv@statoil.com
Mobiltelefon: 414 47 198

Terje Brügger Lågeide - Trinnkoordinator for G2007
E-post: bru-la@online.no
Mobiltelefon: 414 10 878

Kjeld Erik Ellingsen - Trinnkoordinator for G2008
E-post: kjelderik06@gmail.om
Mobiltelefon: 982 21 490

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products