Haugar

Klubbdommere

Klubbdommere

 

  DOMMEROVERSIKT SPORTSKLUBBEN HAUGAR

FIFA-dommer

 

 

 

Svein Oddvar Moen

 

 

 

Divisjonsdommere(senior)

 

 

 

Ole Petter Grindheim

90 67 26 27

Ole.petter.grindheim@interiorforum.no

 

Jon M Bratthammer

95 05 45 52

jon.bratthammer@gmail.com

 

Johan Veland Kjellesvik     93 40 77 57

johan.v.kjellesvik@hotmail.com

 

 
Oddgeir Søllesvik    95 76 81 78    

Aldersbestemt 11er/9er

 

 

 

Cathrine Merkesvik

90 14 14 23

cathmerk@hotmail.com

 

Torstein Vikse Olsen 953 68 424

tor.jetix16@gmail.com

 
Erlige Kaneza 48 25 92 94 Erlige_97@yahoo.no  
Joachim Duong 468 64 720 joachim@khue.net  
Daniel Saltveit 971 93 779 daniel.saltveit@gmail.com  

Aldersbestemt 7'er / 9'er

 

 

 
Alexander Søilen 970 31 778 alexandersoilen2003@gmail.com  
Marius Svellingen 908 46 207 daniel.svellingen@getmail.com  
Silje Vågen 913 94 092

siljev-2010@hotmail.no

 
Raphael Jens Jakobsen 958 33 914  Raphaeljakobsen@gmail.com   
Kasper Engedal Skaatan 952 40 874  roald.skaatan@gmail.com   
Veslemøy Simonsen Lie 916 09 659  vsl05@gmail.com  
Katrine Josefsen  454 04 709    
Ingrid Pedersen  979 69 316    
Eline H. Warvik 468 45 112  elinewarvik@icloud.com   
Marius Vikse 412 87 734    

Fredrik Markhus

415 09 088    
Håkon Tveito 909 81 018   kvtveito@gmail.com  
Jacob Eriksen 909 39 006  jacobde05@gmail.com  
Mathias Hjelmervik 960 10 083  linus.hjelmervik@gmail.com  
Simon Larssen  913 89 767  jblarssen@hotmail.com  
       

 

 

 

 
 
 
 

 

Offisiell hjemmeside for SK Haugar

Skeisvannsveien 16, 5519 HAUGESUND

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift