Haugar

Klubbdommere

Klubbdommere

 

  DOMMEROVERSIKT SPORTSKLUBBEN HAUGAR

FIFA-dommer

 

 

 

Svein Oddvar Moen

 

 

 

Divisjonsdommere(senior)

 

 

 

Ole Petter Grindheim

90 67 26 27

Ole.petter.grindheim@aakrabil.no

 

Per Annstein Aarvik

95 04 93 42

Per.annstein.aarvik@domstol.no

 

Jon M Bratthammer

95 05 45 52

jon.bratthammer@gmail.com

 

Leif Heiberg

48 10 78 49

leifheiberg@gmail.com

 

Adrian Hima

94 13 48 34

Adrian_cebabb@hotmail.com

 

Johan Veland Kjellesvik     93 40 77 57 jvkjellesvik@hotmail.com  
Oddgeir Søllesvik    95 76 81 78    

Aldersbestemt 11er/9er

 

 

 

Kristian Fosse

48 21 52 71

Kristian.fosse@haugnett.no

 

Cathrine Merkesvik

90 14 14 23

cathmerk@hotmail.com

 

Simon Erland

91 58 20 55

Simon-boy-99@hotmail.com

 

Sindre Saltveit 90 17 48 96    
Torstein Vikse Olsen 953 68 424

tor.jetix16@gmail.com

 
Erlige Kaneza 48 25 92 94 Erlige_97@yahoo.no  
Mathias Brandt 45 22 28 11    
Marcus Våga 950 81 734    
Håkon Steinskog 46 65 08 10 haakon_00@live.no  
Sindre Olsen 948 97 180 sinolsen@yahoo.no  
Joachim Duong 468 64 720 joachim@khue.net  

Aldersbestemt 7'er / 9'er

 

 

 

Øystein Nesse

413 80 912

 

 

Christian Johansen

454 20 840

 

 

Dullin Baranyizigiye

486 13 333

 

 

Daniel Saltveit 971 93 779 daniel.saltveit@gmail.com  
Andrea Halvorsen      
Alan Urban 467 41 978 magdaurban@onet.pl  
Alexander Søilen 970 31 778 alexandersoilen2003@gmail.com  
Amalie Svendsen 479 62 953 amalies2004@live.no  
Håvard Borgø 947 84 434 havborgo@gmail.com  
Ida Marie Knudsen Kvinnsland 481 26 744 Idamariekvinnsland@gmail.com  
Julie Malene Kjær Eikje 413 75 375 julieeikje@hotmail.com  
Maren Sætre 900 61 984 m.maren1905@gmail.com  
Marius Svellingen 908 46 207 daniel.svellingen@getmail.com  
Marthe Runge 454 90 089 marthe.runge@gmail.com  
Sander Emil Haugsnes Vedøy 934 77 152 sanderemilhv@gmail.com  
Silje Vågen 913 94 092 siljev-2010@hotmail.no  

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Offisiell hjemmeside for SK Haugar

Skeisvannsveien 16, 5519 HAUGESUND

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift