Madla IL

Kontakt oss

Kontakt oss

Madla IL har besøksadresse: Regimentveien 101, 4045 Hafrsfjord.

Postadresse: Postboks 588, 4090 Hafrsfjord.

Opprinnelig kontortid er man-fre 08.30 - 16.00.

 

Daglig leder: Morten Tønnessen, kontor: 51554110, mobil: 909 25 367, e-post: dagligleder@madlail.no

Barne- og ungdomsleder: Eirik Hauge, kontor: 51554110, mobil 986 87 733, e-post: eirik@madlail.no 

Styreleder: Lars Helge Flølo, mobil: 908 39 628, e-post: lars.helge.flolo@lyse.net

 

Sportslig utvalg:

Ansvarlig leder: Stein Torjusen, mobil: 97195956, e-post stein.torjusen@lyse.net

Kvalitetsklubb:

Ansvarlig leder: Elin Steinsland, mobil: 977 73 624, e-post: Elin@innovar.no

Bane/anleggsutvalg:

Ansvarlig leder: Elin Steinsland, mobil: 977 73 624, e-post: Elin@innovar.no

Jentesatsning:

Ansvarlig leder: Kaja M.G. Jordanger, mobil: 475 09 082, kaja23@hotmail.com

Ansvarlig leder: Ellen Johansen, mobil: 95727666, e-post: styrer@egenesidrettsbarnehage.no

Treneransvarlig:

Ansvarlig leder: Trond Andersen, mobil: 974 94 917, e-post: treneransvarlig@madlail.no / trond.andersen@ikm.no

 

Kontaktinformasjon til Madla IL
Adresse:Regimentveien 101
Telefon:51554110
Mail:post@madlail.no

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift