Haugar

Klubbdommere

Klubbdommere

 

  DOMMEROVERSIKT SPORTSKLUBBEN HAUGAR

FIFA-dommer

 

 

 

Svein Oddvar Moen

 

 

 

Divisjonsdommere(senior)

 

 

 

Ole Petter Grindheim

90 67 26 27

Ole.petter.grindheim@aakrabil.no

 

Per Annstein Aarvik

95 04 93 42

Per.annstein.aarvik@domstol.no

 

Jon M Bratthammer

95 05 45 52

jon.bratthammer@gmail.com

 

Leif Heiberg

48 10 78 49

leifheiberg@gmail.com

 

Adrian Hima

94 13 48 34

Adrian_cebabb@hotmail.com

 

Aldersbestemt 11er/9er

 

 

 

Kristian Fosse

48 21 52 71

Kristian.fosse@haugnett.no

 

Cathrine Merkesvik

90 14 14 23

cathmerk@hotmail.com

 

Johan Veland Kjellesvik

93 40 77 57

jvkjellesvik@hotmail.com

 

Simon Erland

91 58 20 55

Simon-boy-99@hotmail.com

 

Sindre Saltveit 90 17 48 96    
Torstein Vikse Olsen 953 68 424

tor.jetix16@gmail.com

 
Erlige Kaneza 48 25 92 94 Erlige_97@yahoo.no  
Mathias Brandt 45 22 28 11    
Marcus Våga 950 81 734    
Håkon Steinskog 46 65 08 10 haakon_00@live.no  
Sindre Olsen 948 97 180 sinolsen@yahoo.no  

Aldersbestemt 7'er / 9'er

 

 

 

Armen Ramadani

93 68 26 79

 

 

Øystein Nesse

413 80 912

 

 

Christian Johansen

454 20 840

 

 

Dullin Baranyizigiye

486 13 333

 

 

Kristoffer Saltveit 906 80 436    
Daniel Saltveit 971 93 779 daniel.saltveit@gmail.com  
Theeraphat Chanhong 978 81 706  
Alan Urban 467 41 978 magdaurban@onet.pl  

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Offisiell hjemmeside for SK Haugar

Skeisvannsveien 16, 5519 HAUGESUND

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products