Falkeid

Dommeroppsett Troppene 2017

Dommeroppsett Troppene 2017

Ved omberamming av kamp følg lenka her>>>

Merk at det tilkjem gebyr ved omberamming av kamper, med mindre det er legitime grunner for omberamminga.

 

Dommeransvarlig i Falkeid IL: Kristin Odland, ho kan nås på 92464519 og kristin-o@hotmail.no

 

Søndag 04.06.2017 avholdes den årlige Kårstø Cupen,og me trenger alle som er dommere i Falkeid denne dagen.

Husk det er dere som er sjefen på banen,bruk kraft når dere skal blåse i fløyta og bruk sunn fornuft,så går kampene som ein lek.

 

Ha ein god sesong!

 

Under følgjer kampoppsett med dommarar på kvar kamp, dersom kampdag eller tid vert bytta, må lagleder eller trenar kontakte oppsatt dommer og motstanderlag for å avtale ny tid!

 

    DOMMEROPPSETT 2017        
TROPPENE/DATO            
             
26.O4 ONS KL. 18:30 FALKEID 1-DJERV 1919 3 J14 KRISTIAN LINDANGER  
03.05 ONS KL. 18:30 FALKEID 1-TROTT J14 KRISTIAN LINDANGER  
15.05 MAN KL. 18.30 FALKEID 1-SKUDESNES1 J14 TORVALD L. REIERTSEN  
31.05 ONS KL. 17:00 FALKEID 1-DJERV 1919 J14 KRISTIAN LINDANGER  
14.06 ONS KL. 17:00 FALKEID 1-HAUGAR 3 J14 CHRISTOFFER RASMUSSEN
             
02.05 TIRS KL. 18:00 FALKEID 1-FERKNINGSTAD 1 J11 SANDER LINDANGER  
16:05 TIRS KL. 18:00 FALKEID 1-KOPERVIK 2  J11 FREDRIK ODLAND  
30.05 TIRS KL. 18:00 FALKEID 1-STEGABERG 1 J11 HÅVARD KRONMULLER  
13.06 TIRS KL. 18:00 FALKEID 1-ÅKRA 1 J11 NIKOLAI MARX WAAGE  
             
10.05 ONS KL. 18.00 FALKEID 1-KOPERVIK 1 J09 INE MARI S. NYBORG  
24.05 ONS KL. 18:00 FALKEID 1-SKUDESNES 1 J09 KRISTINA HOLBERG  
07.06 ONS KL. 17:00 FALKEID 1-AVALDSNES 1 J09 MARTIN GISMARVIK  
             
02.05 TIRS KL. 17:00 FALKEID 1-AVALDSNES 1 J08 NATHALIE HAGA  
16.05 TIRS KL. 17:00 FALKEID 1-TORVASTAD 1 J08 RANVEIG L.REIERSEN  
30.05 TIRS KL. 17:00 FALKEID 1-KOPERVIK 1 J08 FRIDA STAUPE  
             
26.04 ONS KL. 18:00 FALKEID 1-NORD 2 J07 HILDA ASKELAND  
18.05 TORS KL. 17:00 FALKEID 1-TORVASTAD 1 J07 FRIDA JØSANG  
07.06 ONS KL. 17:00 FALKEID 1-VARD HAUGESUND 2 J07 SANDER LINDANGER  
14.06 ONS KL. 17:00 FALKEID 1-HAUGAR 1  J07 SUSANNA ASKELAND  
             
21.04 FRE KL. 18:00 FALKEID 1-AVALDSNES 1 G13 KRISTIAN LINDANGER  
08.05 MAN KL.18:30 FALKEID 1 - KOPERVIK 2 G13 CHRISTOFFER RASMUSSEN
15.05 MAN KL.17:00 FALKEID 1- FERKINGSTAD 1 G13 CHRISTOFFER RASMUSSEN
30.05 TIRS KL.17:00 FALKEID 1- VARD HGSD 2 G13 CHRISTOFFER RASMUSSEN
             
25.04 TIRS KL.18:00 FALKEID 2- HAUGAR 1 G12-2 TORVALD L. REIERSEN  
15.05 MAN KL.18:00 FALKEID 2-VEDAVÅG KARMØY1 G12-2 FREDRIK ODLAND  
29.05 MAN KL.17:00 FALKEID 2- HAUGAR 4 G12-2 TORVALD L. REIERSEN  
12.06 MAN KL.17:00 FALKEID 2-ÅKRA 1 G12-2 TORVALD L. REIERSEN  
             
02.05 TIRS KL.18.30 FALKEID 1-ÅKRA 2 G11 MARTIN GISMARVIK  
09.05 TIRS KL.18:30 FALKEID 1-HAUGAR 1 G11 ISAK HÅLAND  
23.05 TIRS KL.18:30 FALKEID 1- ÅKRA 3 G11 EDVIN L. REIERSEN  
30.05 TIRS KL.18:30 VARD HAUGESUND 3 G11 FREDRIK ODLAND  
             
24.05 ONS KL.18:00 FALKEID 1- ÅKRA 2 G10 ODIN ALEKSANDER WAAGE
07.06 ONS KL.18:00 FALKEID 1 -FERKINGSTAD 1 G10 ISAK HÅLAND  
             
10.05 ONS KL.18:00 FALKEID 1-HAUGAR 6 G9 ADRIAN LØNNING  
24.05 ONS KL.18:00 FALKEID 1-SKUDENES 1 G9 HÅVARD KRONMØLLER  
31.05 ONS KL.18:00 FALKEID 1-DJERV 1919 5 G9 ADRIAN LØNNING  
14.06 ONS KL.17:00 FALKEID 1 - SKJOLD 1 G9 ODIN ALEKSANDER WAAGE
             
10.05 ONS KL.17:00 FALKEID 1-HAUGAR 5 G8 ODIN ALEKSANDER WAAGE
24.05 ONS KL.17:00 FALKEID 1-KOPERVIK 2 G8 GAUTE TORGERSEN  
31.05 ONS KL.17:00 FALKEID 1- DJERV1919 3 G8 SANDER LINDANGER  
14.06 ONS KL.17:00 FALKEID 1-VEDAVÅG KARMØY 1   MARTIN GISMARVIK  
             
03.05 ONS KL.17:00 FALKEID 1- HAUGAR 2 G7 ØYVIND GJERDE  
16.05 TIRS KL. 17:00 FALKEID 1- VARD HGSD 4 G7 NORA VICTORIA VÅGE  
31.05 ONS KL. 18:00 FALKEID 1 -AVALDSNES 2 G7 MARTIN BAUSTAD  
             
             
             

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products