Plogen Skiklubb

Styre og utvalg

Styre og utvalg

Styre/utvalg 2017-2018

     
Styret: Verv:    Email
Bent Jacobsen Leder 46627770  bent.jakobsen@mac.com 
Espen Anvendsen Nestleder 93875643  espenanvedsen@gmail.com 
Geir Morten Haraldseid SU Alpin 91737756  haraldseid@haugnett.no 
Agnes Hamre Adm.utv. 95155938  agnes.hamre@haugnett.no
Jannicke Kvarven Sponsorutv 90775997  kvarven@h-vekst.no
Ingjerd Vikse SU Langrenn 98877279  ingjerd.vikse@gmail.com 
Eivind Skeie SU Alpin 47249799   eivind.skeie@kruse-smith.no
Svanhild Vikse Ung. utv. 40555644  svanhildvikse@gmail.com 
Kjersti Ø.Fjetland ansatt 98248571  kjersti@fjetland.net
       
Sportslig utvalg alpint:      
Geir Morten Haraldseid Leder 91737756 haraldseid@haugnett.no 
Torbjørn Arnesen vara til styret 91634651 torgro@online.no 
Geir Audun Vikse medlem 46850390 geir.audun.vikse@gmail.com 
Peder Risvik medlem 95964598 parisvik@gmail.com
Eivind Skeie medlem 47249799 eivind.skeie@kruse-smith.no
Eystein Hansen medlem 97564640 eystein.bredland.hansen@rogfk.no 
John Sverre Rønnevik medlem 97080032 johnronnevik@gmail.com
       
Sportslig utvalg langrenn:      
Ingjerd Vikse Leder 98877279 ingjerd.vikse@gmail.com 
Marianne Brynhild Asla vara til styret 97665463 mbasla@ocloud.no
Marius Håvik medlem 99243207 haavikmarius@gmail.com
Ann Kristin Rosvold medlem 93228397 annekristinrosvold@yahoo.com
Espen Anvedsen  medlem 93875643 espenanvedsen@gmail.com 
John Kristian Dommersnes medlem   j_dommersnes@hotmail.com
       
Sponsorutvalg:      
Jannicke Kvarven leder 90775997 kvarven@h-vekst.no 
Geir Audun Vikse vara til styret 46850390 geir.audun.vikse@gmail.com
Tore Velde medlem 48994571 tore.velde@ostensjo.no 
Svein Terje Warvik medlem 40204455 SVTW@statoil.com
Katrine Holgersen Warvik medlem 90766635 k.h.holgersen@gmail.com 
Alf Magne Bøe medlem 40403432 boe.alf@gmail.com
       
Administrasjonsutvalg:      
Agnes Sofie Hamre Leder 95155938 agnes.hamre@haugnett.no 
Gro Anita Arnesen medlem 91387706 groanita.arnesen@haugnett.no 
Ida Lütcherath medlem 98021460 ida.lutcherath@gmail.com
Nina Fresvik medlem 47024876 nina.fresvik@gmail.com
Camilla Øvergård Nygaard medlem 41472205 camgard@gmail.com
       
Ungdomsutvalg:      
Svanhild Vikse leder 40555644 svanhildvikse@gmail.com
Simon Friis Jørgensen medlem   sfjes123@gmail.com
Revisorer:      
Magnus Skår revisor 90757230 Magnus.Skaar@sgfinans.no
Henry Røthing vara revisor 92045457 henryrothing@gmail.com
Valgkomite:      
Ole Kristian Halvorsen   91583589 ole.k.halvorsen@aibel.com 
Marius Håvik   99243207 haavikmarius@gmail.com
Katrine Holgersen Warvik   90766635 k.h.holgersen@gmail.com 

Plogen Skiklubb

Kontakt: epost: kjersti@fjetland.net tlf. 982 48 571

Postboks 1727   5505 Haugesund

Gøy på ski for alle

 

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift