Lisleby FK

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon Lisleby FK

Hovedstyret

     
Leder Fred Børresen Mob: 91352718 post@lislebyfk.no
Nestleder  Reidar Sannes Mob: 90650766 r.sannes@online.no
Sekretær Ikke besatt Mob:  
Styremedlem Mette Ciara Høili Mob: 97118477 mette.c@me.com
Styremedlem Isabel Zetterstrøm Mob: 94192423 isabel_piz@hotmail.com
Styremedlem Leder Fotballstyret   fotball@lislebyfk.no
Styremedlem Leder Håndballstyret   Lisleby@ronhandball.no
       

Fotballstyret

     
Leder: Kent Engseth Mob: 41257085 fotball@lislebyfk.no
Nestleder: Tom Arild Larsen Mob: 47287217 nellikbuen@msn.com
Sekretær: Anne Kløften Mob: 97088337 fotball-sekr@lislebyfk.no
Kasserer: Lars Kristian Endestad Mob: 40620413 fotball-kass@lislebyfk.no
Styremedlem:  Tommy Kjønigsen Mob: 91800277 tommyjk@online.no
Styremedlem:  Tommy Sletten Mob: 90613841 tommy@europris.no
Styremedlem: Oddbjørn Lindberg Mob: 48849998 oddis1971@gmail.com
Vararepresentant: Anette Johansen Mob: 90752462 anettejoh23@gmail.com
Vararepresentant:  Lasse Roger Svensen Mob: 95982302 lasse@cutrin-fredrikstad.no
       

Andre funksjoner fotball

   
Inkluderingsansvarlig Anette Johansen Mob: 90752462 inkludering@lislebyfk.no
Trenerkoordinator Geir Christiansen Mob: 92097090 gech@fredrikstad.kommune.no
Dommerkontakt Kent Engseth Mob: 41257085 fotball@lislebyfk.no
Materialforvalter Tom A Larsen Mob: 47287217 nellikbuen@msn.com
Kampansvarlig Tom A Larsen Mob: 47287217 nellikbuen@msn.com
Ansvarlig treningstider Tom A Larsen Mob: 47287217 nellikbuen@msn.com
Skadeforsikring Kent Engseth Mob: 41257085 fotball@lislebyfk.no
Kioskansvarlig Kent Engseth Mob: 41257085 fotball@lislebyfk.no
Integreringskoordinator   Mob:  
Web administrator Hanne Winther   webadmin@lislebyfk.no
Web administrator Lars K Endestad mob: 40620413 fotball-kass@lislebyfk.no
       

Håndballstyret

     
Leder Jon Runar Pettersen Mob: 90938090 jon.pettersen@europris.no
      Lisleby@ronhandball.no
Kasserer Kristin Kalgraff Berge Mob: 97104372 kristinkberge@hotmail.com
Sekretær Lena Wiborg Mob: 95836540 lena.wiborg@gmail.com
Styremedlem Jørn Wahlstrøm Mob: 95302214 jowals@online.no
Styremedlem Wenche Pettersen Mob: 94644842  wenche.helgesen.pettersen@gmail.com
Styremedlem Tommy Brevik Mob: 90599687 tommy.brevik@gk.no
Styremedlem Roar Nordberg Mob:91169502 roa-n@online.no
       

Barneidrett (BIG-gruppa)

   
Leder Simen Østling Mob:  
       

Lagledere fotball

     
A-lag Tommy Kjønigsen Mob: 91800277 tommyjk@online.no
Junior Thomas Simensen Mob: 48283945 conniebrarud@gmail.com
G-00/01 Jarl Østling Mob: 45048494 jarlostling@hotmail.com
G-01 Ruben Molina Mob: 97086076 molinaruben9@gmail.com
J-01 Laila Andersen Mob: 99274301 aaselaila@hotmail.com
G-02 Anne Kløften Mob: 97088337 anne.kloften@fibernett.net
G-03 Johnny Kristiansen Mob: 97058135 johnnyk4@online.no
J-03 Lasse Roger Svendsen Mob: 95982302 lasse-rs@online.no
G-04 Ingvild Bratland Mob: 92413505 i_bratland@hotmail.com
J-04 Espen Pettersen    
G-05 Line Holtet Mob: 91628535 line.holtet@outlook.com
G-06 Foo Tsan Mob: 95999881 ftsan88@hotmail.com
G-07 Nina Christiansen Mob: 90573974 ninb@fredrikstad.kommune.no
J-05/06/07      
G-08   Mob:  
G-09 Anette Nilsen Mob: 92609057 anette21@hotmail.com
G-10 Fred Fosseng    

Lagledere Håndball

     
Trenerkoordinator Jon Runar Pettersen Mob: 90938090 jon.pettersen@europris.no
Damelaget Bjørn Erik Haugen Mob: 92859819 be.haugen@hotmail.com
Jenter 2000 Rune Høili Mob: 90057718 rune@hoiax.no
Jenter 2002 Morten Gylvik Mob: 94839410 mor-gy@online.no
Jenter 2003 Hanne Vigger Svendsen Mob: 95857334 hanne-vs@online.no
Jenter 2004 Jon Runar Pettersen Mob: 90938090 jon.pettersen@europris.no
Jenter 2005 Karoline Wiborg Mob: 46426042 karoline.wiborg@gmail.com
Jenter 2006 Jannicke N. Rein Mob: 95112423 neathey@online.no
Jenter 2007 Cecilie Ellefsen Mob: 93865105 sarrale@yahoo.no

 

 

       
       

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products