Falkeid

Kontakt oss

Kontakt oss

Administrasjon:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Dagleg Leiar

Mikael Benjamin Myklebust

post@falkeid-idrettslag.no

90951080

Tilgjengelig på telefon i kontortid, ellers hevisast det til e-post.

Kontortid finn du på ei oppslagstavle nede til høgre på framsida.

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Materialforvaltar

Einar Andersen

einar.andersen3@haugnett.no

47271012

Hovudstyret 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Gro Sørenes

gro.sorensen@bokn.kommune.no

982 21 500

FKH-koordinator

Anne Lise Waage

anne.lise.waage@hotmail.com

97179304

Medlem

Bjørnar Måleng

bjornar.maleng@haugnett.no

98213576

Medlem

Tom Inge Håland

tomingeh@gmail.com

958 04 407

Vara

Mangel

 

 

Fotballstyret 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leder og Kompisansv.

Silje Gismarvik

siljegis@gmail.com

905 03 529

Dommarkoordinator

Kristin Odland

kristin-o@hotmail.no

92464519

Kårstø Cup-ansvarlig

Kjersti Åsbø

kjersti.aasbo@hotmail.com

452 07 937

Medlem

Geir Erik Rasmussen

geir.erik.rasmussen@haugnett.no

95984536

Medlem

Harry Waage

harrwaag@online.no

48017951

Medlem

Daniel Rene Mikkelsen

danimikk@gmail.com

92084042

Handballstyret 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leder

Gro Sørenes

gro.sorensen@bokn.kommune.no

982 21 500

Medlem

Randi Foss Øvrebø

rannfoss@online.no

908 54 204

Medlem

Elise Marie Bryningsland

elimarbry@outlook.com

 

Medlem

Mangel

   

Sykkelgruppa sitt styre 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288

Medlem

Frode Gamst

f-gam@online.no

978 39 482

Medlem

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

916 42 395

Medlem

Anne Marie Kvinnesland

annemariekvinnesland@hotmail.com

947 88 476

Allidrett 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leder

Lillian Bakke

bakkelillian@hotmail.com

913 13 444

Innebandy 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leder

Stein Magnar A. Gjerde

stemagg@hotmail.no

95048292

Symjing 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leder

Johanna Sharp

jasharp@haugnett.no

93822559

Husstyret 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Medlem

Janna Frøyland

janna.froyland@gmail.com

41215035

Medlem

Kjell Jostein Gismarvik

kjell@mollerodden.no

 

Medlem

Mangel

   

Banestyret 2017:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Medlem

Jarle Nordtveit

jarle.nordtveit@haugnett.no

909 55 292

Medlem

Kjetil Øvstedal

kjetilovstedal@hotmail.com

911 20 914

Medlem

Oddvar Gjerde

oddvargjerde@gmail.com

91360195

Hallkomiteen 

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leder

Narve Susort 

narve@sagabygg.no

916 63 784

Medlem

Anne Stine Askeland Gjerde

asgjerde@tysver.kommune.no

992 38 177

Medlem

Turid Askeland

turidaskeland@gmail.com

92094199

Medlem

Ingeborg Norderhus

rfalkeid@broadpark.no

91812183

 

Arrangementskomiteen til Steinsvikrittet, Haugesunds Avis Barneritt og Meny Aksdal Løpet

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Prosjektleiar

Håkon Andre Waage 

hakon.andre.waage@gmail.com

901 59 134

Rittleiar

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288

Leiar Barneritt

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

916 42 395

Altmuligmann

Jostein Milje

jostein.milje@haugnett.no

911 35 761

Ansv. Førstehjelp

Mona Håland

mo-haa@online.no

923 88 899

 

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift