Lisleby FK

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon Lisleby FK

Hovedstyret

     
Leder Fred Børresen Mob: 91352718 post@lislebyfk.no
Nestleder Reidar Sannes Mob: 90650766 r.sannes@online.no
Styremedlem / sekretær Mette Ciara Høili Mob: 97118477 mette.c@me.com
Styremedlem Liv Kari Bjørnstad Holm Mob: 98232047 lkb.holm@gmail.com
Styremedlem Leder Fotballstyret   fotball@lislebyfk.no
Styremedlem Leder Håndballstyret   Lisleby@ronhandball.no
       

Støttefunksjoner klubb

Ansvarlig Politiattest Elisabeth Endestad Mob: 45289087 politiattest@lislebyfk.no
Vara Politiattest Liv Kari Bjørnstad Holm Mob: 98232047 politiattest@lislebyfk.no
       

Fotballstyret

     
Leder: Ikke besatt Mob: fotball@lislebyfk.no
Nestleder: Jon Vidar Dehlin-Moe Mob: 95883509 casamoe@gmail.com
Sekretær: Anne Kløften Mob: 97088337 fotball-sekr@lislebyfk.no
Kasserer: Lars Kristian Endestad Mob: 40620413 fotball-kass@lislebyfk.no
Styremedlem:  Tommy Kjønigsen Mob: 91800277 tommyjk@online.no
Styremedlem:  Tommy Sletten Mob: 90613841 tommy@europris.no
Styremedlem: Anette Johansen Mob: 90752462 anettejoh23@gmail.com
Styremedlem: Jon Vidar Dehlin-Moe Mob: 95883509 casamoe@gmail.com
Styremedlem:  Jon Hasselgård Mob: 90047490 jon.hasselgard@f-b.no
Styremedlem: Flemming Formoe Mob: 99427466 flemming.formoe@gmail.com
       

Andre funksjoner fotball

   
Inkluderingsansvarlig Anette Johansen Mob: 90752462 inkludering@lislebyfk.no
Trenerkoordinator ungd. Jarl Østling Mob: 45048494 jarlostling@hotmail.com
Fagansvarlig barneidrett Geir Christiansen Mob: 92097090 gech@fredrikstad.kommune.no
Dommerkontakt Tommy Kjønigsen Mob: 91800277 tommyjk@online.no
Materialforvalter Kent Engseth Mob: 41257085 fotball@lislebyfk.no
Kioskansvarlig Kent Engseth Mob: 41257085 fotball@lislebyfk.no
Web administrator Hanne Winther   webadmin@lislebyfk.no
       

Håndballstyret

     
Leder Jørn Walstrøm Mob: 95302214 jowals@online.no
      Lisleby@ronhandball.no
Nestleder Morten Hansen Mob:  Morten.hansen@vaerste.no
Kasserer Kjøpt Tjeneste Mob: 97104372 kristinkberge@hotmail.com
Arrangement Jan-Olav Fjørtoft Karlstad Mob: 48994268 janoghilde@getmail.no
Styremedlem Ellen-Marie Solberg Mob: 91761967 liljami@hotmail.com
Styremedlem Christin Wahlmann Olsen    c.wo@gmx.net
Styremedlem Kristin Kalgraff Berge Mob: 97104372 kristinkberge@hotmail.com
Styremedlem Tom Johansen Mob: 95064331 ernst.5@hotmail.com
Styremedlem Cecilie Ellefsen Mob:  93865105 sarrale@yahoo.no
       

Barneidrett (BIG-gruppa)

   
Leder   Mob:   
       

Lagledere fotball

     
A-lag Tommy Kjønigsen Mob: 91800277 tommyjk@online.no
Junior Jarl Østling Mob: 45048494 jarlostling@hotmail.com
G-2002 Anne Kløften Mob: 97088337 anne.kloften@fibernett.net
G-2003   Mob:   
J-2003/04 Reidar Sannes Mob: 90650766 r.sannes@online.no
G-2004 Ingvild Bratland Mob: 92413505 i_bratland@hotmail.com
J-2004 Espen Pettersen Mob: 46630901 esppet@fredrikstad.kommune.no
G-2005 Isabel Zetterstrøm Mob: 94192423 isabel_piz@hotmail.com
G-2006 Foo Tsan Mob: 95999881 ftsan88@hotmail.com
G-2007 Nina Christiansen Mob: 90573974 ninb@fredrikstad.kommune.no
G-2008   Mob:  
G-2009 Anette Nilsen Mob: 92609057 anette21@hotmail.com
G-2010 Christina Harsvik Mob: christinaharsvik@gmail.com
G-2011      
       

Lagledere Håndball

     
Trenerkoordinator Rune Høili Mob: 90057718 rune@hoiax.no
Damelaget Bjørn Erik Haugen Mob: 92859819 be.haugen@hotmail.com
Jenter 2000 Ingen lag    
Jenter 2002 Roger Bråthen Mob: 97898514 roger.braathen@gmail.com
Jenter 2003 Lene Hedin Jensen   lehj@hvaler.kommune.com
Jenter 2004 Lene Z Nilsen   leneznilsen@hotmail.com
Jenter 2005 Lene Z. Nilsen   leneznilsen@hotmail.com
Jenter 2006 Jannicke N. Rein Mob: 95112423 neathey@online.no
Jenter 2007 Cecilie Ellefsen Mob: 93865105 sarrale@yahoo.no
Jenter 2008 Merete Beck   meretecb@gmail.com
Jenter 2009 Ellen Marie Solberg Mob: 91761967 liljami@hotmail.com
Jenter 2010 Johannes Andreassen   johannes.andreassen@gmail.com

 

 

 
       
       

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift