Trott

Kontaktliste Trenerar og Lagleiar

Kontaktliste Trenerar og Lagleiar
Kontaktpersonar i Trott

Lag Trenar Ass. Trenar Lagleiar Ass. Lagleiar Førenamn Etternamn Mobil Email
MG7-1 X       Øystein Hillestad 92600883 oystein@fargerikemalerboden.no
MG7-1   X     Erling Abrahamsen 45181881 erling.abrahamsen@stord.kommune.no
MG7-1   X     Martin Dahl Olsen 97117790 martin.dahl.olsen@siemens.com
MG7-1   X     Randi Beathe Hovland 40767666 rbhovland@gmail.com
MG7-1   X   X Geir Inge Imsland 47647074 giimsland@gmail.com
MG7-1       X Hanne Kolltveit 97470601 h_kol92@hotmail.com
MG7-1     X   Irene Strømø Kvalvik 41638329 stromo@hotmail.com
MJ7-1 X       Magnar Larsen 40328489 magnar.lars@gmail.com
MJ7-1     X   Gunnhild Lothe 41510045 gunnhild@senator.no
MG8-1 X       Andreas Bjordal 91863242 bjordal.andreas@gmail.com
MG8-1   X     Geir Kristian Furuhovde 90415354 geir-kristian@hotmail.com
MG8-1   X     Tore Johannessen 97556204 tore.johannessen@sklbb.no
MG8-1     X   Åsmund Kristen Eikeland 46771871 asmund@sklbb.no
MG8-2 X       Geir Kristian Furuhovde 90415354 geir-kristian@hotmail.com
MG8-2   X     Andreas Bjordal 91863242 bjordal.andreas@gmail.com
MG8-2   X     Tore Johannessen 97556204 tore.johannessen@sklbb.no
MG8-2     X   Åsmund Kristen Eikeland 46771871 asmund@sklbb.no
MG8-3 X       Tore Johannessen 97556204 tore.johannessen@sklbb.no
MG8-3   X     Andreas Bjordal 91863242 bjordal.andreas@gmail.com
MG8-3   X     Geir Kristian Furuhovde 90415354 geir-kristian@hotmail.com
MG8-3     X   Åsmund Kristen Eikeland 46771871 asmund@sklbb.no
MJ8-1 X       Vegard Sørheim Hvidevoll 91551149 vegard.hvidevoll@monter.no
MJ8-1   X     Petter Misje 97733852 pettermisje@me.com
MJ8-1   X     Bernt-Christian Simonsen 98237785 bernt@sunnit.no
MJ8-1     X   Tori Mæhle 99008815 tori.stokke.maehle@stord.kommune.no
MJ8-2 X       Vegard Sørheim Hvidevoll 91551149 vegard.hvidevoll@monter.no
MJ8-2   X     Petter Misje 97733852 pettermisje@me.com
MJ8-2   X     Bernt-Christian Simonsen 98237785 bernt@sunnit.no
MJ8-2     X   Tori Mæhle 99008815 tori.stokke.maehle@stord.kommune.no
MG9-1 X       Bjørnar Hella 46846189 bjhella@hotmail.com
MG9-1     X   Hanne Nesbø Aadland 41174375 hanne_nesboe@hotmail.com
MG9-1       X Bjarte Urdal 45411551 bjarte.urdal@kvaerner.com
MG9-2 X       Erlend Thilin Gullberg 91693197 erlend.gullberg@kvaerner.com
MG9-2       X Egil Haugland 46672610 egil@famhaugland.no
MG9-2       X Bjørg Alida Isdal 45047806 baisdahl1@gmail.com
MG9-2     X   Ingvild Kaldråstøyl 95272891 ingvild_kald@yahoo.com
MG9-2       X Bjarte Urdal 45411551 bjarte.urdal@kvaerner.com
MG9-3 X       Cristian Christopher Valenza 94163851 cristian_valenza@hotmail.com
MG9-3     X   Bjarte Urdal 45411551 bjarte.urdal@kvaerner.com
MJ9-1 X       Håvard Hakestad 91783381 hakestad@hotmail.com
MJ9-1   X     Per Ness Valvatne 97189168 per.ness.valvatne@stord.kommune.no
MJ9-1   X     Roar André Østerbøe 99584813 raoesterboe@gmail.com
MJ9-1     X   Lars Gunnar Nilsen 40209848 lars.g.nilsen@sklbb.no
MJ9-2 X       Per Ness Valvatne 97189168 per.ness.valvatne@stord.kommune.no
MJ9-2   X     Håvard Hakestad 91783381 hakestad@hotmail.com
MJ9-2   X     Roar André Østerbøe 99584813 raoesterboe@gmail.com
MJ9-2     X   Lars Gunnar Nilsen 40209848 lars.g.nilsen@sklbb.no
MJ9-3 X       Roar André Østerbøe 99584813 raoesterboe@gmail.com
MJ9-3   X     Håvard Hakestad 91783381 hakestad@hotmail.com
MJ9-3   X     Per Ness Valvatne 97189168 per.ness.valvatne@stord.kommune.no
MJ9-3     X   Lars Gunnar Nilsen 40209848 lars.g.nilsen@sklbb.no
MG10-1 X       Rune Eide 97152799 rune.eide@stord.kommune.no
MG10-1   X     Egil Grov 97151407 egilgrov@hotmail.com
MG10-1     X   Ellen Tanggaard 99001141 ellen.tanggaard@stord.kommune.no
MG10-2 X       Øystein Nesse 95472940 oystein.nesse@dnbeiendom.no
MG10-2   X     Dag Rune Vatle 92217601 dag_runev@hotmail.com
MG10-2     X   Karoline Klippen 47396990 karolineklippen@hotmail.com
MJ10-1 X       Geir Kannelønning 90870657 frugaard@frugaard.no
MJ10-1   X     Rune Waage 92297617 rune.waage2@kvaerner.com
MJ10-1     X   Kari Braathen 97658446 karibraathen@gmail.com
LG11-1 X       Jonathan Zaneski 45265344 johnzaneski@yahoo.com
LG11-1   X     Marius Hope 97552205 marius.hope@stord.kommune.no
LG11-1   X     Torstein Myhre 93225558 torstein.myhre@sklbb.no
LG11-1   X     Thomas Nøkling 95250070 thn@grovelektro.no
LG11-1     X   Inge Myrvold 98263491 inge.myrvold@sklbb.no
LG11-1       X Irene Strømø Kvalvik 41638329 stromo@hotmail.com
LG11-2 X       Rune Eide 97152799 rune.eide@stord.kommune.no
LG11-2   X     Dag Rune Vatle 92217601 dag_runev@hotmail.com
LG11-2     X   Ole-Peder Grip 92231775 ogrip@sklbb.no
LJ11-1 X       Morten Tofte 97144726 morten.tofte@kvaerner.com
LJ11-1   X     Per Ove Langeland 97043158 perovelangeland@gmail.com
LJ11-1     X   Kjell Sverre Aasheim 91867790 kjell.sverre.aasheim@elogitbergen.com
LG12-1 X       Svein Helge Eide 98299338 svein.helge.eide@applyleirvik.no
LG12-1   X     Trond Eirik Samdal Nielsen 99585348 trond.eirik.nielsen@gse-sandvik.com
LG12-1   X     Børge Østraat 95272913 borge.ostraat@kvaerner.com
LG12-1       X Irene Alvsaker 91366641 irenealvsaker@outlook.com
LG12-1     X   Anders Hystad 99559497 ahystad68@yahoo.no
LG12-1       X Ole Yttredal 91634954 ole.yttredal@frontica.com
LG12-2 X       Marius Hope 97552205 marius.hope@stord.kommune.no
LG12-2   X     Torstein Myhre 93225558 torstein.myhre@sklbb.no
LG12-2   X     Thomas Nøkling 95250070 thn@grovelektro.no
LG12-2   X     Jonathan Zaneski 45265344 johnzaneski@yahoo.com
LG12-2       X Inge Myrvold 98263491 inge.myrvold@sklbb.no
LG12-2     X   Irene Strømø Kvalvik 41638329 stromo@hotmail.com
LJ12-1 X       Anna Maria Pernilla Selsås 93240602 pernillaselsas@hotmail.no
LJ12-1   X   X Isabel Solvang Tofte 47826086 isatofte@gmail.com
LJ12-1     X   Linda Petterteig 48217931 linda.petterteig@stord.kommune.no
SG13-1 X       Helge Thomas Eide 99629324 helge.thomas.eide@kvaerner.com
SG13-1   X     Dave Bryant 98021915 eokland@hotmail.com
SG13-1   X     Elisabeth Bryant 46543186 eokland@hotmail.com
SG13-1   X     Cristian Christopher Valenza 94163851 cristian_valenza@hotmail.com
SG13-1       X Anita Hernes 97513759 anitahernes@yahoo.no
SG13-1     X   Gro Kvamme 92447363 gro_kvamme@hotmail.no
SG13-2 X       Elisabeth Bryant 46543186 eokland@hotmail.com
SG13-2   X     Dave Bryant 98021915 eokland@hotmail.com
SG13-2   X     Helge Thomas Eide 99629324 helge.thomas.eide@kvaerner.com
SG13-2   X     Cristian Christopher Valenza 94163851 cristian_valenza@hotmail.com
SG13-2     X   Anita Hernes 97513759 anitahernes@yahoo.no
SG13-2       X Gro Kvamme 92447363 gro_kvamme@hotmail.no
SG13-3 X       Svein Helge Eide 98299338 svein.helge.eide@applyleirvik.no
SG13-3   X     Trond Eirik Samdal Nielsen 99585348 trond.eirik.nielsen@gse-sandvik.com
SG13-3   X     Børge Østraat 95272913 borge.ostraat@kvaerner.com
SG13-3       X Irene Alvsaker 91366641 irenealvsaker@outlook.com
SG13-3     X   Anders Hystad 99559497 ahystad68@yahoo.no
SG13-3       X Ole Yttredal 91634954 ole.yttredal@frontica.com
SJ13-1 X       Edmund Lande 92203439 edmund.lande@stord.kommune.no
SJ13-1     X   Birger Grov 48160302 birgergrov@hotmail.com
SG14-1 X       Leif Andreas Steinsbø 92079668 leif.andreas@frontagruppen.no
SG14-1   X     Håvard Mæland 92051437 havard.Maland@sklbb.no
SG14-1   X     Frode Sætre 92261857 frodec3@hotmail.no
SG14-1     X   Svein Erik Borrevik 41108839 s-borrev@online.no
SG14-1       X Kåre Johan Mjør 90231974 kare.mjor@sklbb.no
SJ14-1 X       Gisle Alsaker 97419134 gisle.alsaker@kvaerner.com
SJ14-1   X     Ole Jacob Eide 92827366 ole.jacob@atheno.no
SJ14-1   X     Ole Marius Ekeberg 91745757 ome@sklbb.no
SJ14-1       X Håvard Framnes 99386430 havard.framnes@ostensjo.no
SJ14-1     X   Geir Østrem 92205815 geir.ostrem@sklbb.no
J15-1 X       Svein Ove Vatna 41545857 vatna@epost.no
J15-1   X     Svein Helge Eide 98299338 svein.helge.eide@applyleirvik.no
J15-1   X     Marius Hope 97552205 marius.hope@stord.kommune.no
J15-1   X     Linda Kalvenes 99005033 lmskimmeland@gmail.com
J15-1       X Kjell Sverre Aasheim 91867790 kjell.sverre.aasheim@elogitbergen.com
J15-1       X Are Eidesen 91100762 are.eidesen@sklbb.no
J15-1     X   Ingvild Østensen 41212212 ingvild.oestensen@stord.kommune.no
G16-1 X       Toril Borrevik 98826683 toril.borrevik@sklbb.no
G16-1   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
G16-1   X     Leif Didrik Steensohn 98205397 leif.steensohn@sklbb.no
G16-1     X   Ann Kristin Brakedal 91565721 ann.brakedal@sklbb.no
G16-2 X       Remy Tyse 99788467 remytyse70@hotmail.com
G16-2   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
G16-2   X     Joao Loureiro 93031566 jl.loureiro@gmail.com
G16-2     X   Olve Marvik 46862063 olvemarvik@gmail.com
G19-1 X       Tor Andre Eide 97143881 t-a-e@online.no
G19-1   X     Trond Egil Arnesen 47352752 trond.arnesen@hvl.no
G19-1   X X   Andreas Vaagen Matre 90694212 va-mat@online.no
J19 ST X       Nils Bjarte Sætrevik 48161876 nbs@vemar.no
J19 ST   X     Oddvar Borrevik 90868434 oddvar.borrevik@advantec.no
J19 ST     X   Inge Myrvold 98263491 inge.myrvold@sklbb.no
ALAG-1 X       Bjørn Helge Anuglen 90084238 bjornhelge.anuglen@monter.no
ALAG-1   X     Kjartan Bay 48055254 kjartan.bay@hfk.no
ALAG-1   X     Vegard Skaar Brattset 95476855 ve_br89@hotmail.com
ALAG-1     X   Terje Moe 90755335 terje.moe@kvaerner.com
Trott 2 X       Kjartan Tharaldsen 91716899 kjartan_tharaldsen@hotmail.com
Trott 2       X Erling Abrahamsen 45181881 erling.abrahamsen@stord.kommune.no
Trott 2     X   Eivind Sakseid 45265052 eivind.sakseid@gmail.com
Trott 3 X   X   Joar Hystad 90650424 joarhystad@gmail.com
DAMER ST   X     Kjetil Lothe 95161451 kjetillothe6@gmail.com
DAMER ST   X     Hildebjørg Røssberg 97552185 hildebjorg@sklbb.no
DAMER ST     X   Birger Grov 48160302 birgergrov@hotmail.com

Trott IL
Postboks 790, 5404 STORD
trott@sklbb.no

Ansvarlig Web redaktør: Geir E Aga

Bankkonto 3520.07.19237

Flest mogeleg lengst mogeleg

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift