Falkeid

Kontakt oss

Kontakt oss

Administrasjon:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Dagleg Leiar

Mikael Benjamin Myklebust

post@falkeid-idrettslag.no

90951080

Tilgjengeleg på telefon i kontortid, elles henvisast det til e-post.

Kontortid finn du på ei oppslagstavle nede til høgre på www.falkeid-idrettslag.no

 

Hovudstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Gro Sørenes

gro.sorensen@bokn.kommune.no

982 21 500

Nestleiar

Bjørnar Måleng

bjornar.maleng@haugnett.no

98213576

Leiar Allidrett

Lillian Bakke

bakkelillian@hotmail.com

913 13 444

Leiar handball

Maria Schille

maria.kristine.schille@gmail.com

980 69 800

Leiar fotball

Silje Gismarvik

siljegis@gmail.com

905 03 529

Vara

(leiar sykkel)

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288


Andre viktige resurspersonar :

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Materialforvaltar

Einar Andersen

einar.andersen3@haugnett.no

472 71 012

FKH-koordinator

Anne Lise Waage

anne.lise.waage@hotmail.com

971 79 304

Jentefotballansvarleg

Olav Askeland

olav.askeland1@haugnett.no

908 25 990

Keepertrenar

Line S. Pedersen

lineskeie92@gmail.com

932 40 463

Norway Cup-koordinator

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

 

916 42 395

 

 

 

Fotballstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Silje Gismarvik

siljegis@gmail.com

905 03 529

Nestleiar og Kompisansvarlig

Helga Haugsnes  Borgen

helgahb@online.no

907 77 387

Dommaransvarlig

Kristin Odland

kristin-o@hotmail.no

924 64 519

Kårstø Cup-ansvarlig

Harry Waage

harrwaag@online.no

480 17 951

Medlem

Øystein Odland

oodland85@gmail.com

995 65 002

Medlem

Daniel Rene Mikkelsen

danimikk@gmail.com

480 17 951

Handballstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar:

Maria Schille

maria.kristine.schille@gmail.com

980 69 800

Nestleiar:

Gro Sørenes

gro.sorensen@bokn.kommune.no

982 21 500

Medlem

Randi Foss Øvrebø

rannfoss@online.no

908 54 204

Medlem

Elise Marie Bryningsland

elimarbry@outlook.com

 

Sykkelgruppa:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288

Medlem

Jostein Milje

jostein@milje-maskin.no

911 35 761

Medlem

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

916 42 395

Medlem

Thomas Lønning

t_loenning@hotmail.com

452 07 937

 

 

 

 

 

Allidrett:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Lillian Bakke

bakkelillian@hotmail.com

913 13 444

Medlem

Erlend Hestvik

erlendhestvik@hotmail.com

97414109

Medlem

Jan Egil Austerheim

janausterh@gmail.com

94839812

Medlem

Janne K. Hestvik

 

 

Innebandy:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Stein Magnar A. Gjerde

stemagg@hotmail.no

950 48 292

Husstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Janna Frøyland

janna.froyland@gmail.com

412 15 035

Medlem

Kjell Jostein Gismarvik

kjell@mollerodden.no

 

Medlem

Bjørn Ragnar Stava

bjorn.ragnar.stava@haugnett.no

 

Medlem

Tone Marit Eikevik

tone.eikevik@hotmail.com

938 50 010

Banestyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Medlem

Jarle Nordtveit

jarle.nordtveit@haugnett.no

909 55 292

Medlem

Kjetil Øvstedal

kjetilovstedal@hotmail.com

911 20 914

Medlem

Jan Olav Kvinnesland

kvat@statoil.com

 

Hallkomiteen:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Narve Susort 

narve@sagabygg.no

916 63 784

Medlem

Anne Stine Askeland Gjerde

asgjerde@tysver.kommune.no

992 38 177

Medlem

Rolf Magne Bakken

rolf.bakken@haugnett.no

954 34 396

Medlem

Ingeborg Norderhus

rfalkeid@broadpark.no

918 12 183

Medlem

Jan Schille 

janschille@gmail.com

996 16 908

 

 

Valkomité:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Maria Schille

maria.kristine.schille@gmail.com

980 69 800

Medlem

Silje Gismarvik

siljegis@gmail.com

905 03 529

Medlem

Lillian Bakke

bakkelillian@hotmail.com

913 13 444

 

Styret i Falkeidhallen AS:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Jan Schille 

janschille@gmail.com

996 16 908

Medlem

Turid Askeland

   

Medlem

Ingeborg Norderhus

rfalkeid@broadpark.no

918 12 183

 

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift