Trott

Kontaktliste Trenerar og Lagleiar

Kontaktliste Trenerar og Lagleiar
Kontaktpersonar i Trott

Lag Hoved Trenar Assistent Trenar Hovud lagleiar Assistent Lagleiar Fornavn Etternavn Mobil E-post
MG7-1 X       John William Gundersen 99530735 jwgundersen@yahoo.com
MG7-1   X     Christian Langeland Vikanes 94818771 c.vikanes@gmail.com
MG7-1   X     Jan Didrik Launes 94433300 didrik.launes@gmail.com
MG7-1   X     Jarle Vae 47468154 jarlevae@msn.com
MG7-1   X     Rune Waage 92297617 rune.waage2@kvaerner.com
MG7-1       X Øystein Næss 90641911 oeysteinn@hotmail.com
MG7-1     X   Harald Svarstad 98263497 haraldsvarstad@gmail.com
MJ7-1 X       Eirik Skjelnes Larsen 46411698 eirik_144@hotmail.com
MJ7-1   X     Håkon Kvasnes 92662740 karina@sunnhordland.no
MJ7-1     X   Janne Ertresvåg 40218011 ertresvag@hotmail.com
MG8-1 X       Øystein Hillestad 92600883 oystein@fargerikemalerboden.no
MG8-1   X     Erling Abrahamsen 45181881 erling.abrahamsen@stord.kommune.no
MG8-1   X     Martin Dahl Olsen 97117790 martin.dahl.olsen@siemens.com
MG8-1   X     Randi Beathe Hovland 40767666 rbhovland@gmail.com
MG8-1   X   X Geir Inge Imsland 47647074 giimsland@gmail.com
MG8-1       X Hanne Kolltveit 97470601 h_kol92@hotmail.com
MG8-1     X   Irene Strømø Kvalvik 41638329 stromo@hotmail.com
MJ8-1 X       Magnar Larsen 40328489 magnar.lars@gmail.com
MJ8-1     X   Gunnhild Lothe 41510045 gunnhild@senator.no
MG9-1 X       Andreas Bjordal 91863242 bjordal.andreas@gmail.com
MG9-1   X     Geir Kristian Furuhovde 90415354 geir-kristian@hotmail.com
MG9-1   X     Tore Johannessen 97556204 tore.johannessen@sklbb.no
MG9-1     X   Åsmund Kristen Eikeland 46771871 asmund@sklbb.no
MG9-2 X       Geir Kristian Furuhovde 90415354 geir-kristian@hotmail.com
MG9-2   X     Andreas Bjordal 91863242 bjordal.andreas@gmail.com
MG9-2   X     Tore Johannessen 97556204 tore.johannessen@sklbb.no
MG9-2     X   Åsmund Kristen Eikeland 46771871 asmund@sklbb.no
MG9-3 X       Tore Johannessen 97556204 tore.johannessen@sklbb.no
MG9-3   X     Andreas Bjordal 91863242 bjordal.andreas@gmail.com
MG9-3   X     Geir Kristian Furuhovde 90415354 geir-kristian@hotmail.com
MG9-3     X   Åsmund Kristen Eikeland 46771871 asmund@sklbb.no
MJ9-1 X       Vegard Sørheim Hvidevoll 91551149 vegard.hvidevoll@monter.no
MJ9-1   X     Petter Misje 97733852 pettermisje@me.com
MJ9-1   X     Bernt-Christian Simonsen 98237785 bernt@sunnit.no
MJ9-1     X   Tori Mæhle 99008815 tori.stokke.maehle@stord.kommune.no
MJ9-2 X       Vegard Sørheim Hvidevoll 91551149 vegard.hvidevoll@monter.no
MJ9-2   X     Petter Misje 97733852 pettermisje@me.com
MJ9-2   X     Bernt-Christian Simonsen 98237785 bernt@sunnit.no
MJ9-2     X   Tori Mæhle 99008815 tori.stokke.maehle@stord.kommune.no
MG10-1 X       Bjørnar Hella 46846189 bjhella@hotmail.com
MG10-1       X Egil Haugland 46672610 egil@famhaugland.no
MG10-1     X   Bjarte Urdal 45411551 bjarte.urdal@kvaerner.com
MG10-2 X       Erlend Thilin Gullberg 91693197 erlend.gullberg@kvaerner.com
MG10-2     X   Bjarte Urdal 45411551 bjarte.urdal@kvaerner.com
MG10-2       X Børge Østraat 95272913 borge.ostraat@kvaerner.com
MJ10-1 X       Håvard Hakestad 91783381 hakestad@hotmail.com
MJ10-1   X     Per Ness Valvatne 97189168 per.ness.valvatne@stord.kommune.no
MJ10-1   X     Roar André Østerbøe 99584813 raoesterboe@gmail.com
MJ10-1     X   Lars Gunnar Nilsen 40209848 lars.g.nilsen@sklbb.no
MJ10-2 X       Per Ness Valvatne 97189168 per.ness.valvatne@stord.kommune.no
MJ10-2   X     Håvard Hakestad 91783381 hakestad@hotmail.com
MJ10-2   X     Roar André Østerbøe 99584813 raoesterboe@gmail.com
MJ10-2     X   Lars Gunnar Nilsen 40209848 lars.g.nilsen@sklbb.no
LG11-1 X       Rune Eide 97152799 rune.eide@stord.kommune.no
LG11-1   X     Egil Grov 97151407 egilgrov@hotmail.com
LG11-1     X   Ellen Tanggard 99001141 ellen.tanggaard@stord.kommune.no
LG11-2 X       Øystein Nesse 95472940 oystein.nesse@dnbeiendom.no
LG11-2   X     Dag Rune Vatle 92217601 dag_runev@hotmail.com
LG11-2     X   Karoline Klippen 47396990 karolineklippen@hotmail.com
LJ11-1 X       Geir Kannelønning 90870657 frugaard@frugaard.no
LJ11-1   X     Bernt-Christian Simonsen 98237785 bernt@sunnit.no
LJ11-1   X     Rune Waage 92297617 rune.waage2@kvaerner.com
LJ11-1     X   Kari Braathen 97658446 karibraathen@gmail.com
LG12-1 X       Jonathan Zaneski 45265344 johnzaneski@yahoo.com
LG12-1   X     Torstein Myhre 93225558 torstein.myhre@sklbb.no
LG12-1   X     Thomas Nøkling 95250070 thn@grovelektro.no
LG12-1     X   Irene Strømø Kvalvik 41638329 stromo@hotmail.com
LG12-2 X       Rune Eide 97152799 rune.eide@stord.kommune.no
LG12-2   X     Dag Rune Vatle 92217601 dag_runev@hotmail.com
LG12-2     X   Ole-Peder Grip 92231775 ogrip@sklbb.no
LJ12-1 X       Morten Tofte 97144726 morten.tofte@kvaerner.com
LJ12-1   X     Per Ove Langeland 97043158 perovelangeland@gmail.com
LJ12-1     X   Kjell Sverre Aasheim 91867790 kjell.sverre.aasheim@elogitbergen.com
SG13-1 X       Alf Bjelland 46400915 alf.bjelland@kvaerner.com
SG13-1     X   Ole Yttredal 91634954 ole.yttredal@cognizantog.com
SJ13-1 X       Anna Maria Pernilla Selsås 93240602 pernillaselsas@hotmail.no
SJ13-1   X   X Isabel Solvang Tofte 47826086 isatofte@gmail.com
SJ13-1     X   Linda Petterteig 48217931 linda.petterteig@stord.kommune.no
SG14-1 X       Helge Thomas Eide 99629324 helge.thomas.eide@kvaerner.com
SG14-1   X     Dave Bryant 98021915 eokland@hotmail.com
SG14-1   X     Elisabeth Bryant 46543186 eokland@hotmail.com
SG14-1   X     Cristian Christopher Valenza 94163851 cristian_valenza@hotmail.com
SG14-1       X Anita Hernes 97513759 anitahernes@yahoo.no
SG14-1     X   Gro Kvamme 92447363 gro_kvamme@hotmail.no
G16-1 X       Remy Tyse 99788467 remytyse70@hotmail.com
G16-1   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
G16-1   X     Håvard Mæland 92051437 havard.Maland@sklbb.no
G16-1   X     Leif Andreas Steinsbø 92079668 leif.andreas@frontagruppen.no
G16-1   X     Frode Sætre 92261857 frodec3@hotmail.no
G16-1       X Per Audun Halleraker 90743635 per.audun.halleraker@sklbb.no
G16-1     X   Olve Marvik 46862063 olvemarvik@gmail.com
G16-1       X Kåre Johan Mjør 90231974 kare.mjor@sklbb.no
G16-2 X       Leif Andreas Steinsbø 92079668 leif.andreas@frontagruppen.no
G16-2   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
G16-2   X     Håvard Mæland 92051437 havard.Maland@sklbb.no
G16-2   X     Frode Sætre 92261857 frodec3@hotmail.no
G16-2   X     Remy Tyse 99788467 remytyse70@hotmail.com
G16-2       X Per Audun Halleraker 90743635 per.audun.halleraker@sklbb.no
G16-2       X Olve Marvik 46862063 olvemarvik@gmail.com
G16-2     X   Kåre Johan Mjør 90231974 kare.mjor@sklbb.no
G19-1 X       Tor Andre Eide 97143881 t-a-e@online.no
G19-1   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
G19-1   X     Toril Borrevik 98826683 toril.borrevik@sklbb.no
G19-1   X     Asbjørn Lunde 99502877 asbjorn.lunde@stord.kommune.no
G19-1     X   Geir Alvsvåg 92601736 geir@arcus-vita.no
G19-1       X Andreas Vaagen Matre 90694212 va-mat@online.no
Trott Senior X       Bjørn Helge Anuglen 90084238 bjornhelge.anuglen@monter.no
Trott Senior   X     Kjartan Bay 48055254 kjartan.bay@hfk.no
Trott Senior   X   X Erling Kjellsby Grov 41508615 ekgrov@online.no
Trott Senior   X     Vegard Skaar Brattset 95476855 ve_br89@hotmail.com
Trott Senior     X   Terje Moe 90755335 terje.moe@kvaerner.com
Trott 2 X       Tor Andre Eide 97143881 t-a-e@online.no
Trott 2   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
Trott 2   X     Toril Borrevik 98826683 toril.borrevik@sklbb.no
Trott 2   X   X Erling Kjellsby Grov 41508615 ekgrov@online.no
Trott 2       X Geir Alvsvåg 92601736 geir@arcus-vita.no
Trott 2     X   Andreas Vaagen Matre 90694212 va-mat@online.no
Trott 3 (Bergen) X   X   Joar Hystad 90650424 joarhystad@gmail.com
Trott 4 (Bergen) X   X   Joar Hystad 90650424 joarhystad@gmail.com

Trott IL
Postboks 790, 5404 STORD
trott@sklbb.no

Ansvarlig Web redaktør: Geir E Aga

Bankkonto 3520.07.19237

Flest mogeleg lengst mogeleg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift