Bremnes IL

Trenarar-Leiarar

Trenarar-Leiarar
Trenarar-Leiarar

Test av rapport
Anders Husevik Stavland
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 11 år | Jenter 16 år
Andreas Agasøster
Grupper: Gutter 16 år
Anette Bergan Amble
Grupper: Gutter 15 år | Jenter 13 år | Jenter 13 år
Anne Kallevåg
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 10 år
Anne Norheim
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 7 år
Arild Fylkesnes
Grupper: Jenter 9 år
Arne Åsnes
Grupper: Jenter 9 år
Bente Steinsbø
Grupper: Gutter 8 år
Bente Helen Natterøy
Grupper: 3-5 Vår
Bernt Eidesvik
Grupper: A-Lag | JR-Damer | JR-Damer
Birger Gunvald Habbestad
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 15 år | Gutter 16 år | Gutter 16 år
Birgitte Mathiassen
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år
Bjarne Hallaråker
Grupper: Junior
Bjarne Ådnanes
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Gutter 14 år
Bjarne Trovåg Hansen
Grupper: Jenter 16 år | Jenter 16 år
Bjørn Nøstbakken
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 16 år
Bjørn Tverborgvik
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 7 år | Gutter 9 år
Britt Iren Mæland Berntsen
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år
Britt Mari Farestveit
Grupper: Gutter 7 år
Børge Habbestad
Grupper: Jenter 14 år | Jenter 14 år
Camilla Fjellheim
Grupper: Jenter 12 år
Dagfinn Lodden
Grupper: Friidrett inne | Friidrett ute
Dagfinn Teigland
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 9 år
Edgar Vorland
Grupper: Jenter 16 år | Jenter 16 år
Edvin Helland
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Junior
Elin Maria Aasheim
Grupper: Gutter 10 år
Elin Steinsbø Fylkesnes
Grupper: Aerobic
Elisabeth Haugen
Grupper: 7-9 Vår
Elisabeth Stavland
Grupper: Mix 10 år
Ellen Tjensvoll Hollund
Grupper: Gutter 15 år
Erling Lodden
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 16 år
Ernst Georg Økland
Grupper: Gutter 8 år | Gutter 9 år
Espen Vold
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år
Frode Fylkesnes
Grupper: Gutter 7 år | Jenter 11 år
Frode Gjerde
Grupper: Gutter 15 år | Gutter 15 år | Gutter 16 år | Gutter 16 år
Frode Kvarven
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år
Frode Sortland
Grupper: Administrasjon | Administrasjon | Aerobic | Gutter 16 år | Gutter 16 år | Trenere 13-19 | Trenere 5-10
Geir Aga
Grupper: 10-12 Vår | 13-18 Vår
Geir Solheim
Grupper: Friidrett inne | Friidrett ute
Geir Magne Solhaug Kjøpstad
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Geirmund Brendesæter
Grupper: A-Lag | Gutter 16 år | Jenter 13 år
Georg Mathias Andal
Grupper: A-Lag
Gunn Westre
Grupper: Jenter 9 år
Hans Kristian Aakre
Grupper: Gutter 15 år
Harald Fylkesnes
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 16 år
Heidi M Gjerde Sæverud
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 12 år
Helge Ånderå
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Jenter 11 år | Jenter 11 år
Hilde Hope
Grupper: Mix 10 år
Hilde Alette Sørvik
Grupper: 7-9 Vår
Hilde Gunn Natterøy
Grupper: 3-5 Vår
Håvard Meling
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år
Idar Larsen
Grupper: A-Lag | JR-Damer | JR-Damer
Inga Sortland Svanheld
Grupper: Aerobic
Ingar Østensen
Grupper: Jenter 13 år
Jalle Bråthen
Grupper: Veteran
Jan Erling Ådnanes
Grupper: Gutter 8 år
Jan Inge Folgerø-Holm
Grupper: Junior
Jan Olav Onarheim
Grupper: Gutter 8 år
Jan Terje Larsen
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 16 år
Jannicke Gjerdevik
Grupper: Jenter 13 år
Jarle Særsten
Grupper: Gutter 15 år
Jens Olav Gjøsæter Sortland
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 8 år
Jesper Sæverud Økland
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 8 år | Gutter 9 år
Johanne Grindheim
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år
Johannes Seim
Grupper: Gutter 7 år | Jenter 7 år
Johannes Økland
Grupper: Jenter 9 år
John Willy Kirketeig
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år | JR-Damer | Junior
Johnny Nesse
Grupper: Gutter 9 år | Jenter 13 år | Jenter 13 år
Jostein Sæverud
Grupper: Friidrett inne | Friidrett ute
Kai Roger Bøyum
Grupper: A-Lag
Kari Hellen Husa
Grupper: 5-7 Vår
Kari Sortland Vaula
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Jenter 10 år
Karine Mæland
Grupper: 10-12 Vår
Karine Nesse
Grupper: 7-9 Vår
Karstein Fylkesnes
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år | Gutter 7 år
Katrine Sortland Eikemo
Grupper: Aerobic
Kenneth Nesse
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Gutter 15 år
Kjell Økland
Grupper: Administrasjon | Administrasjon | Administrasjon | Administrasjon | Trenere 13-19 | Trenere 5-10 | Veteran
Kjetil Gåsland
Grupper: A-Lag
Kjetil Hus
Grupper: Gutter 14 år
Kjetil Vea
Grupper: Gutter 14 år
Knut Selle
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 16 år
Knut Arve Meling
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år
Kristian Eidesvik
Grupper: A-Lag | JR-Damer
Kristian Andreas Stavland
Grupper: Jenter 12 år
Kristian Husø Østensen
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år
Kristoffer Bergtun Sønstabø
Grupper: Gutter 9 år
Kurt Henning Ådnanes
Grupper: Gutter 15 år
Lars-Petter Steinsbø Lie
Grupper: A-Lag | Gutter 11 år | Gutter 11 år | Gutter 11 år | Jenter 8 år | Jenter 8 år | Jenter 9 år
Lauritz Sortland
Grupper: Gutter 15 år
Lene Hope Ånderå
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år
Linda Fylkesnes
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 9 år
Liv Astrid Særsten Rolfsnes
Grupper: Aerobic
Liv Tori Selle
Grupper: 5-7 Haust | 5-7 Vår
Magnar Åland
Grupper: Junior
Malin Hovland
Grupper: 10-12 Vår
Marta Innvær
Grupper: 7-9 Vår
Marthe Karine Sønstabø
Grupper: 5-7 Vår | 7-9 Vår
Martin Frimannslund
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 8 år
Martin Nysten
Grupper: Jenter 9 år
Martin Vedøy
Grupper: Friidrett ute | Jenter 16 år
Martin Dan Krogsgaard Frederiksen
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 8 år | Jenter 8 år
Miriam Amundsen
Grupper: Jenter 9 år
Monica Fylkesnes
Grupper: Jenter 9 år
Monica Paulsen
Grupper: Gutter 8 år | Gutter 9 år
Monika Gåsland
Grupper: Gutter 7 år
Morten Meling
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år | Gutter 9 år
Nerijus Nakutis
Grupper: 2.div Menn
Nils Sortland
Grupper: Gutter 15 år
Nils Arne Bjelland
Grupper: 13-18 Vår
Nils Petter Rogne
Grupper: JR-Damer
Nina Solland
Grupper: Junior
Odd Arne Olsen
Grupper: Friidrett inne
Odd Rune Grutle
Grupper: Friidrett inne | Friidrett ute
Oddgeir Alvsvåg
Grupper: Junior
Olav Natterøy
Grupper: Gutter 8 år | Gutter 8 år | Gutter 8 år
Olve Nyhammer
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 13 år
Per Kåre Kallevåg
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år
Raymond Karl Gjerde
Grupper: Gutter 11 år | Jenter 13 år | Jenter 7 år
Rebekka Mæland
Grupper: Gutter 7 år
Reidar Steinsland Sortland
Grupper: Gutter 16 år
Reidun Sortland
Grupper: Friidrett inne
Rigmor Lønning
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år
Roar Nesse
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 13 år | Gutter 14 år | Gutter 14 år
Roger Sæverud
Grupper: Jenter 14 år | Jenter 14 år | Old-Boys
Roger Amund Anglevik
Grupper: Gutter 8 år | Gutter 9 år
Roy Onarheim
Grupper: Jenter 13 år | Junior
Rune Aasheim
Grupper: Junior
Rune Innvær
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Gutter 15 år
Rune Nesse
Grupper: Gutter 14 år
Rune Sandvik
Grupper: Gutter 7 år
Rune Vespestad
Grupper: A-Lag | Jenter 12 år | Jenter 12 år | JR-Damer | JR-Damer
Rune Ludvig Gardner
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år
Sigurd Hus Bråthen
Grupper: Gutter 11 år
Silje Tysse Fylkesnes
Grupper: JR-Damer
Solva Rasmussen
Grupper: Aerobic
Steffen Halleraker
Grupper: Jenter 16 år
Stein Folgerø-Holm
Grupper: JR-Damer | JR-Damer
Steinar Sætre
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 8 år | Jenter 14 år | Jenter 14 år | Old-Boys
Stian Håvik
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år
Stian Høgberg
Grupper: Gutter 7 år
Stian Jonassen
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år
Ståle Mæland
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år | JR-Damer
Ståle Stavland
Grupper: Gutter 8 år
Ståle Ytrøy
Grupper: A-Lag | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 11 år | Jenter 15 år | Jenter 15 år | JR-Damer | JR-Damer
Svein Fylkesnes
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år
Sveinung Kvernenes
Grupper: Gutter 15 år
Therese Tollevik-Olson
Grupper: 10-12 Vår
Therese H Brendesæter
Grupper: Jenter 7 år
Thomas Vedøy
Grupper: Friidrett ute | Jenter 16 år
Tilla Elisabet Instefjord
Grupper: Aerobic
Tina Rasmussen
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 8 år
Tommy Esperø
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år
Tony Kvarven
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år
Tore Grotle
Grupper: Gutter 9 år | Jenter 12 år | Jenter 12 år
Tore Mads Gjøsæter
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år | JR-Damer
Torhild Tysnes Haldorsen
Grupper: Aerobic
Torill Johansen
Grupper: Junior
Torstein Lydersen
Grupper: Jenter 9 år
Torstein Rasmussen
Grupper: 10-12 Vår
Torunn Hollund Haldorsen
Grupper: 10-12 Vår
Trond Haldorsen
Grupper: Jenter 14 år | Jenter 14 år
Trygve Olsen
Grupper: 5-7 Vår
Vegard Enerstvedt
Grupper: Friidrett inne
Vegard Nordtun
Grupper: A-Lag
Vibeke Rasmussen
Grupper: 10-12 Vår | 13-18 Vår | Aerobic
Vidar Gilje
Grupper: Junior
Vidar Sæverud
Grupper: Friidrett inne | Friidrett ute
Vidar Frank Økland
Grupper: Gutter 12 år | SPU
Åsmund Selle
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Gutter 8 år | Jenter 12 år | Jenter 12 år
Torstein Lydersen
Grupper: Jenter 9 år

Bremnes Idrettslag
Idrettsveien 87, 5430 Bremnes

bil@bremnesil.no - Telefon 53421666

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift